atarionline.pl RETROnizacja - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime23 Apr 2018
     
    Świetna impreza!

    Ja przyjechałem na 9 rano i już była masa ludzi, co mnie wielce zdziwiło, bo myślałem że będę pierwszy :D Bardzo przyjemna atmosfera i retro klimacik, masa ciekawych sprzętów i wszędzie ludzie pocinający w jakieś gierki. Klimat jak za najlepszych czasów w salonach gier :D

    Niestety nie mogłem zostać do końca i zwinąłem się około 16, ale i tak bawiłem się doskonale i z pewnością wpadnę na kolejną edycję.

    Wrzucam kilka zrobionych przeze mnie zdjęć: ->link<-

    @Renton - gratuluje imprezki!
    • 2: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime23 Apr 2018
     
    Też byłem, widziałem, świetna impreza, duża frekwencja, parę wynalazków których na oczy wcześniej nie widziałem,za dużo browarów i te świetne dema na ST !! Zawsze myślałem że ST to taka kulawa Amiga,a tam przekonałem się że umarłbym w nieświadomości, swoją drogą, kolory na komodzie w realu są niestrawne, nic tam nie widziałem w tym kompie takiego żebym go chciał, gdyby XL/XE miał takie duchy jak c64 - komp idealny w tamtych czasach
    • 3: CommentAuthorGeodeta
    • CommentTime23 Apr 2018 zmieniony
     
    Oops... zły topik.. niestety nie wiem jak wykasować cały wpis...
    • 4: CommentAuthorGeodeta
    • CommentTime23 Apr 2018 zmieniony
     
    ...
    • 5:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime23 Apr 2018 zmieniony
     
    RETROnizacja - #first edition - podsumowanie!

    Na początku bardzo chciałem podziękować wszystkim uczestnikom party!
    To dzięki Wam impreza się udała! Dziękuję za to, że w niedzielę tak naprawdę nie miałem dużo roboty, żeby ogarnąć salę i wszystko dookoła! Przy imprezie z akceptacją picia alkoholu szczerze spodziewałem się, że to jednak może nie wypalić. Było odwrotnie. Mimo tego, że na zdjęciach i filmach widać dość dużą ilość piw i innych trunków, potrafiliście się zachować i poza maleńkimi dwoma przypadkami, obory nie było (tak to nazywam). Pewnie wpływ na to miała też dość duża liczba kobiet i dzieci przebywających w sali! Tu kolejne dla mnie pozytywne zaskoczenie - dzieciaki oblegały komputery/konsole momentami bardziej jak "tatusiowie"! Wspaniały widok, na tych Waszych zdjęciach!

    Niestety żeby nikogo nie pominąć nie będę Was wymieniał z xyw/nick-ów! Bardzo dziękuję!

    Kolejna rzecz. Bardzo chciałem podziękować sponsorom nagród w turniejach, które udało się przeprowadzić: SWOS 16/17, River Raid, Samolocik! Tu pozwolę sobie wymienić:

    - Marek Wojciechowski - klon ATARI 2600 junior z wbudowanymi 160cioma grami!

    - Adam Borsuk z www.retronagazie.eu - najlepsze recenzje retro gier w sieci! - cały pakiet gadżetów - stacja do Amigi, kaseciak do C64, oryginalne gry na PS2/3/4, oryginalne gry na kasetach Atari, oryginalna gra na dyskietce C64, pudło na dyskietki, pewnie jeszcze coś o czym zapomniałem... tyle tego było. Wielkie dzięki!!!

    - Piotr Smector - kolekcjonerskie wydanie mojej yt serii "Potyczki Brothe'ów", pudełkowa wersja z kasetą zawierającą wszystkie 10 gier które ogrywaliśmy, płyta DVD ze wszystkimi odcinkami + odcinki Larka, zajebista sprawa, niestety, poczta polska zaś się nie popisała, i nagroda doszła ... dzisiaj. Wszystko ręcznie robione z własnego projektu. Wielkie dzięki i wielki szacun!!!

