atarionline.pl Gąbin - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 May 2018
     
    Ktoś polubił nasz kanał na YT i ten ktoś ma nazwę "Miasto i Gmina Gąbin". Przyznać się, który Atarowiec pochodzi z Gąbina? :)
    • 2:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime25 May 2018
     
    Kolego RODO... nie wolno zbierać takich danych i zestawiać ich z realnym użyszkodnikiem :D
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime25 May 2018
     
    Wolno zbierać, tylko trzeba uzyskać zgodę.
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime25 May 2018
     
    Niedługo za podejście do kogoś i powiedzenie "Cześć, jak masz na imię?" można będzie pójść do więźnia. Świat schodzi na psy.
    • 5:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime25 May 2018
     
    A dzisiaj w radio mówili, że taryfiarze nie mogą pytać o nazwiska i muszą ustalać z klientem "hasło" a jako weryfikację 3 ostatnie numery telefonu. To jest dopiero cyrk :D
    • 6:
       
      CommentAuthorEnjo
    • CommentTime25 May 2018
     
    Ciekawe kto NIE wybierze hasła "dupa".
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 May 2018
     
    ... i dobrze ,po co komu dane ...nazwiska itp ,hasla dzialaja juz od dawna ,zresztą ja nigdy prawdziwego nie podawalem bo i po co ... na taryfie moz jezdzic kazdy a nikomu w glowe zagladal nie bede ...
    chociaż i tak wiekszosc osób jest juz zaczipowana smart syfem ...
    • 8: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime25 May 2018 zmieniony
     
    Przysyłają teraz nowe regulaminy lub prośby o zapoznanie się z takowymi. Co ciekawe jedną taką prośbę dostałem od firmy o której nie wiedziałem, że ma moje dane i nie wiem skąd je ma. A od jak wielu firm takiej informacji nie dostałem?

    Piszą, że trzeba się zwrócić o usunięcie danych, bo inaczej zgodnie z prawem będą je nadal przetwarzać. Oczywiście w przypadku usług rezygnacja oznacza niemożność świadczenia usługi.

    Spotkałem się też z "okienkiem" z regulaminem i informacją w jego treści, że zamknięcie tego okienka oznacza akceptację na przetwarzanie moich danych osobowych i zebranych na podstawie mojej aktywności, którą jednak w każdej chwili mogę cofnąć...

    Podobne okienka, ale z przyciskami odrzucenia pojawiają się w związku z "ciasteczkami", a skoro można się zwrócić o usunięcie zbieranych danych to jak ustalić, kto i jakie dane zbiera i posiada?

    Gdy ktoś się do nas zgłasza, to skąd mamy wiedzieć, że rzeczywiście ma nasze dane i jakie?

    Jak się do nich zwrócimy to im dopiero podamy dane... a gdy nie mają danych osobowych, to na jakiej podstawie będą wiedzieli, że zebrane dane są nasze, żeby je usunąć? I skąd będziemy wiedzieli, że dane te zostały usunięte?