atarionline.pl Archiwum gier, sceny i użytków - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorrekk
    • CommentTime6 Oct 2017
     
    Mam ogromną prośbę, jeśli to możliwe, o zrobienie i udostępnienie aktualnych wersji "całości" katalogów gier, sceny i użytków z AOL. Pozdrawiam.
    • 2:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime6 Oct 2017
     
    Podpinam sie pod prosbe! :) Zacna inicjatywa.
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime6 Oct 2017
     
    Kiedyś to się robiło z automatu na początku miesiąca, ale przestało.
    • 4:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime10 Oct 2017
     
    Ktos ma mozliwosc wyczarowac cos takiego racznie i/lub uruchomic ponownie automat?
    • 5:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime10 Oct 2017
     
    Automat był wieki temu, a te obecne robiłem ja "tymi rencyma". :) Przepraszam za duuuże opóźnienie w robieniu paczek; po prostu brak większej ilości czasu na ulubione hobby.
    • 6: CommentAuthorbaktra
    • CommentTime10 Oct 2017
     
    Próbowałem wget, ale nie mam pojęcia jak ograniczyć pliki do pobrania tylko do archiwum gier.
    • 7:
       
      CommentAuthorduncan
    • CommentTime20 Mar 2019
     
    W naszym archiwum Demosceny mamy w folderze z zinami ABBUC Magazine. W folderze "A" z demami mamy też ABBUC Magazine z dopiskiem intro. Wydaje mi się że to po prostu jest pierwsza strona dyskietki z magazynem. Część z nich się powtarza z tymi z folderu z zinami. Czy nie lepiej by było przenieść je do folderu z zinami i odpowiedno opisać?
    • 8:
       
      CommentAuthorduncan
    • CommentTime19 Apr 2019
     
    Kiedyś w archiwum użytki było „Z. Inne platformy”, czy to powróci?
    Czy może zostanie podpięte gdzieś w innym miejscu?
    A co z archiwizacją gier, sceny i użytków? Może chociaż raz na dwa miesiące? Jak jest to bardzo uciążliwe do zrobienia na stronie to może gdzieś na chomika można było by wstawiać?
    • 9: CommentAuthorAdam
    • CommentTime8 Jan 2024
     
    Dzisiaj miałem taką sytuację: przeglądałem wątki na Atari Age i znalazłem ten: ->link<- , w którym wspomina się o narzędziu "De-Rezilyzer". Google Search zwrócił mi wyniki sugerujące, że taki program istnieje w bazie użytków AOL w katalogu "G. Archiwizowanie i kompresowanie" - jednak nie ma go tam, a struktura katalogów jest nieco inna.

    Plik musiał być w bazie w grudniu 2019, bo można go pobrać w ostatniej zbiorczej paczce: ->link<-

    Jest więc pewien rozjazd między tamtą paczką a stanem obecnym - co prawda sam fakt nieaktualności paczki sprzed ok. 4 lat mnie nie dziwi, natomiast spodziewałem się, że ta nieaktualność ma jakby inny charakter ;) - tzn. że aktualny zbiór jest po prostu większy, a widzę, że część plików po prostu zniknęła (a może gdzieś została przeniesiona?).
    • 10:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime15 Jan 2024 zmieniony
     
    Czy jest szansa na spakowanie do pliku pod linkiem "Całość" bieżącego stanu bazy użytków? To co jest, jest datowane na 2019 rok i jest mocno niekompletne w porównaniu do stanu bieżącego. Dokładnie to samo dotyczy archiwum demosceny. Archiwum gier nie jest datowane więc nie wiem, jak stare jest.
    • 11:
       
      CommentAuthorduncan
    • CommentTime15 Jan 2024
     
    Katalog gier (konwencja TOSEC) datowany jest na 2021-07-11.
    Również proszę o spakowanie bazy użytków i demosceny do aktualnego jej stanu.
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Jan 2024
     
    Wszystko będzie, spokojnie. Niestety, nie wszystko zależy ode mnie, więc ja tak samo cierpliwie czekam.

    Adam - u mnie plik jest na dysku, jak będzie kolejna aktualizacja to pewnie pojawi się i na serwerze.