atarionline.pl SV2k18 - rejestracja, koszulki itd. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Sep 2018 zmieniony
     


    Drodzy Partyzanci! Aby ograniczyć czas związany z rejestracją oraz kupnem koszulek na party-place do bezwzględnego minimum, bardzo bym prosił o dokonanie przelewu JUŻ TERAZ.

    Oczywiście nie jest to obligatoryjne i powodowane jedynie chęcią zaoszczędzenia czasu podczas SV2k18 (w tym realizacją założonego programu party). Wpłat można dokonywać RÓWNIEŻ na party-place, a koszulki zamawiać pisząc na adresy e-mail:

    greymsb(at)poczta.fm
    atari(at)sillyventure.eu

    W temacie mail'a koniecznie dopisek - Koszulki SV2k18.

    Wejściówka: 80 zł - bilet uczestnika upoważnia do wejścia na całe party (piątek-niedziela) oraz na koncert. Każda kwota powyżej 80 zł zostanie przeznaczona na poczet eventu, w tym m.in. na produkcję gadżetów przeznaczonych dla uczestników SV2k18.

    Koszt koszulki: 45 zł
    (kolor: CZARNY)
    (rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL).

    koszulki firmy "Fruit Of The Loom", rozmiarówka wygląda tak:



    Na klatce piersiowej znajduje się logo imprezy, natomiast na plecach grafika z napisami: "10th Celebration Of United Atari Scene Art - GDANSK A.D. 2018", a na rękawku logo Atari (wstępny projekt koszulki wykonał mOOnie/MSB).



    Osoby zainteresowane nabyciem koszulki proszę o podanie rozmiaru w tym wątku - lub w opisie przy przelewie na konto.

    Numer konta:
    PKO S.A. 94124029331111001052279738
    PayPal - greymsb@poczta.fm

    W tytule przelewu proszę wpisać odpowiednio:
    "Wejściówka na SV" lub "Wejściówka na SV + koszulka", natomiast w opisie koniecznie imię, nazwisko lub xywę oraz rozmiar koszulki.

    Osoby które dokonały zakupu koszulek wpłatą na konto - stan na dzień 02.11.2018:

    Tronic* (L), Flew* (M), Samurai* (XL), Slator* (2 XXL), Felice* (2 L), Mark Watson/Foft* (L), Mara* (XL), Sqward (XL), Arturkb (XXL), Player (XXL), AdamK (XXXXXL), Misha (L), MkM* (M), Jesionen (L), Brian-82* (XL), Takron27 (M), Oldpiotr (M), Strider* (M), Tomchi* (L), Tfx (M), Motion Ride* (L), Arti (2 M, 1 XL), rj1307* (S, M, L), Traq (L), Thadoss* (XL), Emphii (XL, XXXXL), Czarek Kotłowski (L), maddo-x* (L), Jarosław Król* (XL), Spiikki* (L), Szymonu (L), Zerkman* (XXL), Jaskier (XL), Thomas Heimann* (L & XL), Galu (L, M), Duddie (M, XL), Nerve* (XL), Frequent* (XL) , Martinez (XL), Black Dot* (L), Drygol (L, 116), Immolator* (L), ^Fredu^* (XL), Renton (XL), Filque (XL), Darque (XL), F#READY (M), Xtr* (XL), Subowski (L), Voy (XXL), JAC!* (M), BartoszP (XL), Barman* (6 XXL), Madness (L), Kezax* (L), Bachoo (XL), Biobern (XL), Yosh (XL), CiH (XXXL), Pet* (2 L), Remdy (M), VLX (M), Aragorn*(S, XL), Frs (XL), yamahalodz* (XL), Krogulec (L), Solo (L, XXL), Wieczór (XL), KK (XL), Kijop (L, M), Sylwia* (S), Miker* (XXL), Elroy (M), Dalthon* (XL), Jarosław Kwiatkowski* (XL), Dracon, Sun*, Sadtea*, Laoo*, Willy

