atarionline.pl Action Retro nr. 1 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime24 Oct 2016 zmieniony
     
    Od wtorku w kioskach znaleźć można pismo CD-Action, do którego dołączony jest pierwszy numer "Retro".

    Jakub Kralka:

    Pierwszy numer „Retro” dołączony jest do nowego numeru CD-Action kosztem jednej z płyt („ach jej, cóż za strata”) i może się okazać naprawdę ciekawą propozycją dla osób, które wprawdzie dawno temu wyrosły już z CDA, ale nie wyrosły z grania. Lub też nawet takich dinozaurów jak ja, którzy czasem wprawdzie jeszcze zabiją jakiegoś smoka, ale najprzyjemniej im się czyta sentymentalne teksty o starociach z Atari. Ponoć na łamy magazynu wrócili starzy redaktorzy CD-Action (np. Czarny Iwan), a nawet takie legendy dziennikarstwa growego jak Aleksy Uchański.

    ->link<-

    Miło że Jakub wspomina Atari, jednak w całym numerze "Retro", niestety Atari jest tyle co kot napłakał...

    Niemniej nie odradzam zakupu, może wielu zainteresować jego zawartość - ja jestem bardzo zadowolony choć jeszcze nie czytałem, jedynie przekartkowałem. Jest to zdecydowanie pozycja dla osób które wychowały się na grach pecetowych w latach 90., a nie dla kogoś kto ma na myśli prawdziwe gry retro, choć i takie tematy się tam pojawiają np. fantastyczny artykuł Bartka Kluski o grze Hammurabi oraz ponoć ciekawy o Bajtku.

    Jest też ciekawostka na ostatniej stronie, choć przez przypadek z commodore'a...
    • 2: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime24 Oct 2016
     

    tdc:

    Miło że Jakub wspomina Atari, jednak w całym numerze "Retro", niestety Atari jest tyle co kot napłakał...


    Bo to magazyn "Retro" o grach, a wszyscy przecież wiedzą, że dobrych gier na Atari nie ma...














    :)
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime24 Oct 2016 zmieniony
     
    Tobie to chyba trzeba jakiegoś uroczystego bana nadać, takiego wraz z wręczeniem dyplomu :D