atarionline.pl RETROnizacja - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Sep 2018
     
    Pin, możesz. Powiedz, za co lubisz xBiosa i po co go używasz?
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime22 Sep 2018
     
    Pin: przyganiał kocioł garnkowi :)
    • 3:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime22 Sep 2018
     
    • 4:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime11 Oct 2018
     
    Impreza coraz bliżej, dlatego się przypomnę!
    Dziękuję bardzo za kolejne przedpłaty (kubaslonka, Adinfo) i zachęcam osoby wybierające się na imprezę o dokonanie przedpłat, bardzo ułatwi mi to kilka spraw organizacyjnych dopiąć do końca!
    Wejściówka 30zł!

    Dane potrzebne do przelewu:

    Konrad Jabłoński
    Millennium: 49 1160 2202 0000 0003 1570 1748

    W tytule przelewu proszę podać swoje imię/nazwisko/xywę!!!

    Wpłatę proszę potwierdzić na maila:

    renton@retronizacja.pl

    Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ!!!
    • 5:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime15 Oct 2018
     
    Rusza akcja koszulki na RETROnizację!

    Założyłem na CupSell sklep z koszulkami.
    Są tam koszulki z pierwszej edycji jak i koszulka na tą edycję.
    Można zamówić sobie samemu w sklepie, gdzie ustawiłem swoją prowizję/marżę na zero, czyli cała podana cena idzie do właściciela strony.
    Można też sobie pooglądać, sprawdzić rozmiar i zamówić u mnie (bo robię większe zamówienie), i taka koszulka będzie kosztować 40 zł. Dodatkowe 6 zł na organizację imprezy. A i tak wyjdzie mniej, jakby przy najniższym koszcie wysyłki zamówić sobie samemu.
    Oczywiście akcja nie jest obowiązkowa - tylko informacyjna. Na pierwszej edycji znalazło się kilka osób, które zdziwione były tym, że takich koszulek nie można było kupić na miejscu.
    Przegapili podobną akcję, a mnie nie było stać, żeby zainwestować w te t-shirty.
    Mnie cena tych koszulek też się nie podoba, ale przy takim nakładzie, ciężko o niższą.

    Zamówienia (ilość/rozmiar/xywa):

    renton@retronizacja.pl

    Wpłaty:

    Konrad Jabłoński
    Millennium: 49 1160 2202 0000 0003 1570 1748

    Koniec akcji - wtorek [23.10.18]!!!
    • 6:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime16 Oct 2018
     
    ... żeby nie było, że jakaś dyskryminacja ...
    do sklepu dodałem DAMSKIE wzory koszulek ...
    zasady j/w
    • 7:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime17 Oct 2018
     
    Zaś sam sobie podbiję, ale mam newsa ...
    Zdechł mail na retronizacja.pl ...
    Dlatego potwierdzajcie swoje wpłaty za wjazd i koszulki na:

    konrad.hcp@gmail.com

    za ewentualne utrudnienia przepraszam!
    • 8:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime23 Oct 2018
     
    Hello!

    Coraz bliżej święta ...

    Oficjalnie właśnie kończę akcję "koszulki".
    Wszystkim, którzy zamówili bardzo dziękuję!
    W tym celu proszę już nie robić przedpłat!

    Oczywiście osoby chętne, na własną rękę, będą mogły sobie je zamówić w Sklepie, ale czy to się opłacać będzie ...

    Bardzo dziękuję za kolejne przedpłaty na wejściówki!!!
    (Grave!!!, AmiCzar, K3ichi, Jabolpank, Sajd0r, EMPI, Pancio, Daczek84)
    Uratowaliście mi dupę!!!!

    DO ZOBACZENIA!!!
  1.  
    Achtung!
    Czy ktoś z Wrocławia może w moim imieniu odberać i przetransportować koszulkę? Wynagrodzę piwem lub abstynencko, np. batonem.

    Właśnie się dowiedziałem, że w sobotę jadę z córką na jakiś konkurs dla dzieci :/
    • 10:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime24 Oct 2018
     
    @mgr_inz_rafal: jak nikogo nie znajdziesz, to spokojnie - wyślemy!
    • 11:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime26 Oct 2018 zmieniony
     
    Proszę Państwa to już jutro!!!

