atarionline.pl "Gry, użytki - co dla Ciebie?" - film dokumentalny o giełdach komputerowych - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorkiender
    • CommentTime28 Sep 2018
     
    Czołem

    Niektórzy zapewne wiedzą, a inni mają okazję się dowiedzieć, że w kilka osób pracujemy nad fanowskim filmem "Gry, użytki - co dla Ciebie?" Będzie to dokument przedstawiający losy giełd komputerowych w latach 80/90-tych z perspektywy zarówno klientów jak i sprzedawców. W docelowo dwóch godzinach materiału zmieszczą się opowieści o początkach giełd w różnych częściach kraju, złotych latach ich istnienia, krajobrazie po wejściu w życie Ustawy aż po powolny upadek giełd.
    Premiera filmu z końcem roku na YT na kanale Loading. Film będzie dostępny za darmochę dla wszystkich :)

    Link do trailera
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime28 Sep 2018
     
    Fajna inicjatywa. Jakie kolejne plany na filmy?
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Sep 2018
     
    Jutro na KWAS-ie będzie puszczony półgodzinny fragment tego filmu, nie trailer.
    • 4: CommentAuthorkiender
    • CommentTime13 Nov 2018
     
    Zanim nasz film "Gry, użytki - co dla Ciebie?" trafi na YT będzie okazja zobaczyć go wcześniej na dużym ekranie ! Razem z miesięcznikiem Pixel i Savethefloppy.pl zapraszamy 8 grudnia na godzinę 16.00 do warszawskiego kina Elektronik na specjalny pokaz 2-godzinnego materiału o historii giełd komputerowych

    Bilety w cenie 10zł do nabycia na link

    Wydarzenie na facebooku https://www.facebook.com/events/538332219941692/
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Dec 2018
     
    Dwa urywki, wyszukane z materiałów lokalnej, wrocławskiej telewizji, przez Willa, dotyczą giełdy wrocławskiej, gdy była ona jeszcze w Tawernie (kwiecień i maj 1987 roku):

    • 6:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime30 Dec 2018
     
    SWAT na naptunie. Coś pięknego.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Dec 2018
     
    Te Neptuny chyba były spoko , ja miałem takie gówno czerwone(black and white) na którym prawie nic nie było widać ,albo dobry obraz i zero dźwięku , albo kijowy obraz z kijowym dźwiękiem ,albo brak obrazu i dźwięk ... później miałem TV colorowy ale też brak dźwięku ... i nikt mi z tym nie pomógł ,czasami mogłem Atarynkę podłączać pod TV rodziców gdzie był obraz w kolorze i dźwięk .
  1.  
    Może to było takie gówno czerwone pracujące w Secam, a nie w PAL?
    • 9: CommentAuthorilr
    • CommentTime31 Dec 2018
     
    Swojego czasu popularne były takie oto ustrojstwa ->link<-
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime31 Dec 2018 zmieniony
     
    @ ilr
    TAK ,to dokładnie to z czym się męczyłem ,tam jeszcze obok antenowego było drugie gniazdo przez które prąd kopał ...
    • 11: CommentAuthorilr
    • CommentTime31 Dec 2018
     
    Cоветская настоящая техника :)
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Jan 2019
     
    но мы играй и мы смотри, мы имели благодаря их технологии :-)