    Osoby które zamówiły koszulki bez przelewu - stan na dzień 24.10.2018:

    Mały_Swd (L, M), Zlew (XXL), Paptak (XXXL), Bocianu (XL), Irata4 (L, XL), Gustaw (XXL), Rocky (2 XXL), Alex_D (M), Xeen (L + 3 XL), Hospes (XL)

    Osoby które dokonały rejestracji wpłatą na konto - stan na dzień 26.10.2018:

    Tronic*, Flew*, Samurai*, Slator*, Felice*, Mark Watson/Foft*, Mara*, Sqward, Player, AdamK, Misha (L), MkM*, Jesionen, Brian-82*, Takron27, Oldpiotr, Strider*, Tomchi*, Tfx, Motion Ride*, Arti, rj1307*, Traq, Thadoss*, Emphii*, maddo-x*, Jarosław Król*, Spiikki*, Szymonu, Zerkman*, Jaskier, Thomas Heimann*, Galu, Arturkb, Marcin Adamiak, Duddie, Nerve*, Frequent*, Martinez, Śmigło, Black Dot*, Drygol, Immolator*, ^Fredu^*, Renton, Filque, Darque, Magenta*, Szeryf*, F#READY, Mr. Wolf*, Xtr*, Subowski, JAC!*, 5EBA, Barman*, Kezax*, Aukse*, Bachoo, Biobern, Remdy, Czarek Kotłowski, Pet*, Aragorn*, Frs, yamahalodz*, Krogulec, Solo, Tiger, Vlad, Yosh, VLX, Wieczór, KK, CiH, Elroy, Britelite*, Ricky Martin*, Elroy, Jarosław Kwiatkowski*, Kijop, Simeon, Miker*, Sylwia*, Dalthon*

    Listę będę uaktualniał na bieżąco. Gwiazdka przy xywce oznacza, iż dana osoba w mniejszym lub większym stopniu wsparła imprezę - za co serdecznie dziękuję! I jeszcze raz bardzo proszę o wcześniejsze wpłaty, abym nie tracił zbyt wiele czasu na rejestrację podczas party i (być może) zaoszczędził trochę sił i chęci na ew. kolejną edycję? ;)
    • 2:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime14 Sep 2018
     
    Nie 2017 tylko 2018
    • 3:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime16 Sep 2018
     
    Poproszę o L i M (czyli dwie sztuki).
    • 4: CommentAuthorArti
    • CommentTime16 Sep 2018
     
    Ja zamawiam jedną XL i dwie M. Przelew jutro poleci.
    • 5: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime17 Sep 2018
     
    Ja poproszę jedną L
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 Sep 2018
     
    Lista w pierwszym wątku uaktualniona.
    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Sep 2018
     
    Zrobiłem aktualizację w pierwszym wątku dotyczącą zarejestrowanych już uczestników oraz opłaconych koszulek. Bardzo dziękuję za zrozumienie! Przedpłaty naprawdę ułatwią mi "życie" podczas eventu, dzięki czemu również i ja będę mógł poczuć (w jakimś stopniu) klimat party :)

    Zwracam się także z prośbą o nie zwlekanie do ostatniej chwili z zamawianiem koszulek. Deadline kończy się ok. 22-go października. Na party będzie kilka bonusowych sztuk, ale tylko na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

    Koszulki można zamawiać też drogą e-mail'ową z płatnością na party:

    greymsb(at)poczta.fm
    atari(at)sillyventure.eu


    W temacie mail'a koniecznie dopisek - Koszulki SV2k18.