    Pogoda nas nie rozpieszcza, ale nie poddajemy się. Na sali jest ciepło, także nie ma się czego bać!
    Mimo warunków atmosferycznych grill nadal jest w planie, także zabierajcie ze sobą swoje produkty które spokojnie będzie można wstawić na ruszt! Jakoś to ogarniemy ;)
    Ulotki z pobliskiej pizzerii oczywiście są przygotowane - tak jak ostatnio, także posilić się będzie można na miejscu lub podskoczyć bezpośrednio do niej. Sklepy dobrze zaopatrzone również są w zasięgu wzroku! (tesko, monopolowy, warzywniaki, piekarnie)
    Czajnik bezprzewodowy oczywiście tym razem będzie! Zabierzcie swoje szkło i kawę/herbatę, żeby coś na ciepło wypić!!!

    Nie zapomnijcie zabrać ze sobą swoich przedłużaczy/rozgałęziaczy/złodziejki itp urządzenia pozwalające spokojnie podłączyć się do prądu!

    Wejście - tak jak ostatnio - z tyłu budynku! Przód całkowicie wyłączony z użytkowania!

    Zapraszamy! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrych humorów - a będzie extra!

    Na miejscu do nabycia będzie kilka pamiątkowych gadżetów, także osoby chętne, niech wezmą ze sobą ciut więcej siana (kubki, koszulki, podkładki pod mysz, plakaty...)

    DO ZOBACZENIA!!!

    EDIT: Impreza będzie w miarę możliwości transmitowana "na żywo" na moim kanale YT ... to dla tych co nie mogą podjechać ...
    • 12:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime26 Oct 2018
     
    No, postarałeś się. Kawka będzie dla Borsuczka, mniam, mniam, mniam :-).

    Czyli biere kubek, kawę, kanapki, papierochy, arcade sticka i Larka pod pachę:-) i jedziemy!
    • 13: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime28 Oct 2018 zmieniony
     
    I po Retronizacji
    Zakładam że to pierwszy przypadek dla zespołu Pina i Bociana kiedy fani pogowali do granej muzyki ;-)
    Generalnie impreza udana, mogłem naocznie porównać yoomp na Atari i C64,słowem nie ma czego porównywać
    Zupełnie nie rozumiem dlaczego turniej był na komodzie, czyżby nie było Ataryny?
    Dziekuje Larkowi za pomoc w weryfikacji stanu mojego A8
    • 14:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime28 Oct 2018
     
    @rosomak. Niestety z przyjemnością powiem że nie pierwszy, ale zawsze to miło zobaczyć młyn. Dzięki za świetną imprezę! Oby tak dalej.
    • 15: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime28 Oct 2018
     
    Bocianu, to po prostu błędne założenie z mojej strony
    A tak w ogóle za mało muzy z ataryny!!!
    • 16:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime28 Oct 2018
     
    @rosomak,
    miło było Cię poznać :)

    Nie zapomniałeś zabrać kabla i instrukcji od stacji oraz dyskietek? Zostały na stoliku.
    • 17:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Oct 2018
     
    czemu ogrywany był YOOMP! z C64 ? -przecież ta wersja nie ma dźwięków odpijania piłki podczas gry, które tak ładnie w wersji A8 łączą się z muzyką ...
    Ataryny nikt nie zabrał czy co ?


    Ale muszę przyznać że muzyczka z czołówki jest przekozacka ,taki trochę Terminator ;-) .
    • 18: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime28 Oct 2018
     
    gratulacje udanej imprezy!
    • 19: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime28 Oct 2018 zmieniony
     
    Larek nie wiem czy zabrałem czy nie, wziąłeś ze sobą czy zostały i pytać o to Rentona
    • 20:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime28 Oct 2018
     
    Nie brałem. Powinien mieć Renton.
    • 21:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime28 Oct 2018
     
    Impreza 10!/10. Świetna atmosfera, prawdziwie przyjacielska, Rentonie udało Ci się zrobić impreze, na której czuje się jakbym spędzał czas z paczką kumpli z młodości! Cudowny koncert Brothers in ATRs 10!/10. Najlepszy na jakim byłem w tym roku po Judas Priest. Brawo chłopaki! Kurwa brawo na stojąco! Masa sprzętu, dużo ludzi, Texas Instruments groteka dogłębnie zbadana, Turnieje Świetne i nawet jeden wygrany. Gramy na Gazie nagrane, troche nowych gier obadanych. Czego chcieć więcej? Następnej edycji w tej samej, albo i większej paczce. Ide spać szczęśliwy. Retronizacja? Medal jakości!
    • 22:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime28 Oct 2018
     
    Wersja na C64 ogrywana w turnieju bo nowość, i turniej organizował Szpunta miłośnik c64= A gra i tak jest bdb. Gorsza od atarowskiej, ale i tak bdb.

