atarionline.pl Wakacje z ATARI - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Aug 2016 zmieniony
     
    Witam wszystkich :-)


    Jestem na wakacjach,odpoczywam i handluje by móc wesprzeć te wszystkie zbiórki na AOL ...:) a miałem odpocząć od pracy



    Ładnego mam ptaka ? mam też samoloty ,tradycyjne latawce a także rękodzieła obraz olejny(mój),rysunki Justyny (pozdrawiam) i płaskorzeźby ręcznie robione malowane akwarelą i parę innych pierdół takich jak bańki żelowe,Ufa i Wróżki Błękitne Latające -@Pin chcesz jedną ?
    Ale ja nie o tym ,na kwaterze mam Atari z rzutnikiem przenośnym ,Atari jak i rzutnik można zasilać z PowerBank/a co daje fajne mobilne możliwości



    Ów rzutnik poprzez niedoskonałości wyświetlanego obrazu maskuje troszkę niedostatki rozdzielczości przy dużej przekątnej a w takim Warhawk/u to normalnie poezja ,gra wygląda jak z 16 bit co najmniej -to trzeba zobaczyć .
    Chciałbym rozstawić się z Atarynką i ekranem w tym miejscu :

    jest tam fajne echo jak i możliwość zamontowania ekranu ,miejsce to znajduje się na plaży w Gdańsk Brzeźno i jak by byli chętni to można by wspólnie popykać .
    Jest możliwość rozstawienia Ataryny na terenie Kwatery ,obok motelu jest otwarty pusty garaż ,rozmawiałem z właścicielem i za drobną opłatą można by tam rozstawić sprzęt ,zrobić grila itp.

    Jeżeli są osoby chętne, które chciały by się spotkać , HARDCOROWO POATARZYĆ to Zapraszam .
    • 2:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime7 Aug 2016
     
    Ja chętnie, ale trochę daleko
    • 3:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime7 Aug 2016 zmieniony
     
    Super zdjęcie z tym latawcem. :)

    Niestety ja też jestem daleko poza zasięgiem...
    • 4: CommentAuthoras...
    • CommentTime7 Aug 2016
     
    Irrat, do kiedy jesteś w 3city...?
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Aug 2016
     
    ... do końca jarmarku na pewno ,jak pogoda dopisze to do końca miesiąca,jedynie od 14 do 17 będę niedostępny .
    • 6: CommentAuthorpiter
    • CommentTime8 Aug 2016 zmieniony
     
    Irata4: no to ja do Ciebie na jarmark wpadnę, przechodziłem wczoraj obok !!
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Aug 2016
     
    Jutro będę od 10 ,dzisiaj troszkę zwiedzam
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Aug 2016
     
    jak ktoś chciałby się spotkać to dzwońcie 789-459-991 tak będzie najlepiej .
    • 9:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime11 Aug 2016
     
    Fajne IRATA4 - ja bardzo często swoje atari zabieram na wakacje...

    Niestety w postaci emulatora na PSP (ale przynajmniej jest w kieszeni i mam dostęp do całej groteki). Teraz wakacje w domu, bo dziwka przed ślubem spierdoliła i trzeba było podróż poślubną odmówić... Ale żyje się dalej.
    • 10: CommentAuthorpin
    • CommentTime11 Aug 2016
     
    ...ja, to na wakacjach miałem tyle sprzętu ze kompo by można na tym zrobić ;) ... No i przy okazji powstały podwaliny następnej pracy na SV
    • 11: CommentAuthormariuszbox
    • CommentTime11 Aug 2016 zmieniony
     
    @Goonies76 - ....bo to zła kobieta była. Co cię nie zabije to cię wzmocni - tego się trzymaj! Powodzenia!
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Aug 2016
     
    moja pani też tu przyjechać do mnie nie chce bo łazienka wspólna itp,z drugiej strony to drzewa do lasu się nie zwozi ... niech sobie myśli co chce.
    @As
    Kiedy będziesz w GD ?
    Ja cały czas jestem i pomysłu z podpięciem A8 na plaży jeszcze nie zrealizowałem .
    • 13:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime13 Aug 2016
     
    @IRATA4 - jak idzie biznes na Wybrzeżu? Podoba Ci się nad Motławą?

    Czy na fotce gdzie jesteś, stoisz przy stoisku, które masz na stałe przypisane (niedaleko Zielonej Bramy) ?
    • 14:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Aug 2016
     
    @Dracon- a podoba się , jestem tu już chyba piąty raz nie licząc Silly Venture ;-),jestem na drugiej fotce gdzie stoję z latawcem ,w przyszłym roku będę miał namiot w którym będą moje obrazy olejne no i jakieś zabawki(to co będzie na topie) by móc się utrzymać nie naruszając budżetu no i latawce profesjonalne sterowane dwu-linkowe sporo osób o nie pyta a takie zwykłe to w sumie każdy ma.
    Wczoraj wraz z kolegą z Łdz który podjechał wraz z kobietą na wekkend(pozdrowienia dla Mariusza i Agnieszki)opłynęliśmy wpław molo brzeźnowskie które od spodu widać na siódmej fotce ,co prawda wyczyn żaden ale było fajnie ,według wskazań z tablicy woda miała temperaturę 19C .
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Aug 2016
     
    Irata, fajny ten mobilny zestaw. No i pomysly na miejsce do grania tez niezłe - jak poszło pod molem? Dzwieki dalo sie sluchac? Moze bys kiedys nagrał wideo z wyświetlania przez projektor?
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Aug 2016
     
    nie dysponuję odpowiednim sprzętem by zarejestrować video ,obraz jest nieco ciemniejszy przy poborze z baterii ,dźwięk puszczam z mobilnego głośnika Nokia ,lewy i prawy jeden kanał ,da się słuchać a są przecież lepsze mobilne głośniki z własnym zasilaniem.
    W Gdańsku jeszcze jestem więc wciąż można popykać .
    • 17:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Aug 2016
     
    Dzisiaj bądź jutro o 21 będę na a w zasadzie to pod molo w Brzeźnie grał na A8 ,gdyby byli chętni to można by pokombinować pod sopockim gdzie jest więcej miejsca i lepsze echo.