    - Robert Skaner za przygotowanie zajebistych dyplomów, nakręcenie invitki/zapowiedzi - ten film zrobił robotę!

    - Bartek Retro Sfetro za zrobienie "silnika" filmu promocyjnego - fantastyczna nuta!, za poprawienie logo i podciągnięcie rozdziałki :)

    - Kinga i Marecheck - za ogarnięcie tematu wydrukowania dyplomów!!!

    GRooBY za przygotowanie logo, które ręcznie rysowałem, on moją wizję przerzucił na kompa!

    WIELKIE DZIĘKI!!!

    Chciałem również BARDZO podziękować portalom:

    PPA

    AtariOnline

    Za umieszczenie informacji o imprezie na swoich stronach głównych!!! Oraz za możliwość prowadzenia wątku na ich forach!!!

    Na imprezie wystawionych było ok 25 sprzętów, jakie? sami widzieliście na zdjęciach filmach! Wszyscy się elegancko pomieścili, i chyba nie było tak ciasno.
    Bardzo chciałem podziękować osobom które pomagały mi bezpośrednio na sali:
    Marecheck!!!, Kononinjo, Wiesiu Wojnar, Adolfionio, Retro Sfetro, Vato, Marek Wojciechowski... Mojej żonie i córkom! Olbrzymi wkład!

    Podczas imprezy przewinęło się coś około stu ludzi, bo poza osobami ze sprzętami, były też osoby "zwiedzające", jak i osoby towarzyszące! Dlatego frekwencja była naprawdę jak na to zadupie - bardzo dobra!

    Zostało wiele rzeczy do poprawy, ale Wasze miłe słowa i dobre recki pokazują mi, że przez ostatni miesiąc warto było osiwieć. Jednak troszeczkę porwałem się z motyką na słońce.

    Kolejna edycja odbędzie się za rok. Dokładna data będzie później ustalona, żeby nie kolidowała, z innymi imprezami o podobnej tematyce.

    W sumie to chyba tyle.

    Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim przybyłym! Zajebiście było Was poznać! Niestety jako osoba, najbardziej zakręcona w ten dzień, nie miałem czasu, żeby ze wszystkimi pogadać tyle, ile bym chciał. Nadrobimy na innych imprezach, gdzie nie będę miał już tyle na głowie!

    RETROnizacja - #first edition - uważam za udaną i (ufff) zamkniętą!!! Teraz musi być już tylko lepiej! Doświadczenie robi swoje!

    Strzałeczka!
    >>>------------>
  1.  
    Dzięki Rentonie za świetne party!

    Relacja poniżej

    ->link<-

    Kto był z przyjemnością sobie przypomni, a kto nie był to z ciekawością.

    Miłej lektury.

    Pozdrawiam
    • 7:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime13 Jul 2018
     
    Siemanko!

    Chciałem tylko ogłosić, że druga edycja RETROnizacji odbędzie się w tym samym miejscu, 20-go października 2018!!!
    Większość rzeczy i ustaleń pozostanie bez zmian.
    Zamierzam wprowadzić kilka dodatkowych atrakcji, które nie wypaliły przy pierwszej edycji...

    Na pewno na imprezie zagra znany tu i ówdzie zespół: Brothers In ATRs !!!

    Więcej szczegółów niebawem!

    Mam nadzieję że dopiszecie jak przy pierwszej edycji!!!

    Post pisany z myślą zaklepania daty w Waszych głowach, żeby osoby zainteresowane mogły sobie wcześniej ustawić wolną sobotę/piątek w pracy itd...

    20.10.2018. PAWŁOWICE
    • 8:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime13 Jul 2018
     
    Mnie nie będzie :(
    • 9:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime18 Jul 2018
     
    Ja będe, tylko ktoś mnie musi z Sosno zabrać.
    • 10:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime18 Jul 2018
     
    @RetroBorsuk: mogłbym zabrać, ale ja ze śląska i nie mam paszportu i aktualnej karty szczepień ;)
    • 11:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime18 Jul 2018
     
    Bocianu, cóż, nie każdy może być z Sosnowca. Nie przejmuj się tym, żeś ze Śląska ;)
    • 12:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime18 Jul 2018
     
    @Larek: no muszę z tym żyć :D
    • 13:
       
      CommentAuthorpancio
    • CommentTime17 Aug 2018
     
    RetroBorsuk - ja mogę cię zabrać... ale Ty wracasz :-) Żartowałem... Mieszkam w okolicy i paszport mam ważny :-)
    • 14:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime21 Aug 2018
     
    Dodatkowa garść informacji...

