atarionline.pl Niedokończone gry - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime2 May 2019
     
    falcon030: co do kolorystyki sprajtów to powinni sobie poradzić, ztcp to amstrad ma 37 kolorów
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 May 2019
     
    Przeszedł ktoś z was Crumble's Crisis ?

    Bo ja przechodzę trzy razy i dupa , nie ma zakończenia , z początku miałem wrażenie że kolorystyka uległa zmianie , później bo może z drugim razem będzie zakończenie , a tu nic ,i za trzecim też nic , nawet żadnego znaczka nic , po prostu zaczynasz od nowa z częściowo zregenerowanym zdrowiem ,właśnie ten zregenerowany pasek zdrowia wprowadził mnie w błąd , chyba w błąd , a może 10 razy trzeba to przejść ???
    • 3:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime11 May 2019
     
    Crumble's Crisis ma zakończenie.

    Jeśli dobrze rozumiem, przechodzisz 1. poziom i gra u Ciebie zaczyna się od początku? Skoro tak, to masz zwaloną wersję - oryginał doczytywał kolejne poziomy z dysku.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime11 May 2019
     
    O kurcze, mam wersję xex, czyli są tam różne etapy?
    Jako dzieciak nie umiałem w to grać, teraz gierka jest lekka i przyjemna, no a z tymi etapami to już nie mam zastrzeżeń co do braku tła dźwiękowego podczas rozgrywki.
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 May 2019
     
    czyli jedynie ratuje mnie wersja ATR...

    No to mam problem ,pomimo że mam Ultimate 1MB to coś nie mogę wczytać Atr/a za pomocą Side1 ,co prawda mam inne możliwości ale ta jest najwygodniejsza ,sio2sd nie posiadam.

    Możecie podesłać dobrą wersję Crumble's Crisis ?
    • 6:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime13 May 2019
     
    @IRATA4: a sprawdź wersję Homesofta: ->link<-
    • 7: CommentAuthorYaron Nir
    • CommentTime14 Jun 2019
     
    a game that is definately going to be finished:
    Sumo's Adventure
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Jun 2019
     
    it's great,however, coder can do the original platformer without copying from Miyamoto,but I see a few things is copied for other game's .... what's the bear from Bruce Lee Game doing here? ;-)
    • 9: CommentAuthorbolo
    • CommentTime8 Aug 2019 zmieniony
     
    LANCELOT. Witam jak dla mnie gra jest niedokonczona ale ponoc mozna ja przejsc co mi sie nie udalo po wielu wielu probach.
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Aug 2019
     
    o kurcze to chyba ostatni tytuł który miał cień szansy na wydanie ... wszystkie znane mi ,wydane pod koniec tamtego okresu to 95r,nie oglądam ,muszę przejść sam ,ale fajnie że wiadomo iż da się przejść :-) .

    Troszke zalatuje Fredem , Neronem a i serduszka jakby znane ;-) i chyba strasznie krótka ,ale spoko , dzięki .
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Aug 2019
     
    ale ponoc mozna ja przejsc

    fajnie że wiadomo iż da się przejść


    Między "ponoć można" a "wiadomo, że można" jest jednak spora odległość :). Akurat w tym przypadku mnie się udało, zakończenie na końcu filmiku, niestety nie jest zbyt efektowne.
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Aug 2019 zmieniony
     
    Brawo ty .
    Ja sam sprawdzę na Atari to nieciekawe zakończenie , nieważne jakie ważne że jest ;-)
    • 13: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime29 Nov 2019 zmieniony
     
    ->link<-
    Szkoda , ze tylko demo. Wygląda całkiem całkiem.

    btw Sumo wygląda bardzo fajnie. Potencjał na dobrą grę.
    • 14: CommentAuthorbolo
    • CommentTime31 Oct 2020
     
    Bankster

    • 15: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime31 Oct 2020
     
    Joe's Adventure brakuje końcówki gry, po zebraniu wszystkich kamieni nic sie nie dzieje