atarionline.pl edytor do gry - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime22 Jan 2018
     
    widze, ze pojawiaja sie homebrew edytory do gier :-)

    za edytor do tej powstajacej juz pewnie ze 100 lat gry:



    oferuje dostep do zawsze swierzej najnowszej roboczej wersji gry oraz jesli gra bedzie wydana to rowniez kart z gra.

    ---
    wlasnie tworzenie leveli praktycznie zatrzymalo dokonczenie gry :/
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime22 Jan 2018
     
    Zarąbista gierka
    • 3: CommentAuthormono
    • CommentTime22 Jan 2018
     
    @xxl: Świetne! Dlaczego muzyka jest z NES-a (tak na ucho mi brzmi)? I jak to możliwe, że nikt nie chce robić poziomów? Tyle wersji BD i Robbo się ukazuje... :/
    • 4: CommentAuthorxxl
    • CommentTime22 Jan 2018
     
    to nie NES tylko SIOCart, to jest gra na SIOCarta, tak mamy zamiar ja wydac...

    • 5: CommentAuthormono
    • CommentTime22 Jan 2018
     
    Nieźle. Powodzenia!
    • 6: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime22 Jan 2018
     
    No ale z tego co wiadomo SIOCart nie gra sam z siebie, tylko odtwarza to co zostało do niego wgrane, więc oryginalny dźwięk może pochodzić z dowolnego źródła ;)
    • 7: CommentAuthorxxl
    • CommentTime22 Jan 2018 zmieniony
     
    zgadza sie, ten byl wygenerowany na YMF262 i przerobiony do odtwarzania na SIOCarcie
    • 8: CommentAuthorSzafir
    • CommentTime22 Jan 2018 zmieniony
     
    xxl, jak tylko skończę moją interpretację edytora do Laury, to jestem gotów podjąć wyzwanie :)
    • 9: CommentAuthorAdam
    • CommentTime22 Jan 2018
     

    mono:

    I jak to możliwe, że nikt nie chce robić poziomów? Tyle wersji BD i Robbo się ukazuje... :/

    Proponuję jeszcze raz przeczytać wpis XXL-a: brakuje narzędzia do edycji. Nie napisał, że nikt nie chce robić poziomów.

    W przypadku BD i Robbo istnieją bardzo dobre narzędzia :)
    • 10: CommentAuthortebe
    • CommentTime22 Jan 2018 zmieniony
     
    XXL jest wierny linii programowej firmy Atari i olewa marketing, gdzie informacje na temat SIOCarta, gdzie informacje na temat postępu prac nad grą, informacje które zwrócą uwagę że coś takiego istnieje, zero rozgłosu, zero odgłosu.

    Weź lekcje od Larka, on zna się na rzeczy
    • 11: CommentAuthorAdam
    • CommentTime22 Jan 2018 zmieniony
     
    @Tebe: :)

    Faktycznie przez ostatni rok było cicho, ale informacje o grze i o SIO Carcie pojawiały się na AtariOnline:

    Wątek o SIO Cart: ->link<-

    Ostatni wpis o grze Hobgoblin 2: ->link<-
    • 12: CommentAuthorxxl
    • CommentTime22 Jan 2018
     
    @Szafir: swietna wiadomosc! w prywatnej wiadomosc masz maila do mnie. Nie bede tu mowil o szczegolach bo nie chce Cie zniechecac hehe

    @TeBe: o grze i SIOCarcie trabilem wszedzie :-) na SV mozna bylo pograc na prawdziwym sprzecie ...

    postepy beda... jak bedzie wygodny edytorek :/ nawet tylko w wersji minimum...
    • 13: CommentAuthortebe
    • CommentTime22 Jan 2018
     
    XXL, pismo jest trwalsze od mowy
    • 14:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime23 Jan 2018 zmieniony
     
    @xxl: skorzystaj z Tiled'a. to jest bardzo prosty edytor. szczegóły jego używania chętnie Ci podam.
    Zresztą zerknij na: ->link<-
    • 15: CommentAuthorxxl
    • CommentTime23 Jan 2018
     
    dzieki. ale chyba jest szansa ze wymarudze u Szafira dedykowany edytor... on tego jeszcze nie wie (zbajeruje go w odpowiednim czasie) ale mam apetyt na wypasionego kreatora gierek na szablonie H2 :D