    RETROnizacja zacznie się NIEOFICJALNIE dzień wcześniej ... 19.10.2018 - (osoby które jadą z daleka, mogą skorzystać z takiej "opcji") - Koncertem KATOD-a w Żorach (Ozi Pub, Rynek) czyli jakieś 15 km od Party Place. Po koncercie, elegancko zawijamy na salę docelową!

    Sala będzie dostępna od około godziny 21-22. I możemy się już bawić, aż do niedzieli. W niedzielę przed południem, chciałem imprezę zakończyć.
    Oficjalnie (dla Pani Dyrektor) impreza jest JEDNODNIOWA i tak pozostanie na zawsze, ale ten termin jest jak widać dość elastyczny, tak, żeby osoby jadące z daleka, nie musiały się zawijać po kilku godzinach zabawy. Miejsca do spania spokojnie znajdą się na sali, przygotuję materace takie z salek gimnastycznych, także wystarczą jakieś śpiwory. Problem może być tylko z kąpielą, w Domu Kultury są ubikacje i umywalki, ale jak komuś będzie bardzo zależało i będzie się chciał CAŁY odświeżyć, spokojnie udostępnię swoją łazienkę na chaci - mieszkam 150m od Party Place. Jakoś te dwie nocki da radę przetrwać. Osoby szukające wyższego standardu, czyli jakiegoś hotelu, to mamy taki w Pawłowicach. Osoby zainteresowane takim noclegiem, 2,5km od Party Place, zapraszam na priv - to mogę się wszystkiego dowiedzieć, jak z dostępnością miejsc, i jaki cennik.
    Z jedzeniem też nie ma problemu. Bardzo blisko ulokowany bar/pizzeria, ale kawałek dalej jest tego więcej. Osoby które były na pierwszej edycji nie narzekały... Dodatkowo, tym razem będę miał udostępniony DUŻY grill z Domu Kultury, także, spokojnie będzie sobie można upichcić na miejscu jakie mięcho czy kiełbasę. Ostatnio nawet kilka takich kiełbas poleciało z naszej kasy, niestety tym razem budżet jest jeszcze bardziej ograniczony. Tym razem nie zapomnę też o CZAJNIKU bezprzewodowym...

    Na party odbędą się (jak się uda) 4 konkursy gamingowe. Tradycyjnie na Amidze odbędzie się turniej SWOS 16/17, oraz z ukłonem w stronę dzieci (ale nie tylko) Dyna Blaster.
    Na małym Atari będziemy rywalizować w SCRAMBLE!!! A na C64 również nowość: Yoomp64!!! Także szlifujcie formę i joye.

    Tu po raz kolejny muszę się do Was uśmiechnąć, bo jak przy pierwszej edycji szukam dobrych ludzi/sponsorów na nagrody w wyżej wymienionych konkursach... Mogą to być wszelakie gry/gadżety związane z RETRO lub gamingiem... Sam od siebie na pewno też dorzucę! Zapraszam na Priv!
    (kilka gadżetów zostało z poprzedniej edycji - dzięki BORSUK!)

    W drugiej części sali zamierzam robić pokaz DEMOSCENY, w planach są produkcje na Atari STE/Falcon, oraz jak się uda scena C64... tak żeby przy piwku można było się zrelaksować. Sam niestety nie będę w stanie tego poprowadzić, dlatego liczę na dobre duszyczki!

    Wieczorem zagra dla NAS wspaniały zespół o którym już wspominałem - Brothers in ATRs! Zapewne Oni, jak i ja liczę na dobrą zabawę!
    Do tego czasu wszystkie konkursy growe, muszą być już zakończone!

