atarionline.pl Naprawdę dobre polskie komnatówki? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorAdam
    • CommentTime1 Aug 2018
     
    @Irata4: Czyli niby drobny błąd, a jak może wpłynąć na życie gracza ;)
    • 2:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime2 Aug 2018
     
    Ta gierka jest typowym przeciątniakiem, w zalewie podobnych gier z LK AVALON. Jej zaletą jest super duży labirynt. Ktoś ją zna i lubi?

    Polecam uwadze jeszcze tę produkcję. :)
    • 3:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime2 Aug 2018
     
    Dziedzictwo Gigantów to przecież hack "Syna Boga Wiatru" (nie bardzo udany), nawet muzyka została (nieudolnie zresztą) przerobiona z tej z SBW. Ale jak można zarobić na czymś dwa razy, lub przynajmniej więcej niż raz....
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Aug 2018
     
    uu , a ja nawet w to troszkę grałem ,nawet pomimo słabej recenzji i w sumie podobieństwo było , podobnie było z grą Zeus.

    @Adam
    dokładnie :-).
    Ps. Sytuacja z dziadkiem kolegi naprawdę miała miejsce , tyle że nie skończyła się tragicznie he,he, dziadek faktycznie się troszkę wkurzył i z jakimś słownikiem latał ,pokazywał nam kto ma racje i jakie barany robią te gry w które zamiast korzystać z powietrza i wakacji tak namiętnie gramy ,bo przecież komputer mylić się nie może -tak wtedy myśleliśmy .
  1.  
    Dzięki za odpowiedzi.
    Dziedzictwo w takim razie odpuszczę jak to hack, nie ma się co męczyć.

    Zeus nie wygląda tak źle - postać nawet rzuca jakimiś promieniami i przeszkadzajki chyba rozsądnie rozmieszczone. Zaciekawia.

    Gold Hunter - wydaje się, że skoki przez pająki są już tutaj wyzwaniem. Gordian;s Tomb był fajny , ale tu widzę, że chłopek zapożyczony a rozgrywka mniej dynamiczna. Sprawdzi się na Atarynie, ale nic na siłę.

    Pozdro.
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime5 Aug 2018
     
    Nie taki znowu Hack ,po prostu ktoś poszedł troszkę na łatwiznę wykorzystując niektóre elementy ,ale gra całkiem inna ...\
    • 7:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime10 Aug 2018
     
    RetroBorsuku, co z grą MAGIA, o której wcześniej wspominałem? ;o
    Jak na temat wątku, nieźle pasuje.

    • 8: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime10 Aug 2018
     
    Swoją drogą Magia Kryształu, Miecze Valdgira 2 i Dwie Wierze, to też gry zrobione jakby na tym samym silniku, podobnie jak Dziedzictwo Gigantów z Syna Boga Wiatru (choć tu nawet pasek energii i cały dolny panel jest w zasadzie identyczny). Magia Kryształu zrobiła na mnie swego czasu duże wrażenie ze względu na ładną, i dość zróżnicowaną grafikę.
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Aug 2018
     
    O, Krucjata jest niezła.