atarionline.pl Konkurs na Recenzję Gry 8-bit z Mega Nagrodami! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime20 May 2018
     
    Witam serdecznie kochani Atarowcy.

    Z okazji 3 urodzin Retro Na Gazie zapraszam do udziału w naszym:

    KONKURSIE NA RECENZJĘ DOWOLNEJ GRY 8-BIT
    oraz na przeczytanie wpisu z okazji urodzin naszej skromnej strony.

    ->link<-

    Zasady konkursu znajdziecie w linku, ja powiem tylko, że jak na hobbystyczną stronę bez zamożnych sponsorów ufundowaliśmy dla Was bardzo ciekawe nagrody!

    A za co? Za napisanie recenzji dowolnej 8-bitowej gry na dowolny 8-bitowy mikrokomputer.(Atari jest najlepsze to wiemy hehe).Przesłanie jej do nas na adres mailowy:

    centrala@retronagazie.eu

    i zajęcie jednego z pierwszych trzech miejsc w tym KONKURSIE!

    Tylko tyle, i aż tyle. Przeczytanie dobrej recenzji to jakżeby inaczej - dobra rozrywka!

    Mam także skromna nadzieję, że dzięki temu konkursowi rozrośnie się także baza 8-bitowych i atrowskich recenzji w polskich internetach. Od siebie dodam, że sam także wezmę się ostro do pracy, żeby ją poszerzyć bo bardzo się napaliłem znowu na retrorecki po wczorajszym SACP!

    NAGRODY:

    1. Hicior LAURA na Atari XL/XE (Wydanie Angielskie) CARTRIDGE/BOX - pachnąca nowością w folii!

    2. Hicior RETRO CITY RAMPAGE DX (BOX/CD) na WIN / PC-DOS / MAC /LINUX - nówka nie śmigana!

    3. Cartridge na C64: Zestaw gier - Super Games / program Visible Solar System lub gra Jack Attack - do wyboru dla laureata 3 miejsca.

    Jeżeli macie jakieś pytania to pytajcie.

    Pozdrawiam i miłego giercowania życzę na Atarynie! Time Pilot jest miooooodny!

    Pozdrawiam
    RetroBorsuk
    www.retronagazie.eu
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 May 2018
     
    Tak sobie myślę, że dobrze by było, żeby na stronie głównej AOL, w dziale "Filmy i Filmiki" pojawił się link do kanału Retro Na Gazie. Co Ty na to?
    • 3:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime20 May 2018
     
    Fajnie KAz i dziękuje za propozycję - ale my nie mamy własnego Kanału z filmikami tylko stronę internetową Retro Na Gazie.

    Raczej nie będziemy go uruchamiać, gdyż jeśli miałbym jeszcze ogarniać youtube'a to życia bym nie miał :-). Poza tym kanałów do oglądania jest dużo, a stron do czytania recenzji mało - więc zostanę przy tym co lubię robić najbardziej tylko trochę bardziej przycisnę Atari.

    Możemy jednak wymienić się odnośnikami do stron jakbyś był chętny (ikonka plus link) na głównej czy jak tam sobie życzysz. My do Atari Online, Ty do RnG.

    Wiem ostatnio zaniedbałem trochę atarowskie recenzje, ale popracuję nad tym - gdyż moja Ataryna 800XL rozbudowała się o 1MB i głód recenzji jest u mnie duży.

    Time Pilot, Bosconian i Atari Blast same się nie opiszą :-).

    Więc kanału nie mamy, ani nie uruchamiamy. Film z Time Pilota jest u Larka na kanale Larkadiusz i fajnie :-)!

    Od siebie dodam, że jeżeli Larek będzie miał życzenie nagrać coś na jakichś zlotach - na przykład pobijanie rekordów w jakichś Atarowskich Hitach (HERO hehehe przechodzę od ręki) czy może jakąś minirecenzję video atarwskiej nowości ze zlotu - to ja z przyjemnością gościnnie zaprezentuje mój niewyjściowy ryj przez chwilę u niego na kanale :-).

    Pozdrawiam
    • 4: CommentAuthornowy80
    • CommentTime20 May 2018
     
    Chętnie spróbuje i w przyszłym tygodniu napiszę recenzję na konkurs. Do tego zrobię materiał video i prześlę jako całość. Bardzo fajna inicjatywa.
    Pozdrawiam
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime20 May 2018
     
    Fajna inicjatywa, ja czasu teraz nie mam, ale życzę dobrej zabawy uczestnikom konkursu i prowadzącym ;)
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 May 2018
     
    jak czas pozwoli to napiszę ...
    Jak nie pozwoli to też napiszę w późniejszym terminie i wyślę np do Atari Fana :-).
    • 7:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime21 May 2018
     
    Minimalne usprawnienia regulaminu, plus jest już pierwsza konkursowa recenzja nadesłana - Microprose Soccer na Commodore 64.
    Atari nie może być gorsze - wiec nowy80Retro i IRATA4 - zachęcam do udziału.
    • 8:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime22 May 2018
     
    OSTATNIA SPRAWA, O KTÓREJ ZAPOMNIAŁEM:

    Recenzja musi także zawierać na końcu naszą oceniaczkę – czyli RETROMETR, albo chociaż informację od autora o ocenie jaką mamy wystawić recenzowanej grze. Zachowamy w ten sposób kompatybilność wszystkich recenzji na stronie.

    Jaka jest skala RETROMETRU znajdziecie tutaj:

    ->link<-

    Nie martwcie się, jeżeli recenzja przyjdzie bez informacji o ocenie gry - to ja skontaktuje się z autorem w sprawie wystawionej na końcu oceny.
    • 9:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime24 May 2018
     
    Witam serdecznie!

    mamy pierwszą recenzję 8 bitową w naszym konkursie:

    Świetna piłka nożna na Commodore 64 - MICROPROSE SOCCER

    ->link<-

    Zapraszam do lektury i skomentowania konkursowej recenzji.

    Atarowcy teraz czekam na coś od Was :-)

    Pozdrawiam i miłego giercowania na Atari!
    • 10:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime3 Jun 2018
     
    Kolejna Konkursowa Recenzja

    Nadesłana przez nowego80Retro

    Wielki atarowski hit - symulator okrętu podwodnego:

    SILENT SERVICE

    ->link<-

    Kilka słów wstępu + VIDEORECENZJA!

    Zapraszam do lektury, seansu i podzielenia się wrażeniami.

    PS.
    Na razie otrzymaliśmy tylko 2 recenzje - czyli obaj Panowie wygrywają, a nagród jest trzy.

    Czyli zobaczcie jak łatwo będzie u nas wygrać Laurę Eng Box lub Retro City Rampage!

    Zapraszam do udziału i napisania fajnej atarowskiej recki - to miła rozrywka jest.

    Pozdrawiam