    Wstęp na imprezę to jak poprzednio 30zł. Towarzyszące kobiety i dzieci oczywiście wchodzą za free!!!

    Oczywiście impreza nadal pozostaje niekomercyjna - nie zamierzam na tym zarabiać!
    Osoby chętne pohandlować czymkolwiek związanym z retro sprzętami - są mile widziani.

    Żeby podreperować budżet - tym razem będą w sprzedaży: koszulki, kubki, podkładki pod mysz i naklejki z logiem imprezy.
    O tym więcej szczegółów w późniejszym terminie, bo rozglądam się za tańszymi wykonawcami tegoż.

    Oczywiście tak jak poprzednio, sporo kasy muszę uregulować dużo wcześniej, niż impreza, dlatego za jakiś czas uruchomię - przedpłaty za wstęp. Ostatnio fajnie to wypaliło i nie miałem aż takiej dziury finansowej. Osoby chętne zapłacić wcześniej, naprawdę uratują mi dupę przed moją żoną/księgową ;)

    To chyba tyle na dzień dzisiejszy.
    Więcej pytań? Piszcie TU, lub na priv.
    • 15:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime30 Aug 2018 zmieniony
     
    Niestety ... dostałem telefon od Pani z Domu Kultury ... RETROnizacja NIE ODBĘDZIE się 20.10. ze względu na WYBORY (sic!) ...
    Całe szczęście (?) tydzień później był wolny termin, dlatego impreza zostaje przeniesiona na nowy termin:

    27.10.18!!!

    Nie wiem co to zmienia, na pewno nie zaczniemy od koncertu KATOD-a w Żorach...
    Tylko bezpośrednio już na sali (szczegóły u mnie na priv).

    W takim wypadku nie wiem jeszcze czy zaklepany zespół zagra ... ewentualnie poszukam "zastępstwa" ...

    Poza tym reszta pozostaje bez zmian.

    Dochodzi OFICJALNE logo drugiej edycji, takie będzie na koszulkach i innych gadżetach:

    LOGO

    Na FB koledzy założyli "wydarzenie", tam można się deklarować co do przyjazdu:

    RETROnizacja Facebook

    Osoby chętne zrobić przedpłatę/sponsoring podaję nr konta, na który można wpłacać, w tytule proszę o podanie swojej Xywy/Nick z forum!!! Żeby wszystko w "księgowości" mi się zgadzało ...

    Konrad Jabłoński
    Millennium: 49 1160 2202 0000 0003 1570 1748

    Ewentualne wpłaty proszę też potwierdzać na maila:

    konrad.hcp@gmail.com

    Nadal szukam sponsorów nagród w konkursach gamingowych!!!

    Na razie tyle! Do zobaczenia!!!
    • 16:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime30 Aug 2018
     
    W takim razie szanse na moje przybycie wzrastają do 99,99%

    A pytałeś czy nie będzie drugiej tury wyborów? ;p
    • 17:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime31 Aug 2018
     
    No to jadymy Prezes!
    • 18:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime31 Aug 2018
     
    Mam petycję robienia tych imprez w niedzielę. ;)
    • 19: CommentAuthoradolfinio
    • CommentTime31 Aug 2018
     
    Spoko. Sprawdziłem, że II tura wyborów ma się odbyć dwa tygodnie po pierwszej, czyli impreza nie ma konkurencji w nowym terminie.
    • 20:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime14 Sep 2018 zmieniony
     
    Podbiję, żeby Wam się nie zapomniało!

    Oto oficjalny plakat reklamujący imprezę:

    ->link<-

    Który wykonał Skaner, z kanału YT: www.youtube.com/channel/UCYERsDCCXuP-BCUXvQp_EUQ

    Wielkie dzięki!

    Pojawiła się pierwsza INVITKA, zapowiadająca imprezę, wykonana przez SAJDOR-a, leci oczywiście na C64!