    Retro Na Gazie zarządziło w turniejach:

    Scramble Atari. Zwyciestwo: Ja, 3 miejsce Wojt od nas
    Dyna Blaster Amiga zwyciestwo Wojt
    Yoomp c64. 2 miejsce ja, 3 Wojt
    Turniej Swosa podium dla pro graczy. Na pocieszenie dodam, ze przegralem z nimi tylko po 0:1. A graja chlopy kilkanascie tysiecy meczy online rocznie.

    Nagrody fajowe były także. Widzialem Nesy i inne konsolki. Ja zgarnałem rzadkie gry na Atari na kasetach plus cartridge na c64 z Flimbos Quest.

    Świetna impreza i świetny koncert. Brawo Bocianu, Pin i The Pink!
    • 23:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime29 Oct 2018
     
    Dziękuję bardzo że byliście, bez Was impreza nie miała by sensu.
    Spalił mi się zasilacz do laptopa, a na komórce podsumowania nie napiszę, dlatego moje podsumowanie będzie kiedy indziej.

    @rosomak mam Twoje dyskietki, kabel SIO i instrukcję do stacji! Napisz na maila: konrad.hcp@gmail.com

    Pozdrawiam serdecznie
    • 24: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime29 Oct 2018 zmieniony
     
    Renton, na pewno napiszę, dziś opadają mi ręce, generalnie słaby dzień, za to impra bardzo fajna, szkoda że daleko i tak rzadko
    Świetny klimat, świetne przyjęcie i generalnie pomimo że spodziewałem się Larek okazał się być bardzo przyjemnym gościem
    • 25:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime6 Nov 2018
     
    Dziękuję Wszystkim za miłe słowa!

    W końcu mam możliwość napisać to podsumowanie RETROnizacji vol.2!

    Tak się tylko wytłumaczę, że nie miałem jak tego zrobić do teraz. W poniedziałek, po imprezie zjarał mi się zasilacz od lapka a na komórce nie uśmiechało mi się tyle pisać. W czwartek cisnąłem już w stronę Gdańska, jechałem na Silly Venture, z którego wróciłem wczoraj wieczorem ...

    Tak więc kolejna impreza przeszła do historii i wbrew krytyce - udała się, moim zdaniem, jeszcze bardziej niż pierwsza!!! Mimo tego, że ludzi było odczuwalnie mniej niż przy pierwszej edycji. Pewnie też niektórych z Was interesuje kwestia finansowa, i tu tylko napiszę tyle, że dzięki takiej ilości ludzi, która zapłaciła za wejście - nie zaliczyłem minusa i pleców. Koszta tej edycji były dużo większe niż pierwszej i naprawdę bałem się o to czy nie popłynę ... Jednak dzięki dobrym ludziom udało mi się wyjść bez długów!!! Tu bardzo nisko chciałem pokłonić się GRAVE-owi i WojT-kowi - Panowie, macie w tym swój duży udział !!! Bardzo dziękuję !!!
    Również wszystkim tym, którzy wsparli mnie przedpłatami !!! Bardzo dziękuję !!!

    To teraz postaram się wymienić Wszystkich sponsorów nagród, dzięki którym konkursy stały się bardzo atrakcyjne dla potencjalnych wygranych :)