    Dla przypomnienia - koszulki firmy "Fruit Of The Loom", rozmiarówka wygląda tak:

    • 8: CommentAuthorArti
    • CommentTime23 Sep 2018
     
    Przelew już poszedł :)
    • 9: CommentAuthorpaptak
    • CommentTime24 Sep 2018
     
    Zamawiam jedną koszulkę XXXL. Zapłacę niestety dopiero na party.
    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Sep 2018
     
    @paptak: ok :)

    Update pierwszego wątku!
    • 11:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Sep 2018
     
    I kolejny update pierwszego wątku. Dziękuję, że nie odkładacie tego do ostatniej chwili :)
    • 12:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime29 Sep 2018
     
    Aktualizacja pierwszego wątku.
    • 13:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Sep 2018
     
    Kolejna aktualizacja i kolejne 5 minut więcej! Może będę miał czas, aby wypić z Wami więcej niż jedno piwo ? ;)
    • 14:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Sep 2018
     
    Odpowiadając na Wasze pytania z maili, także i w tym roku będą wręczane statuetki :) Kolega Bac/Taquart zdecydował się wspomóc nas w tej kwestii, ale o tym napiszemy w okolicach 10-go października - także szczegóły odnośnie kategorii i miejsc, za które będą wręczane wspomniane statuetki. Stay tuned!
    • 15:
       
      CommentAuthorgalu
    • CommentTime4 Oct 2018
     
    Poszedł przelew ode mnie - wejściówka + koszulka "L".
    Do zobaczenia!
    • 16:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 Oct 2018
     
    @Galu: potwierdzam :) dzięki!
    • 17:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 Oct 2018
     
    Kolejna aktualizacja pierwszego wątku.

    Przypominam, że deadline na zamawianie koszulek (z przelewem lub bez) mija za ok. 2 tygodnie! Nie czekajcie do ostatniej chwili, please.
    • 18:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime8 Oct 2018
     
    Kolejne osoby chętne na koszulki oraz rejestrujące swoje uczestnictwo dopisane do pierwszego wątku :) Dziękuję!
    • 19:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime9 Oct 2018
     
    Aktualizacja pierwszego wątku! (rejestracja uczestnictwa + koszulki). Dzięki!
    • 20:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Oct 2018
     
    Jak wyżej :)
    • 21:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime11 Oct 2018
     
    Też XLke wezmę
    • 22:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Oct 2018
     
    kolejny update pierwszego wątku. jeszcze raz zwracam się z prośbą, aby nie czekać do ostatniej chwili :) dzięki!
    • 23:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime15 Oct 2018
     
    Pierwszy wątek uaktualniony. Przypominam, że to już ostatni tydzień na zamawianie koszulek !
    • 24: CommentAuthorxtr
    • CommentTime15 Oct 2018
     
    Przelew poszedł (za wejściówkę+koszulka). Koszulka w rozmiarze XL. Dzięki!
    • 25:
       
      CommentAuthorgalu
    • CommentTime15 Oct 2018
     
    @greymsb: zamawiam drugą koszulkę, tym razem w rozmiarze "M" - jutro powinien dojść przelew.
    • 26:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime16 Oct 2018
     
    ja poproszę jedną XL!
    • 27:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Oct 2018
     
    kolejny update pierwszego wątku - osoby nabywające koszulki (opłacone z góry, bądź płatne przy odbiorze) oraz oficjalnie już zarejestrowane.

    Deadline na zamawianie koszulek mija już za parę dni!
    • 28:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime17 Oct 2018 zmieniony
     
    Update pierwszego wątku.

    Koszulki można zamawiać NAJPÓŹNIEJ do niedzieli - w poniedziałek rano lecą "do druku".
    • 29:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 Oct 2018
     
    Kolejny update! Pamiętajcie, że koszulki można zamawiać NAJPÓŹNIEJ do niedzieli 21-go października.
    • 30:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Oct 2018 zmieniony
     
