atarionline.pl Zmiany / usprawnienia na AOL - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime20 May 2017 zmieniony

Tu: ->link<- robi się coraz ciekawiej ;)

Przy okazji - czy nie dałoby się coś zrobić, żeby linki na AOL nie były takie dziwaczne i długie? Fajnie byłoby też żeby nowinki miały swoje tytuły w nazwie strony - przy zapisie nazwa pliku zawsze jest "Atari".
    • 2:

CommentAuthorxeen
    • CommentTime20 May 2017 zmieniony

ok, "poprawiłem".
    dzięki za zwrócenie uwagi - będę to monitorował
    • 3:

CommentAuthorKrótki
    • CommentTime22 May 2017

??? Wchodzę na stronę główną, zamiast nowinki jest:
    "Can not find an article with id: 1495394810"
    • 4: CommentAuthorpirx
    • CommentTime22 May 2017

to jest ewidentnie timestamp :]
    • 5: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime27 Jun 2017 zmieniony

Na głównej w "pierwszej kolumnie":

3&archive=&start_from=0&ucat=7&ct=poczatki&amp%3Bamp%3Bamp%3Bsub=L%2Fadmin%2Fsqlpatch.php%2Fpassword_forgotten.php%3Faction%3Dexecute%2F%2Fadmin%2Fcategories.php%2Flogin.php%3FcPath%3D&amp%3Bamp%3Baction=new_product_preview%2Fadmin%2Fsqlpatch.php%2Fpassword_forgotten.php%3Faction%3Dexecute&amp%3Bamp%3BPHPSESSID=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx&PHPSESSID=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx">SYZYGY - spisy treści (9)

w_product_preview%2Fadmin%2Fsqlpatch.php%2Fpassword_forgotten.php%3Faction%3Dexecute&amp%3Bamp%3BPHPSESSID=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx&PHPSESSID=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx">Materiały książkowe: 112 sztuk (47)

(ID usunąłem)
    • 6: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime9 Nov 2017 zmieniony

->link<- Czemu tak pusto?
    • 7: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime9 Nov 2017

Bo coś się skopało i miałeś zły link, tak wygląda poprawnie

->link<-

Coś się wali z lewą kolumną - przypuszczalnie jakiś znak w czymś powyżej rozwala dalszą część (stąd też te wstawki które wklejałeś powyżej) - obejrzę to.
    • 8: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime9 Nov 2017 zmieniony

Tan link jest właśnie z lewej strony.
    ...Znaczy z lewej strony - strony ;)
    • 9: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime30 Nov 2017 zmieniony

Przeglądanie forum staje się już sportem ekstremalnym...

...i tak dalej i tak dalej, aż dopiero widzę co jest na forum...

...i do tego nie wyświetla obrazków załączonych na forum...
    • 10: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime2 Dec 2017 zmieniony

Już jest dobrze, ktoś to naprawił? Dzięki :)

PS. Czy tylko mnie prawa strona tego banera:

kojarzy się z profilem twarzy Himilsbacha? Inicjały się zgadzają :)
    • 11: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime2 Dec 2017

Nikt nic nie naprawiał :) Nie wiem w sumie czemu warning się pojawił, nie jest on zbyt istotny.
    • 12: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime3 Dec 2017

no QTZ mi też, z lewej też widzę twarz
    • 13:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Dec 2017

Czasem taki warning się pojawia, ale przeładowanie strony rozwiązuje problem.
    Co do twarzy - dementuję celowe rysowanie twarzy, bo sam ten baner maziałem po bokach, całkiem przypadkowo :)
    A, to co Wam się dzieje, nazywa się pareidolią, naturalna właściwość mózgu:

->link<-
    • 14: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime4 Dec 2017

Dzięki sygnałowi Dely'ego udało się problem przypuszczalnie rozwiązać. Jeśli ktoś jeszcze coś takiego zobaczy proszę o sygnał (najlepiej z printscreenem).
    • 15: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime5 dni temu zmieniony

@Wieczór OK, jak jeszcze gdzieś zobaczę twarze to wrzucę screena ;)

Dzięki, póki co jest dobrze, tylko "czeski film", odświeżanie czasami pomaga, tu jednak nie pomagało.

@KAZ @Gorgh Wracając do OT Twarzy, ten drugi "mazaj" to trochę na siłę, ale też można Twarz zobaczyć :) Szkoda, że nie ukryłeś tego celowo, ale fajnie Ci wyszło i te inicjały - skojarzyłem dopiero niedawno. Tak wiem, że zachodzi taki proces, zawsze mnie ciekawiło jak oceniają te testy, co jak piszą jest bez sensu... Słyszałem, że można również ocenić człowieka po rysunku, np. drzewa, omawiali jak to interpretują i uważam, że częściowo to bzdury, bo np. czy narysuję korzeń, owoce, etc., czy nie, zależy od kontekstu, a nie stanu psychicznego... ale sposób w jaki narysuję to już może coś powiedzieć, ale też niekoniecznie... Widziałem kiedyś w TV film-komiks (klatki z komiksu?), w którym odpadający tynk na ścianie (obdrapane miejsce gdzie już farby nie było) tworzył kształt Polski :) Więc może to być działanie celowe. Ja np. często patrząc na pianę znajduję różne skojarzenia (przeważnie zwierząt, czy twarzy), podobnie niektórzy patrzą na chmury :) Jest taka zabawka - narysowany tył głowy z profilu, a zamiast twarzy łańcuszek, który jak potrząśniemy układa się w zygzak, tworząc przeróżne miny :)