    * PiotrZG - za ufundowanie ... oryginalnego, prawie nowego w pudle NESmini !!! To był dla mnie totalny szok!!!
    * Ediman i Bolek (!!!) (z kanału YT - RetroSfetro) - za Nintendo DS Lite + 6 gier !!! Masakra ...
    * Krashan (z RastPort) - za ufundowanie KA 47 - nówka sztuka nie śmigana !!!
    * Borsuk (Gramy na Gazie / Retro na Gazie) - mnóstwo gadżetów/gier aż ciężko mi teraz to wszystko wymienić, np nówka sztuka magnetofon do C64, pudełka na dyskietki, oryginalna gra Turrican na dyskietce do C64!!! Gry na CD32 ... itd ... sorry - wszystkiego nie da się wymienić !!!
    * Wojt_GL - oryginalne gry na Amigę !!!, książki, "drobnostki" dla dzieciaków ... itd, podobnie jak wyżej, ciężko mi to wszystko zliczyć ... :)
    * Redakcja K&A+ - za swoją składankę na kasecie do C64, naklejki, plakaty i inne gadżety !!! Świetna sprawa !!!
    * P3jS_0n - dyskietki i kartridże z grami, softem na C64 !!!
    * GRooBY - za gry na Atari 400/800, XL/XE oraz ATARI 7800 !!!

    tak myślę i myślę ... pewnie jeszcze o kilku zapomniałem, wybaczcie, albo się przypomnijcie :) Tak czy siak dzięki WAM turnieje miały jeszcze większy sens !!! A i uczestnicy byli bardzo zadowoleni !!!

    Co mnie zaskoczyło, odbyły się prawie wszystkie zapowiedziane konkursy, poza grą w kapsle, ale tu akurat pogoda miała spore znaczenie! Bardzo dziękuję za prowadzenie konkursów !!! A do roboty zagoniłem:

    * Szpunta (z kanału YT: retroSZPUNTAfan) za prowadzenie: Yoomp!64 !!!
    * xFlea i Cinek za ogarnięcie turnieju SWOS !!! Bez Was by to zdechło, świetnie zorganizowane, 20stu uczestników na 3 komputery !!!
    * Ediman (z kanału YT: RetroSfetro) za prowadzenie konkursów Dyna Blaster, dla dzieci i dorosłych !!!
    * Borsuk (Gramy Na Gazie / Retro Na Gazie) za prowadzenie Scramble !!!

    Poza Szpuntą, reszta została zagoniona do "roboty" na spontanie, ale dlatego że komputerów była masa, można było grać równolegle we wszystkich "dyscyplinach" i co najważniejsze, do koncertu zespołu , temat był już pozamiatany !!!

    Jak kogoś ciekawią wyniki konkursów znajdziecie je - za lada moment - w relacji na RetroNaGazie.eu !!!

    Wielu osobom wydaje się, że organizacja takiej imprezy to dwa telefony do Domu Kultury a potem posprzątanie sali ... Jeśli tak myślicie, polecam podobne przedsięwzięcie zrobić u siebie ... Może pójdzie Wam lepiej/łatwiej ... Ja, jak widać, przy organizacji tego PARTY ostro osiwiałem :D Nie, żebym się tłumaczył :) i oczekiwał poklasku, broń boże. Tu chciałem bardzo podziękować osobom, które bardzo mnie wspierały, pomagały i pchały do przodu, bez WAS by tej imprezy nie było !!!