    ->link<-

    Kilka osób już zrobiło przedpłaty (i nie tylko) za co BARDZO DZIĘKUJĘ!!!
    Przypomnę, że bardzo będę wdzięczny, za wcześniejsze wpłaty, bo do kosztów imprezy, doszła mi kaucja, za salę ... oczywiscie zwrotna, w przypadku - jak nic się nie wydarzy ;)

    Za wcześniejsze wpłaty bardzo dziękuję: WojT_GL, Wiesiek Wojnar, oraz Sajmon Szpejowski!!!

    Nadal poszukuję osób chcących zasponsorować jakieś nagrody (gadżety, fanty, gry retro) na konkursy gamingowe!!! Choć przyznam, że kilka osób już zgłosiło pomoc w tej kwestii!

    Została wykupiona domena: retronizacja.pl, przez pewnego miłego gościa o xywie Adam_eM !!! Także, w krótce, poza wydarzeniem na FB, pojawi się jakaś biedna witryna informacyjna o imprezie!

    Przypomnę dane oraz nr konta:

    Konrad Jabłoński
    Millennium: 49 1160 2202 0000 0003 1570 1748

    W tytule proszę podać swoją xywę/nick lub imię i nazwisko!!!
    Wszystkie wpłaty proszę potwierdzać na NOWEGO maila:

    renton@retronizacja.pl

    Od teraz jest to mail służący do komunikacji w jakichkolwiek sprawach związanych z imprezą!!!

    Na razie tyle ... do zobaczenia!!!
    • 21:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime14 Sep 2018 zmieniony
     
    Invitka na C64? A gdzie Atari? ;)


    Plakat warto pokazać
    • 22:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime14 Sep 2018
     
    Plakat super! mam tą laseczkę na tapecie na PS3 :-).

    Jadymy Panie Prezesie! Własnie trzasnąłem dwa dobre wyniki w River Raid i Keystone Kapers - hehe - do zobaczenia tutaj na dole we wpisie:

    ->link<-

    Biorę się za Star Raiders II i Preliminary Monty.

    W Scramble ich tam zmłócimy Larku!

    Tym co nie byli na poprzedniej Retronizacji, polecam, bardzo udana impreza, dużo ludzi, masa sprzętu i fajne chłopy (kobitki też) i bez ekscesowo.

    Zresztą moją relacje macie tutaj, jak się zastanawiacie czy jechać:

    ->link<-

    Do zobaczyska!
    • 23:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime15 Sep 2018
     
    @Larek dzięki za ogarnięcie plakatu! Nie wiem jak się tu obrazki wkleja ...

    A co do invitki na A8 ... coś się w temacie kręci ... ;)
    • 24:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime15 Sep 2018
     
    Oficjalna zapowiedź by Skaner



    PS. Kaz! Jak się nie wyświetli, a to na pewno, poprawisz? ;)
    • 25:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime20 Sep 2018 zmieniony
     




    Dla tych, którym film nie wystarcza dołączam plik XEX :)
    • 26:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime20 Sep 2018
     
    Heheh fajna invitka. To już wiem, dlaczego reżyser nie ma czasu ostatnio :-). Programejszyn! A nuta wcale nie taka zła jak na debiutancką - pasowałaby do jakiejś gry akcji! Shmup albo wyścigi na pełnej rukwie :-). No to widzimy się!
    • 27:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime20 Sep 2018
     
    O ile wiem, to jest właśnie nuta z pewnej gry :)

    A ten brak czasu to nic wspólnego z invitką nie miał, niestety.
    • 28:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    No jacha! Teraz wyłapałem, że to przeca przyspieszone Giana Sisters jest! Buhehehe. Fajno. To teraz do tej muzy Larku - dorób resztę czyli grę ;-). Czekam!
    • 29:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    Za zgodą szefa projektu Konrada dołączyłem plik XEX - znajdziecie go powyżej pod filmem.
    • 30: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    "Największe demoscenowe party w tej części europy" nie mam więcej pytań :)
    Szkoda, że prześladowcy z atari area odpłyneli w niebyt, bo mogłaby być inba jak ze sprawą przywłaszczenia sobie "demosceny" przez organizatorów stoiska na targach growych.
    • 31:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    @gorgh

