atarionline.pl [Nieaktualne] Retro-literatura komputerowa - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime24 Jun 2018 zmieniony
     
    Hellou, mam do pozbycia się 21 książek sprzed kilkudziesięciu lat. Ich tematyka to solidne, staroszkolne zagadnienia związane z komputeryzacją, a sięgają lat 60. zeszłego wieku. Czy znajdzie się jakiś koneser, gotowy do odkupienia tej specyficznej wiedzy ? :o
    Stan 99% zbioru bardzo dobry, praktycznie bez śladów zaczytania.


    Jak wyglądają:
    ->link<-


    Szczegółowy spis:

    - Paszkowski S.: Język ALGOL 60. Warszawa 1968

    - Bielecki J.: Programowanie operacji wejścia/wyjścia: ADA. Warszawa 1987

    - Misiurewicz P.: Systemy mikrokomputerowe. Warszawa 1986

    - Futh, H.: Organizacja przetwarzania danych w przedsiębiorstwie. Warszawa 1975

    - Rydzewski A., Sacha K.: Mikrokomputer: elementy, budowa, działanie. Warszawa 1986

    - Starke Peter: Sieci PETRI: podstawy, zastosowania, teoria. Warszawa 1987

    - Ronkowski R.: Informatyka w nowoczesnym przedsiębiorstwie. Warszawa 1985

    - Adamowicz A. [et al.]: Unifikacja organizacji projektowania systemów informatycznych. Warszawa 1987

    - Ożarowski R.S., Kornacki S.: Minikomputery w pracach eksperymentalnych. Warszawa 1980

    - Anacki K., [et al.]: Konstrukcja procesora języka Pascal. Warszawa-Łódź 1987

    - Evans G.W. [et al.]: Symulacja na maszynach cyforwych. Warszawa 1973

    - Mazurkiewicz A. [red.]: Problemy przetwarzania informacji. T.2. Warszawa 1974

    - Heinrich L.J.: Przetwarzanie danych na maszynach cyfrowych klawiaturowych. Warszawa 1974

    - Martin J.: Wprowadzenie do transmisji danych. Warszawa 1975

    - Bekey G.A., Karplus W.J.: Obliczenia hybrydowe. Warszawa 1976

    - Niedzielska A. [red.]: Projektowanie systemów informatycznych: praca zbiorowa. Warszawa 1977

    - Sacha K. [et al.]: Przewodnik po technice komputerowej. Warszawa 1988

    - Hedtke R.: Układy i systemy elektroniczne. Warszawa 1987
    Targowski A.: Organizacja procesu przetwarzania danych. Warszawa 1971

    - Podręcznik programowania w języku PLAN dla maszyn cyfrowych ICT serii 1900. Gdynia 1967 (bez okł, lekko uszk.)

    - Salton G. [red.]: SMART: automatyczny system wyszukiwania informacji. Warszawa 1975


    Generalnie optuję za zbyciem tego przez jedną osobę w całości, bo nie chce mi się bawić w wysyłkę pojedynczych tytułów.
    Ewentualnie z 3-4 szt. mogę się zastanowić. Cena do dogadania.
    Wysyłka najchętniej paczkomatem.
    W razie zainteresowania proszę dać znać mi tu na privie czy publicznie.

    Pozdrawiam. :)

    [EDIT] Sprzedane! Dziękuję za nabycie użytkownikowi (także) tego forum! :) 8)