atarionline.pl Pigwa FTP - "zaginiony stuff" powraca! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime13 Aug 2015
     
    Panie i panowie... Ekipa Pigwy ma przyjemność ogłosić, że domniemany "utracony na zawsze stuff" (taki jak zdjęcia, pliki wideo i inne) powraca na swoje miejsce.

    Pragniemy również podziękować osobom, które przyczyniły się do tegoż powrotu. Jest to AdamK, ctk, Wilson i wielu innych. :)

    Przypominamy nasz adres: ftp.pigwa.net. Smacznego przeglądania!
    • 2: CommentAuthoras...
    • CommentTime13 Aug 2015
     
    Extra!
    • 3:
       
      CommentAuthorhospes
    • CommentTime13 Aug 2015
     
    Hmm.. a mi Avast wywala, że Pigwa ma wirusa i nie chce odpalić np. sesji ftp pod firefoxem.
    • 4:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime13 Aug 2015 zmieniony
     
    Było już to zgłaszane. :) Pigwie nic nie jest; podejrzewam, że ktoś zgłosił Avastowi, że strona może zawierać warezy i stąd to ostrzeżenie. Po prostu dodaj URL do wyjątków w ustawieniach antywirusa.

    Hospes, mógłbyś zerknąć jeszcze tutaj? ->link<-
    • 5:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime22 Mar 2017 zmieniony
     
    Ja w kwestii pokrewnej. Nie wiem na ile pewne zmiany (awaryjno-porządkowe) poczyniły szkody, ale faktem jest, iż np. *wszystkie* foty z tego katalogu:
    ->link<-
    ... nie dają się obejrzeć w normalnym rozmiarze (widać tylko miniaturki). Da się coś z tym zrobić? :o :(


    Poza tym dziesiątki (?!) linków z Atariki przestało działać, bo na ftp.pigwa "trochę" inaczej poukładano katalogi ze stuffem scenowym (produkcje i zdjęcia).
    • 6: CommentAuthoratariki50
    • CommentTime22 Mar 2017
     
    No proszę a moje dziecię krzywi się nawet na pendrive'a
    • 7:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime23 Mar 2017
     
    @Dracon: winne były niestandardowe nazwy plików (jpg w nazwie) i generator galerii najwidoczniej zgłupiał. :) Poprawione.

    Owszem, dane na Pigwie zostały nieco inaczej poukładane. Jeśli masz konto na Atariki, zawsze możesz zaktualizować linki. :) Nie dysponuję zbyt dużą ilością wolnego czasu, by je przeglądać i poprawiać.
    • 8:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 Mar 2017 zmieniony
     
    @Voy: Fajnie, dzięki za korektę.

    Jak widać ->link<- dokonałem paru poprawek odnośnie zmiany lokalizacji plików ale tez nie jestem robotem i całości bazy nie ogarnę. Admin atariki (chyba jest takowy?) powinien zrobić jakiś sprytny skrypt, który by hurtowo zamieniał takie dane. To chyba możliwe do realizacji? :o
    • 9:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime13 Nov 2018 zmieniony
     
    Przepłynęło trochę ścieków w Wiśle i mam pytanie w temacie działania PIGWY: co to znaczy, jak widzę plik(i) na wykazie ftp-a, ale klikam i jest info, że nie można tego znaleźć??? :O
    Np. to:

    (chodzi tu o obrazek z Atariady2003 o nazwie "P4120142.jpg").
    :(
    To akurat wyszło, jak edytowałem hasło o Light_penie na Atariki.
    • 10:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime13 Nov 2018
     
    Grubsza sprawa, bo w tym katalogu jest tylko index.html. Muszę wykopać moje płytki CD "Atari Forever" od Vaska i wrzucić (o ile te zdjęcia tam są).
    • 11:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime15 Nov 2018 zmieniony
     
    @Voy i jak tam z ratowaniem danych dla serwera? :O
    Mam kolejną prośbę, bo widzę, że problem faktycznie "zgrubiał":
    - weź wrzuć też na Pigwę tę kolekcję muzyczną, którą kiedyś zebrałem:
    ->link<-
    OK?
    Generalnie widzę, że nie jest wesoło, jeśli pliki są tylko teoretycznie... :(

    Not Found

    The requested URL /stuff/collections/atari_forever/Varia Music/nostalgia-8-bit-remixes/01_track01.mp3 was not found on this server.
    • 12:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime16 Nov 2018
     
    No dobra, "odkryłem", że ta kolekcja jest w całości w innym miejscu serwera:
    ->link<-
    ... więc tę część alarmu odwołuję.
    :P