atarionline.pl Podziękowania dla Zenona - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Aug 2016 zmieniony

Ostatnio Zenon Rakoczy naprawił mi troszkę sprzętu i chciałbym tu niniejszym mu bardzo podziękować - nie tylko za samą naprawę, ale przede wszystkim za sposób w jaki to robi. Wszystko bardzo skrupulatnie i dokładnie sprawdzone, naprawione, przetestowane, zakonserwowane! Na zdjęciu widać, że nawet są nalepki z opisem i datą, co było zepsute i jak naprawione. Czuć po prostu, że to nie była zwykła naprawa, ale naprawa przez człowieka, który kocha to co robi, a zabytkowe sprzęty są dla niego czymś więcej niż tylko maszynką do naprawy. Za to własnie Zenonowi przeogromnie dziękuje!

Ponadto Zenon nie wziął z góry ani grosza za naprawę, ani nie wskazał za ile naprawa, nawet sam z góry poniósł koszty przesyłki (nota bene: przesyłka zabezpieczona tak, że nawet poczta nie byłaby w stanie cokolwiek zniszczyć :D), dlatego postaram się go godnie wynagrodzić. Rzeczone stacje: 1050 i XF551 prawdopodobnie pójdą na aukcję, żeby z uzyskanych za to środków zapłacić Zenonowi, bo naprawił dla mnie także inne rzeczy Atari.

• 2:

CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime16 Aug 2016

a kiedy pojda na aukcje??? dasz znac ?
    • 3:

CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime16 Aug 2016

Słyszałem i czytałem o nim same dobre słowa.
    Czy będzie on na SV aby można było go osobiście poznać/pogadać?
    • 4: CommentAuthorkosa0
    • CommentTime16 Aug 2016

Dasz namiary na aniego ? Mam kilka atarek do naprawy
    dzieki
    • 5:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Aug 2016

Pabloz1974 - dam znac :)
    Maly i Kosa - Zenon czytal ten watek, poprosze go, zeby sam odpowiedzial na zadane pytania.
    • 6:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Sep 2016

Mały - Rozmawialem dzisiaj z Zenonem. Pytalem, czy bedzie na SV. Są spore szanse, bo ma wszystko opłacone i przygotowane do wyjazdu. Tylko nie wie, czy bedzie miał czas/mozliwosc z powodu obowiązków. W kazdym razie namawiałem go na przyjazd :)
    • 7:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Feb 2018

Otrzymałem od syna pana Zenona informację, że pan Zenon jest chory i nie zajmuje się więcej hobby. To bardzo przykra wiadomość, ponieważ to niezwykle fajny człowiek, o dużej wiedzy i doświadczeniu w elektronice Atari. Życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia, niezależnie od tego, czy będzie się potem dalej zajmował hobby czy nie.

Syn pana Zenona pytał też, czy ktoś coś pozostawił u niego - jeżeli tak, to prosi o kontakt i wskazanie co.
    • 8: CommentAuthorxxl
    • CommentTime7 Feb 2018

Zycze mu zdrowia, czlowiek z ogromna pasja...

caly czas uzywam jego karta :-)
    • 9:

CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime8 Feb 2018

Także dostałem takie info :(
    • 10: CommentAuthormariuszbox
    • CommentTime8 Feb 2018

Przyłączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, oby p. Zenon mógł znów naprawiać nasze Atarki i inne sprzęty, nie tylko dlatego, że "my mamy dobrze" ale ponieważ go to z pewnością kręci, a nie ma to jak robić to co się lubi ;)
    • 11: CommentAuthorBas
    • CommentTime8 Feb 2018

Poznałem pana Zenona osobiście i potwierdzam że jest miłym, niesamowitym i uczynnym człowiekiem.
    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, bo zdrowie jest najważniejsze.
    • 12: CommentAuthorAtaripuzzle
    • CommentTime9 Feb 2018 zmieniony

Jesteśmy z panem
    • 13:

CommentAuthormiker
    • CommentTime11 Feb 2018

Zdrówka, Zenonie!
    • 14: CommentAuthornosty
    • CommentTime11 Feb 2018

Zenon, życzę zdrowia z całego serca i mam nadzieję, że jeszcze będziemy współpracować przy kolejnych projektach.
    • 15: CommentAuthormarok
    • CommentTime12 Feb 2018

Panu Zenonowi każdy Atarowiec życzy odzyskania zdrowia (to akurat jasne). Ja się w tym także odnajduję i umieszczam - życzę tego samego (to taki banał, że najczęściej "głupio" się to pisze publicznie, więc zwykle nic się nie pisze - coś o tym też chyba dobrze wiem).

Moja (prosta) porada zdrowotna jest następująca (proszę wszystkich niezgadzających się z nią "o wybaczenie" i "nutkę" tolerancji):

W naszych, polskich warunkach, warto znać dorobek publicystyczny Jerzego Zięby (książki i nagrania wideo). "Mądra" (celowana) suplementacja z witamin i minerałów daje już sporą szansę na wyjście z każdej, nawet najgorszej, choroby.
    • 16: CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime14 Feb 2018

Zdrowia!
    • 17:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 dni temu zmieniony

Przedłużające się milczenie pana Zenona spowodowało, że postanowiłem dzisiaj zadzwonić do niego i sprawdzić, jak jest.

Okazuje się, że pan Zenon czuje się już znacznie lepiej, sytuacja jest lepsza, a rodzina pomaga. Przekazałem mu od wszystkich wyrazy naszego wsparcia i życzenia całkowitego powrotu do zdrowia. Bardzo się ucieszył, że pamiętamy o nim i że mamy o nim tak dobre zdanie.

Niestety, kontakt z nami pan Zenon ma utrudniony, bo zepsuł mu się komputer. No i na atarowskim hobby na razie się nie zajmuje.
    • 18:

CommentAuthorccwrc
    • CommentTime6 dni temu

@Kaz

Jeśli chodzi o Wawę to ja mam trochę złomu do naprawy stacjonarnego kompa. W sumie to nawet jakaś stacjonarka z monitorem by się znalazła (nieodpłatnie).
    • 19:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 dni temu

Bardzo miłe słowa ccwrc! Idea, by pomóc z komputerem zacna, bo to zawsze Pan Zenon nam naprawiał sprzęt. Teraz byłoby to piękne, gdyby można się było mu odwdzięczyć.

Nawet nie śmiałem proponować, bo nie mam się jak fizycznie przyczynić. Pan Zenon, z tego co wiem, mieszka na Śląsku, koło Chorzowa. Może jest ktoś z okolic, kto byłby w stanie pomóc? Panowie, organizujemy się w tej sprawie?
    • 20:

CommentAuthorccwrc
    • CommentTime6 dni temu

@Kaz

Masz PW.