atarionline.pl Atari 600xl, Atari 800xl stacja california - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    sprzedam w ładnym stanie wizualnym Atari 600xl - niesprawne, do naprawy - 300zł
    2szt Atari 800xl sprawne, ładny stan 350zł/szt
    Stacja California Access - 400zł, włącza się więcej nie testowałem
    wysyłka 20zł kurier/poczta/paczkomat

    mogę się też wymienić na inne retro amiga/zxspectrum
    zdjęcia dla zainteresowanych
  2.  
    Ta stacja podejrzanie tanio, nawet jak na nietestowaną...
  3.  
    Jacek, ale miałeś ją na party sprawdzić jak pytałem i szukałem do hackroomu - i co? :)
  4.  
    podejrzanie tanio?, wcześniej myślałem ze 250 jak wezmę to i tak dużo za nią będzie, potem się rozmyśliłem ze sprzedaży bo miałem inne plany, teraz je zmieniam więc dziś jest 400, jak jest dalej tanio (nie znam się) to podnoszę teraz na 800zł może być?
    miałem nie sprzedawać ale teraz 2x1200 w boxach :D i muszę się zrehabilitować na kolejne zakupy :D

    stację sprawdziłem jedynie że się włącza i nic więcej, piszę prawdę nic nie ściemniam, ja nie atarowiec
    tu są zdjęcia z testów
    ->link<-

    opcją jest też wymiana na inne retro
  5.  
    jak ktoś z Was jest zainteresowany zakupem to prosżę pisać na pw
    czekam jeszcze tydzeń i wystawiam na aukcję od 1zł

    mam jeszcze dwie stacje 1050 w stanie nieznanym sprzedam po 200zl/szt
    • 6:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime30 Jun 2018 zmieniony
     
    Za SPRAWNĄ 1050 maksymalnie byłoby 150 złotych. Cena stanowczo za wysoka... No ale cóż, twój sprzęt, twoja cena. :)
    • 7:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime1 Jul 2018
     
    Jacek,zapodaj fotki tych stacji 1050
  6.  
    Jutro porobie zdjecia. Jak 200 za drogo to moge troche taniej sprzedac nie ma problemu. Ale uczciwie proszę. Mi leza niepotrzebne. Propozycje na priv lub email.
    Pabloz rezerwuje 1szt, wiec 1szt jeszcze wolna.

    Moge sie tez wymienic na inne retro.
    • 9: CommentAuthorlopezpb
    • CommentTime8 Jul 2018
     
    Szukam stacji to atari, czy możesz podesłać zdjęcia?
    • 10: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime8 Jul 2018
     
    Ile warta jest sprawna Ca 2001?
  7.  
    jedna stacja 1050 okazała się w pełni sprawna z przełącznikiem podwójnej gęstości czy coś takiego
    ta już sprzedana :D

    druga po podłączeniu świeci dioda ale nie czyta, nie wiem co dalej sprawdzać, zasilacz jak potrzebny komuś to zamiennik dorzucę
    cena stacji niesprawnej/nietestowanej bez zasilacza 150zł + wysyłka 15zł kurier/paczkomat/poczta

    ca2001 czyli california po podłączeniu świeci dioada i wyświetlacz, coś tam głowica zaczyna czytać ale nie wczytuje, tez nie wiem, więc nietestowa/niesprawna do naprawy czy regulacji - cena 450zł + wysyłka 15 kurier/paczkomat
  8.  
    rosomak, dałem dosłownie 2-3 miesiące temu 600 za sprawną, z kablem SIO, oryginalnym zasilaczem, pięknie działającą i w bdb stanie wizualnym, cichutką, działającą bez problemu.

    Koledze się trochę pomyliło z tą ceną - ta stacja w tym stanie nie jest warta moim zdaniem więcej niż było początkowo za nią powiedziane czyli 250. Brakuje kabla SIO, brakuje zasilacza. Stacja do reanimacji.

    Jeżeli nawet te dwa braki to tylko 100 zł, plus naprawa (taaaak, zapewne coś prostego :D)... to robi się cena działającej, a bez niespodzianek. Za 250 zł można się bawić w ryzyk-fizyk - przy czym tutaj masz pewnik, stacja do roboty - jakby było coś prostego, to Jacek sam by sobie to wymienił :)
  9.  
    nie będę polemizował, nie mam czasu na atari, zasilacz dorobie, kabel moge dokupić to chyba nie jest problem
    w takim razie wystawiam na allegro, to się będziecie ścigać