atarionline.pl [S] Wyprzedaż różności - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Hej,
    Tak jak wspominałem na Ironii, będę wyprzedawał trochę sprzętu w miarę wypakowywania kartonów. Jak na tapecie będzie coś z tematów Atarowych i ogólnie retro, to będę podrzucał tutaj linka do Alledrogo lub OLX.

    Proszę nie składac ofert w tym wątku.

    Na początek:

    - Zasilator do Atari
    ->link<-
  2.  
    I od razu jeszcze jeden:
    ->link<-
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 Aug 2017 zmieniony
     
    panie..., daje pińć złoty za ten niesprawny coś pan za niego pińdziśiąt krzyczy ,panie łoszalałeś za pińdzisiąt !?
  3.  
    Masz horom curke? :)
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Aug 2017
     
    kurke zjodłem
    bo co ?
  4.  
    Hmm, wygląda na to, że mam tyle pierdół, że trzeba zmienić taktykę...

    Taki np. zasilacz, nawet gdyby ktoś za te 50 dych wziął, to i tak średnio chce mi się bawić w pakowanie, wysyłanie, itp. Leń ze mnie :)

    Dlatego zrobię tak:
    - Wszystkie takie drobne pierdoły jak zasilacze, kabelki, wtyczki, stare carty, kasety, dyskietki, itp. zapakuję do jednego kartonu i na końcu wystawię jako złom na OLX
    - Tutaj będę publikował tylko linki do bardziej wartościowych rzeczy, jak np. całe komputerki, itp.
    • 7:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime28 Aug 2017
     
    Panie Magistrze wiadomość wysłałem :)
  5.  
    Magister - jest inna opcja. Zapakuj w karton, wyślij do mnie (opłacę Ci koszty wysyłki i dorzucę na kilka porcji dobrego browca), a ja dodam do puli nagród na SillyVenture (Grey, mam nadzieję, że nie masz nic przecwko?)

    Taki zasilacz czy dyskietka zawsze będą miłą pamiątką, nawet jak się zajmie ostatnie miejsce. Można zebrać na tych fantach podpisy od uczestników, czy podarować komuś w potrzebie. Szkoda na złom takich skarbów - niech lepiej krążą wśród entuzjastów. Będzie z tego jeszcze radość.
  6.  
    Możemy coś takiego zrobić. W takim razie będe w najbliższych (tygo)dniach komponował dwa kartony. Jeden ze sprzętów, które jako tako jeszcze wyglądają i mogą się komuś przydać, a drugi taki bardziej złomowaty (np. żółte XC12 bez klapki, kabla i z pająkami w środku).
  7.  
    Super. Wrzuć to do jednego kartonu, o ile się zmieści. Zrobię ten podział na miejscu. To co zostanie po wyborze nagród na SV mogę dać na pożarcie kolegom ze Stowarzyszenia Miłośników Starej Elektroniki i Techniki (https://www.facebook.com/StowarzyszenieRetroKomp/) - zawsze przyda się na części. Napisz tylko czy jesteś OK z takim podejściem.

    Jak będziesz gotów to daj mi znać na xmgatz (at) gmail (dot) com i się zgadamy co do adresów, kosztów i dodatkowej kompensacji piwnej. :)
    • 11: CommentAuthorpin
    • CommentTime29 Aug 2017
     
    Magister - jak byś się pozbywał tego rozszerzenia RAM na ECI to BIORĘ i ustawiam się PIERWSZY! ;)
  8.  
    Yolk,
    Ja nie mam absolutnie problemu z tym, że ktoś weźmie ode mnie trochę sprzętu, którego chcę się pozbyć. Jeśli cel jest szczytny, to tym lepiej.

    Pin,
    Pamiętam, rozmawialiśmy na Ironii :) Czy tego akurat się będę pozbywał to nie wiem... Małe jest, nie wadzi, a Pan Producent już chyba zakończył działalność... Jak już ustalę co dokładnie mam to sprawdzę, co chcę sobie zostawić :)
    • 13: CommentAuthorpin
    • CommentTime29 Aug 2017
     
    Daj mi wiarę, że zaprawdę małe to, ale nie wiesz jak wadzić potrafi.... jak gruczoł grubasowi. Zaufaj mi ;)
    • 14:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime29 Aug 2017
     
    @yolk: oczywiście, pomysł super. jak się tylko Rafał zgodzi :)
    • 15: CommentAuthorxxl
    • CommentTime29 Aug 2017 zmieniony
     
    @Pin, chcialbys. Zakulisowo karty juz zostały rozdane. Rozszerzenie trafi we wlasciwe rece. Wysle Ci zdjecie.
    • 16: CommentAuthorpgru
    • CommentTime29 Aug 2017
     
    Czy ja mogę mieć prośbę formalną :-) ? Może przypadkiem masz dyskietkę z Jaffarem - chętnie bym kupił :-)
    • 17: CommentAuthorpin
    • CommentTime29 Aug 2017
     
    @XXL - nie masz ECI, więc na co Ci to? ;) .. a nawet jakbyś miał, to pewnie odwrotnie włożysz i będzie z tego tylko dziura w stole :D
  9.  
    Nawet nie wiem, co to jest Jaffar :/
    • 19:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime29 Aug 2017
     
    To chyba ten zły z Alladyna?
    • 20:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime30 Aug 2017
     
    @mgr: I nie wiem, czy chcesz się dowiedzieć... :P Serio.
  10.  
    Yolk, poszło na maila info o kartonie nr 1.
  11.  
    Dzięki. Odpisałem tym samym kanałem.
    • 23:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime20 Sep 2017 zmieniony
     
    Hej,
    Dziś mam w ofercie Atari 65XE, golas, sprawny, ECI. Odbiór we Wrocku albo mogę wysłać. Jak ktoś chce kupić to niech da znać w tym wątku do końca weekendu. Na Alledrogo nie wystawiam, bo mi się nie chce.









    • 24: CommentAuthorLenin1993
    • CommentTime22 Sep 2017
     
    Ile chcialbyś za ten komputerek razem z wysyłka?? Pozdrawiam
  12.  
    A ile dasz? :)
    • 26: CommentAuthorLenin1993
    • CommentTime22 Sep 2017 zmieniony
     
    Dobra to dam 50 zl;). Od czegoś trzeba zaczać.
  13.  
    To ja daję 100 zł.
    • 28:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime25 Sep 2017 zmieniony
     
    Jo!

    Mi braknie kompa że hej, a tego dałoby się rozszerzyć czy coś jak sądzę. 125?
  14.  
    OK, pirx.
    Dawaj adres do wysyłki.
    • 30:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime25 Sep 2017
     
    poszedł priff
  15.  
    Właśnie udzielono odpowiedzi.
    • 32:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime8 Oct 2017 zmieniony
     
    Hej,
    A czy chce ktoś "szczęścliwą siódemkę" magnetów? Do wzięcia za free, najlepiej we Wrocku :)





    • 33:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime8 Oct 2017
     
    Ja bym chętnie przygarnął.
  16.  
    No problem - kontakt do mnie poszedł na priv.
    • 35: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime8 Oct 2017 zmieniony
     
    Za długo się zastanawiałem...
    • 36: CommentAuthorSadzki
    • CommentTime4 Feb 2018
     
    Ma ktoś może stację dysków 1050, albo do 65/130xl/xe?