    W pierwszej kolejności dziękuję mojej żonie i dzieciom, za to że musiały przez ostatnie dwa miesiące znosić moje fochy i zdenerwowanie. Cała trójka dziewczyn bardzo mi pomagała w ogarnianiu wszystkiego !!!
    Może pojadę po kolei, jak to widzę od początku ... Ediman za przeniesienie mojego projektu LOGO imprezy, na wersję cyfrową - odwaliłeś znakomitą robotę, Twoje logo rządzi, oraz wspaniały dyplom do gry Scramble !!! Masz do tego łapę !!! Skaner (Skaner Retro Side), za zrobienie szumu w internetach - i wspaniałą zapowiedź video !!! oraz zaprojektowanie wspaniałych dyplomów do gier: Yoomp!64, SWOS, Dyna Blaster i Kapsle !!! Marecheck za ciągłe pchanie do przodu :) olbrzymie wsparcie i pomoc przy organizacji oraz jemu i Kindze za przygotowanie i wydrukowanie tych dyplomów !!! Kaz-owi (atarionline.pl) i Larkowi (ArSOFT / YT Larkadiusz / Gramy Na Gazie) za namówienie do współpracy i ostatecznie powstania pierwszej kodowanej invitki na ATARI XL/XE !!! Spełniliście moje marzenia !!! Sajd0rowi za przygotowanie invitki na C64 i ZX Spectrum !!! Dla mnie totalna masakra !!! Drakon-owi za wydrukowanie naklejek z logo imprezy - BEZINTERESOWNE !!! Bardzo dziękuję, chociaż tego pomysłu akurat troszeczkę żałuję ... Pozdrawiam kononinjo, który końcówkę nakładu porozklejał gdzie się dało, po całym lokalu - zamiast rozdać dzieciakom ... "odrobinkę" to wydłużyło ogarnianie sali ... No i bardzo, ale to bardzo chciałem podziękować zespołowi za to, że zaszczycili mnie chęcią zagrania na tej imprezie !!! Ludzie byli w szoku, podnieśliście poprzeczkę tej imprezy naprawdę bardzo wysoko !!! Dzięki Kris3D - za to że dało się z Wami bezproblemowo dogadać !!! (Ty wiesz ...) ThePink, Pin, Bocianu - MEGA KONCERT !!! A QUAD-owi chciałem podziękować za wspaniały support zespołu BROTHERS IN ATRs :D mnie położyłeś na łopatkach :) Kolega pojechał do domu, i pałeczkę po QUAD-zie godnie przejął - P3yS_0n - tą garstką ludzi, która została - pozamiatał pokazem demosceny na C64, oraz swoją osobom :D kto wytrwał - ten wie :D Pozdrawiam serdecznie Mordo !!! AmiCzar (z kanału YT: AmiCzar 71) za użyczenie swojego projektora, z którego moje Atari STFM w końcu zaczęło coś pokazywać :) Markowi W. mimo nieobecności, bardzo dziękuję za rady i wsparcie imprezy !!! Za przesyłkę z ognistym napojem, który umilił mi i kilku osobom afterparty, szkoda że Ciebie nie było, ale miałeś godnego następcę, jeśli odbędzie się edycja trzecia - czekam na Twoją konfrontację z P3yS_0n-em :D Bardzo dziękuję redakcjom atarionline.pl oraz ppa.pl za umieszczenie informacji o imprezie na swoich stronach głównych !!! Bardzo dziękuję osobom, które przybyły już w piątek wieczorem i pomagały rozstawić stoły i krzesła na sali, później za wspólną imprezę do rana :), oraz tym którzy zostali do końca (niedziela) i również pomagali ogarnąć mi ten burdel !!!

    Tak jak wyżej, pewnie jeszcze o kimś / czymś zapomniałem ...

    Bardzo chciałem podziękować wszystkim uczestnikom tego party !!! To dla Was jest robiona ta impreza i to Wy tworzycie jej klimat !!! Mnie się bardzo podobało i naładowałem się porządnie !!! Ci co byli - sami widzieli !!! To Wy podnosicie poziom zawieszenia poprzeczki tej imprezy !!!

    Poza zespołem na imprezie pozamiatali mną chłopaki z "TV SOSNOWIEC" - Gramy Na Gazie ... Rozwalili mnie swoim profesjonalizmem w tworzeniu swoim filmów, naprawdę wielkie brawa !!! Aż odechciało mi się prowadzić swój kanał :D Również miło mi było poznać i gościć chłopaków z kanału Retro Gulasz !!! Pozdrawiam !!! Przy następnej edycji, również zapraszam na dłużej !!!

    Osoby, które liczyły na dobrej jakości relację LIVE z imprezy, bardzo przepraszam. I tym razem zawiódł sprzęt. Najpierw wypasiony lapek od Marechka nie podołał, dlatego musiałem użyć swojego, tego retro, transmisja była - bo była ... Jakość internetu w tym miejscu niestety też pozostawia wiele do życzenia ... Krytyków zapraszam bezpośrednio na imprezę :P transmisja w założeniu, miała być "poglądowa" !

    Dziękuję zaprzyjaźnionym kanałom YT za relacje z imprezy !!! Dzięki Wam fama o tym party leci w najdalsze zakamarki internetu !!!

    Jedyne co mi się nie podobało (poza naklejkami), to to, że zaraz po koncercie zespołu, towarzystwo zaczęło się pakować do domu i nie za bardzo było z kim pić do rana - a tak na to liczyłem :D ... Panowie i Panie, bardzo proszę, nastawcie się w przyszłości na dłuższą posiadówkę, najlepiej do samego rana !!! Możliwości i warunki przecież są extra (?) !!!

    Również grill nie doszedł do skutku, pogoda tu akurat nie przeszkodziła, zawaliłem ja ... Sorry.

    Uff to chyba wszystko ...

