atarionline.pl Reedycje gier - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime24 Apr 2019

Niezły zonk z tą DL
    • 2:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime24 Apr 2019

@mono bardzo chętnie ją udostępnię o ile ją znajdę , od lat nie widziałem tej kasety , może być w kilku miejscach ,na pewno gdzieś ją mam ,sprawdzę .

To było kilka wersji tej gry ?

Pierwsze słyszę że była dostępna wersja niedziałająca ,ja swoją dostałem w 95roku,zakupiona była w pawilonie handlowym "CENTRAL" ,było to tuż przed zakupem Segi Mega Drive a akurat ten tytuł dał mi nadzieję na przedłużenie żywota Atari ,pojawienie się grupy"Stan Bit"także wróżyło dobrze ...tyle że była to już agonia, nie tyle co Atari
    ( ale także platform 16Bit , ja w tamtym czasie nie wiedziałem o istnieniu sceny i jedynym wyznacznikiem żywota sprzętu była dostępność legalnego oprogramowania z sklepowego źródła , na Łódzkich giełdach Atari już dawno było martwe ,a ludzie którzy bawili się w komputery zbytnio Atari nie lubili ,doradzali zakup C64 ,Amigi.
    Rockman to jedna z lepszych gier na małe Atari ,tytuł jak z szesnastobitowca ,świetnie animowana ,dynamiczna gra do tego znakomicie udźwiękowiona (trzy podkłady).
    Wymieniali zepsute wersje ?
    • 3: CommentAuthormono
    • CommentTime24 Apr 2019

Nie tyle było kilka wersji, co po prostu puszczono partię z błędem. Sama gra jest identyczna z wersjami poprawionymi bo w samej grze nie ma żadnych poprawek ani zmian.
    • 4: CommentAuthorFUJI
    • CommentTime25 Apr 2019

@mono, wydaje mi się, że odpowiedź jest w rozdziale 4.12 Altirra Hardware Reference Manual, nawet w pierwszym akapicie wzmianka o czymś takim jest.
    • 5:

CommentAuthorccwrc
    • CommentTime25 Apr 2019

Zawsze w paczce z kasetami znajdowałem słodkie krówki. Dziś kasety otrzymałem w opakowaniu od glukometru (krówek już nie było).

Duddie stosuje najlepsze dealerskie wzorce :D
    • 6: CommentAuthorJacques
    • CommentTime25 Apr 2019 zmieniony

A czy są planowane jakieś dalsze tytuły w zmienionym wydaniu kolekcjonerskim, ewentualnie jakie? :-)