atarionline.pl Circus - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoratari-75
    • CommentTime17 Sep 2017
     
    Witam. Czy ktos moglby mi pomoc i podpowiedziec jak uruchomic gre circus ?
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime17 Sep 2017
     
    Wygląda mi na to, że całkiem normalnie - wczytujesz i już.
    Ten print screen, co go podałeś to nie jest z uruchomionej gry?
    • 3: CommentAuthoratari-75
    • CommentTime17 Sep 2017
     
    No wlasnie nie bardzo chce sie uruchomic. Cos trzeba wpisac ale nie wiem co dokladnie. Wpisalem run to wyskakuje .....sorry itp i nie moge zagrac. Ani Start ani nic. Kombinowalem w ustawieniach machine type dobieralem model i pamiec i to samo.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Sep 2017
     
    W jakim momencie nie chce się uruchomić? To zwykły plik samouruchamialny i odpala się normalnie, bez wpisywania czegokolwiek. Potem pyta czy chcemy wersję z kolorami czy bez i czy odtworzyć nagrany stan czy nie. Potem przechodzi się do gry.

    Komunikat, o którym chyba wspominasz "...is a word I don't know..sorry" jest częścią gry.
    • 5: CommentAuthoratari-75
    • CommentTime17 Sep 2017
     
    chodzilo mi o te gre ponizej. Poniewaz collen na moim tablecie nie widzi plikow .bas tylko atr i xex zmienilem nazwe pliku z bas na xex i odpalilem. Dziekuje za wszelka pomoc wszystkim.
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Sep 2017
     
    Acha, tylko, ze to inna gra :). Tamta pierwsza, której screen pokazałeś, to jest gra tekstowa "Circus", a ta, którą uruchomiłeś, to jest gra zręcznościowa "Circus".
    Ale dobrze, że się wyjaśniło.
    • 7: CommentAuthoratari-75
    • CommentTime17 Sep 2017
     
    No wlasnie ... A zmylilo mnie to ze obie gry byly w jednym katalogu.