    tam pisze: "największe multi-platformowe party w tej części europy ;)" ...
    • 32: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    no ale party to party :)
    • 33:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    Żeby ino demoscenowa policja nie wjechała bo będzie dym ;-)
    • 34:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    Niech wjeżdżają!
    Zapraszam!
    • 35:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    Ale wejściówkę muszą uiścić - nie ma wyjątków. Chyba że będą panie policjantki, no to gratis :)
    • 36: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    no ale ta impreza to rzeczywiście nie party, ani tym bardziej multiplatformowe party, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd
    • 37:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    @Gorgh, o co chodzi? Ta impreza to jak najbardziej party. I w dodatku multiplatformowe.
    • 38: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    to jest spotkanie graczy bardziej z tego co widziałem po poprzedniej edycji. Party gromadzi demscenę, jak SV czy Forever i jest nakierowane na produkcje demoscenowe.
    • 39:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2018 zmieniony
     
    Moja ciotka Zofia robiła ostatnio party i żadnej demosceny nie było i wcale impreza nie była nakierowana na produkcje demoscenowe. Mało tego, uczestniczy tego party z pewnością nie mieli zielonego pojęcia co to jest jakaś demoscena, a zapewniam Cię, Gorgh - party było pierwsza klasa!
    • 40: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    robisz idiotę ze mnie czy z siebie Larek :)
    • 41:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    Pozostawiam to ocenie innych
    • 42: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    ->link<-
    krótka definicja
    • 43:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    ->link<-
    inna krótka definicja
    • 44: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    schizofrenia :)
    • 45:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2018 zmieniony
     
    Nic z tych rzeczy. Party to bardziej ogólne pojęcie i oznacza po prostu imprezę. Ty masz na myśli demoparty, na którym spotykają się m.in. (i bywa, że są mniejszością) twórcy dem (programów demonstracyjnych), grafik, muzyki, etc. Ale to wcale nie znaczy, że tylko takie spotkania mogą być nazywane "party". Party demoscenowe - to rozumiem, bo w nazwie jest już zawężenie do typu spotkania. Retronizacja to również jak najbardziej party. A że dla Ciebie to spotkanie graczy... Cóż, równie dobrze SV można nazwać spotkaniem koderów.
    Dobrze wcześniej napisałeś: party to party! Wszystkie imprezy czy spotkania towarzyskie spokojnie można nazwać party. Seks-party również :)
    • 46: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    dobrze larek, ale czy miłośnicy zegarków G-shock nazywają swoje spotkania party? A może miłośnicy Oplów? ktoś inny? Jest to pojęcie przejęte z demosceny, więc nie rozumiem, czemu udajesz, że tak nie jest, tym bardziej, że dotyczy starych komputerów. Tylko idiota by tego nie zauważył, stąd moje pytanie z kogo robisz idiotę :)
    • 47:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    Gorgh, w definicji słowa Parties, którą podałeś (Atariki) jest napisane: "Parties, czyli inaczej zloty". Pytasz o miłośników Opli? Proszę bardzo: ->link<-
    • 48: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    ok, już się nie kłócę
    • 49:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    Na imprezie jest też dużo demoscenowych motywów... Także spokojnie,a że nie ma żadnych "kompotów"... Co weekend mam w domu party i nie mam do szwagra pretensji, że poza flaszką nie przyniósł ze sobą nowej prodki.
    Na pierwszej edycji, nie spotkałem żadnej osoby wprowadzonej błąd. Zawiedzionej, że nie ma gdzie wystawić swoich PRAC. I pytającej o kompoty, bo on przyjechał na PARTY.
    Od następnej edycji może nie będziesz miał powodu, żeby się czepiać słówka PARTY.
    • 50: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    Panowie i Panie. Nie rozpoczynajcie nowej gówno-burzy, bo będzie się wlokło to przez kilka lat jak wątek o xbios na atariarea ;) Mogę w czymś pomóc? :D