    Zaktualizowany pierwszy wątek. Pozostały dwa dni na zamawianie koszulek. De facto zamówienia wraz z projektem zostały wysłane już dzisiaj (drukarnie są dosłownie zawalone robotą i szykują się na drugą turę wyborów). Domówiłem dodatkowo 24 szt. w różnych rozmiarach. Od teraz nowe zamówienia lecą z tej "rezerwy", a to co zostanie będzie do nabycia na party-place na zasadzie - kto pierwszy ten lepszy.
    • 31:
       
      CommentAuthorPet
    • CommentTime20 Oct 2018
     
    Poszedł przelew na 2 koszulki L
    • 32:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Oct 2018
     
    Ok, to chyba ostatni update pierwszej listy. 12 koszulek "poszło" już z listy rezerwowej (na szczęście były w takich rozmiarach). jutro zadzwonię i spytam czy można domówić jeszcze parę sztuk, ale szczerze w to wątpię bo już w piątek zostało wysłane zamówienie po koszulki gdzieś spod Warszawy. Dam znać.
    • 33: CommentAuthorsolo/ng
    • CommentTime22 Oct 2018
     
    poprosze zaklepac (o ile jeszcze mozna):
    po 1szt: L, XXL

    jezeli sie nie da - trudno! tak to jest jak sie czeka na ostatnia chwile..;)
    • 34:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime23 Oct 2018
     
    Niestety nie przyjadę ,nie wiem czy z grafiką się wyrobie . Po prostu nie mam wystarczających funduszy , do tego mam jeszcze pewne zobowiązania jiL które nie mogą czekać a jak wiadomo taki wyjazd to dodatkowe koszty w które nie chce się ładować .

    Jakoś ostatnio na SV nie mogę dojechać ,termin sąsiadujący ze świętem też się do tego dołożyły .
    • 35:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Oct 2018
     
    @Irata4: ok, coś tak czułem że może Ci się nie udać "wyprawa" w tym roku. a co z koszulkami?
    • 36:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime24 Oct 2018
     
    pw poszło
    • 37:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Oct 2018
     
    @Irata4: ok.

    Zrobiłem aktualizację pierwszego wątku. Niektóre osoby "rzutem na taśmę" złożyły zamówienie na koszulki w ostatniej minucie. Mam nadzieję, że dobrze wyliczyłem te "rezerwowe" ;)
    • 38:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Oct 2018
     
    update pierwszego wątku!
    • 39:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime31 Oct 2018
     
    Cześć Michał, sorry, ale system wiadomości na AOL sprawia, że często je pomijam :/

    Koszulki rozeszły się na pniu w ilości ponad 120 szt. Może coś by się znalazło z zeszłego roku ewentualnie.
    • 40:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime1 Nov 2018 zmieniony
     
    Jak już niektórzy zainteresowani (dopytujący się o koszulki) wiedzą, pozostały już tylko dwie S-ki z dodatkowej puli!

    Wczoraj dostałem jednak mail'a od kolegi 0Rby / ELiTE napisał:

    "Nie chce Ci sie wtracac, ale moze warto byloby rozwazyc opcje zbiorki pieniedzy od osob zainteresowanych koszulkami ponad pule, ktora juz sie rozeszla + koszt wysylki, dorobienie koszulek po evencie i wysylka poczta. Mysle ze wszyscy byliby zadowoleni. Zbiorke kasy mozna zrobic online na stronie + onsite na party."

    Dlatego do tematu wrócimy po party - koszulki wyszły naprawdę świetnie!

    W tzw. "międzyczasie" skontaktowałem się z drukarnią i udało się zrobić kolejne 10 szt. (tyle "czystych" koszulek było na stanie). Będę miał je do odbioru w piątek. Niestety przy takiej ilości cena wzrosła. Koszulki będą dostępne na zasadzie - "kto pierwszy ten lepszy". Jedna zarezerwowana jest już dla 0Rby'ego. Nie będę już aktualizował tego wątku, bo po prostu nie mam już na to czasu :) Pozdrawiam!
    • 41:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Nov 2018
     
    update pierwszego wątku! ostatni :)