    Z góry przepraszam osoby, które zapomniałem wymienić !!!

    PS. Ci którzy zamówili i zapłacili za koszulki, bardzo proszę o kontakt na maila :)
    • 26:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime8 Nov 2018
     
    Hejka!

    Dzisiaj zapraszamy na relację z prześwietnej RETROnizacji Drugiej Edycji, na której bawiliśmy się wszyscy wybornie. Relację przygotował WojT, a w niej znajdziecie opis imprezy, zdjęcia, sympatyczny film Larka prezentujący w pigułce całe wydarzenie plus piosenkę Brothers in ATRs w wydaniu z koncertu na Retronizacji.

    Od siebie dodam, że Dziękuje Rentonowi i wszystkim tam obecnym, a moją krótką minirelację przeczytacie także w kolejnym odcinku wpisu dotyczącego Gramy Na Gazie.

    Zapraszam do lektury sprawozdania WojTa i podzielenia się z nami w komentarzach waszymi opiniami z RETROnizacji Sekond Edyszyn!

    Relacja | RETROnizacja Second Edition - Pawłowice Sląskie.

    ->link<-

    Miłej lektury!
    • 27:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime11 Feb 2019
     
    Podbiję nieśmiało temat, bo kolejna edycja "w drodze".

    RETROnizacja 3 odbędzie się 11-12 maja, będzie oficjalnie dwudniową imprezą. Miejsce bez zmian. Początek w sobotę, jednak można już się zacząć integrować od piątku wieczora ...
    Więcej szczegółów z czasem ...

    Jak ktoś ma FB (ja nie) jest wydarzenie założone przez kolegę:

    ->link<-

    DO ZOBACZENIA!
    • 28:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime11 Feb 2019
     
    Będziemy z Larkiem. Na pewno na dwa dni. Z noclegiem lub bez bo mamy dosyć blisko. Na pewno Rentonie nagramy Gramy na Gazie i nie tylko.
    • 29: CommentAuthorpin
    • CommentTime11 Feb 2019
     
    Się przyjeeeedzie ;)
    • 30: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    Będę, Renton pilnuj mój kabelek Sio który ostatnio został
    • 31:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime13 Feb 2019
     
    @rosomak - reklamówka z Twoimi tajlami czeka na Ciebie!
    • 32: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime13 Feb 2019
     
    Dzięki Renton :)
    • 33:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime13 Apr 2019
     
    Przypomnę się, bo został nie cały miesiąc!!!
    Oficjalny plakat (by SkaneR).
    Więcej szczegółów już za chwilkę!
    • 34:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime13 Apr 2019
     
    Będę!
    • 35: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime13 Apr 2019 zmieniony
     
    Będę i ja, Gliwice górą ;-)
    Renton pamiętaj o moich kabelkach
    • 36: CommentAuthoradolfinio
    • CommentTime14 Apr 2019
     
    Bardzo ładny plakacik. Jeszcze piękniejsza jest zawartość tego plakaciku.
    • 37:
       
      CommentAuthorcrrn
    • CommentTime14 Apr 2019
     
    byłem na pierwszej edycji (przez chwilę ale byłem) i postaram się być na 3 edycji. znowu w tych okolicach będę miał rodzinną imprezę na śląsku więc postaram się być.
    ostatnim razem obiecałem Laurę na C+4... ale przyjdzie jeszcze chyba chwilę poczekać ;)
    do zo ba.
    • 38:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Apr 2019
     
    Też bym przyjechał chociaż na moment... Ale nie wiem czy wolne da radę zrobić.
    • 39:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime15 Apr 2019 zmieniony
     
    Hello! Został już niecały miesiąc, dlatego może co nie co dopiszę!

    Jutro będę w Domu Kultury i tu dla mnie najmniej lubiany moment - trzeba podpisać umowę i zapłacić za salę ... kto mnie zna osobiście, wie, że nie jest to dla mnie najweselszy finansowo okres :) dlatego TRADYCYJNIE chciałem prosić, osoby które są pewne swojego przyjazdu o przedpłatę wejściówki - naprawdę bardzo mi tym pomożecie! Wejście kosztuje 30 zł - niezależnie od tego, czy będziecie jeden czy dwa dni!

    Tak jak to było z poprzednimi edycjami, osoby chętne zapłacić WJAZD z góry podaję nr konta:

    Konrad Jabłoński
    Millennium: 49 1160 2202 0000 0003 1570 1748

    Bardzo proszę w TYTULE przelewu napisać swoją xywę lub imię i nazwisko oraz potwierdzić przelew mailem: renton@retronizacja.pl

    Po świętach postaram się ogarnąć +/- grafik imprezy!

    Również po świętach - ogłoszę akcję KOSZULKI! Już mogę nadmienić, że koszulka z logo imprezy będzie kosztować 40 zł! Oczywiście tradycyjnie będą sprzedawane przez stronę cupsell. Ja zrobię zbiórkę - tak jak było od zawsze - żebyście uniknęli kosztów wysyłki - i koszulki będą do odbioru na imprezie. Oczywiście będzie można sobie samemu zamówić w sklepie - gdzie nadal są dostępne modele z poprzednich edycji! Prowizja na plus - na poczet imprezy!
    Nie będę zamawiał koszulek na sprzedaż podczas imprezy - bo po prostu mnie na to nie stać. Zamówię tyle, ile się uzbiera chętnych na nie osób!

    Wszystko będzie do wglądu/kupienia tutaj: SKLEP

    Głównym sponsorem nagród w konkursach jest ... SORDAN !!
    Jednak tradycyjnie, jakby znalazły się jeszcze jakieś dobre duszyczki i dorzuciły jakieś pierdoły, do puli nagród - również byłbym bardzo wdzięczy! Oczywiście to nie dla mnie - tylko ludzi biorących udział w konkursach! Kontakt w tej sprawie, również, na wyżej podanego maila!
    Na pewno Bóg Wam w dzieciach wynagrodzi!

    Ze swojej strony mogę zagwarantować, że niejedna flacha pęknie. Mam zamiar wraz z Wami jakoś "świętować" (jakby było co :P) swoje 40-ste urodziny, które będą chwilę przed RETROnizacją. A będzie to jedyna moja impreza z tej okazji :)
    Dlatego - przybywajcie licznie!

    Ufff jakieś pytania? Walcie tu lub na priv!

    Logo na klacie:
    • 40: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime16 Apr 2019
     
    Renton pamiętaj o moim kabelku SIO i co tam jeszcze nie zostało
    • 41: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime16 Apr 2019
     
    niech żyje Renton!
    • 42:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime16 Apr 2019
     
    @rosomak: wszystko jak zostawiłeś w reklamówce, tak u mnie na Ciebie czeka!

    @gorgh: nie przesadzaj :P
    • 43: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime16 Apr 2019 zmieniony
     
    Renton, Gorgh po prostu dobrze Ci życzy ;) a po cichu pewnie liczy na udział w biesiadzie B-)B-)B-)B-)
    • 44: CommentAuthoradolfinio
    • CommentTime21 Apr 2019
     
    Jeśli ktoś z Was ma wątpliwości to chciałbym je rozwiać. Impreza w Pawłowicach to jest rewelka. Serdecznie polecam. Oczywiście ja się stawię.
    • 45: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime29 Apr 2019
     
    Kiedy i o której będzie grał Katod??
    • 46: CommentAuthorpin
    • CommentTime29 Apr 2019
     
    no i gdzie, bo pewnie gdzieś poza partyplace..
    • 47:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime29 Apr 2019
     
    Panowie, KATOD będzie grał na sali tam gdzie grali Brothersi!
    Start koncertu w sobotę około godziny 20-21!
    • 48: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime30 Apr 2019
     
    Czy jest szansa na jakiś streaming?
    • 49:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime30 Apr 2019
     
    Streaming z imprezy zawsze był, ale zawsze też kulał, ze względu że nie ma tam "normalnego" internetu, a ten co zwykle jechałem z telefonu, był za słaby - ludzie narzekali, olewam temat.
    Ale zapewniam, będzie sporo jutjuberów, to pewnie w sieci co chwilkę będzie coś krążyło, na żywo pewnie też.
    Ostatnio koncert Brothersów widziałem na kilku kanałach "na żywo" :)
    • 50:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime1 May 2019 zmieniony
     
    Pojawiła się pierwsza invitka video od znajomków:

    ->link<-

    PS. KAZ :) Jak kopiuję pełny adres z przeglądarki, filmy nadal mi się nie wyświetlają ...