atarionline.pl "Kant0" by Motion Ride & Brothers in Atrs - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime10 Nov 2018 zmieniony
     
    @Irata, krytykować też trzeba umieć :)

    @Adam, widziałem klipy robione przez Mava - to są w pełni profesjonalnie zrobione filmy. Jestem przekonany, że każdy by zobaczył różnicę w filmie przygotowanym przez amatora i Mava.
    Dla jasności - mnie nie chodzi o to, aby Mav zrobił lepiej klip z pikaczu ;), ale zamarzyło mi się, aby zrobił wspólnie z zespołem ekstra klip. Z jakimś najlepszym utworem, najlepiej ich własnej kompozycji, żeby nie było później problemów z prawami. Wiem, że to w cholerę roboty i taka praca kosztuje w pierony pieniędzy... Ale może po znajomości... ;)
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Nov 2018 zmieniony
     
    to covery z Ataryny w innej aranżacji były złe ???
    • 3: CommentAuthorVLX
    • CommentTime10 Nov 2018
     
    Ja proponuję, żeby chłopaki nie wystawiali już nic więcej w konkursach i nie drażnili biednej publiki. I niech przestaną grać, bo w sumie to idą na łatwiznę z tym trackerem. I są nieprofesjonalni. I nie czerpią z jedynie słusznych korzeni atarowskich. Kolegów przesunie się do sekcji sportowej i nabiorą optymizmu. To znaczy, jeszcze więcej optymizmu. I przy okazji przestaną grać.

    Tak właśnie widzę ten wątek.
    • 4:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime10 Nov 2018
     
    młodzież ma na to, co wyłania się z tego wątku, zadaje się adekwatne określenie : gówno-burza.
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    tzn, mnie to generalnie mało interesuje, co i kto sobie wyobraża / sądzi na temat tego co robimy - bo robię to dla własnej przyjemności. Ale - w sumie Mav - pomyślę i mógłbym dostarczyć materiały do złożenia jakiegoś profesjonalnego teledysku. Przynajmniej w ramach naszych skromnych możliwości i posiadanych materiałów.
    • 6:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    Ten tego... pin/bocianu jesteście inspiracją, że można robić "swoje" - najwyżej komuś nie podejdzie..

    Też uważam, że stać was na więcej - ale proszę to odczytać tylko jako komplement, bo wasz nie wasz teledysk wywołał u mnie uśmiech - nie wszystko musi być takie samo (czytaj na pokeyu:D).
    • 7: CommentAuthordrygol
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    Koncert na RK był zajebisty! Szkoda ze Lisu z piszczałką nie było jak na Lascie ;) Na żywo urywa dupe przy kostkach.

    Prodka MotionRide`a też zajebista!
    ... a marudy do budy! :)
    • 8: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    Byłem na koncercie BiA na Retronizacji i w zasadzie jedyne czego mogę się przyczepić to ... ZA MAŁO COVERÓW Z ATARYNY!
    Pin i Bocianu - czyżbyście nie kochali naszej Atarynki ??
    Zróbcie coś dla kochających ;)
    Lasermania z pierdziawką jest pyte!!
    Macie np Takns,Yoomp,Draconusa czy Zybexa
    • 9:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    Kochamy kochamy. Pracujemy nieustannie nad repertuarem i nowe pozycje z Atari już są na warsztacie ;) trzeba pamiętać, że nie wszystko da się zagrać tak 1:1, więc musimy przygotowywać własne aranżacje i wymaga to nieco pracy i czasu. Ale dla Was wszystko ;) nawet dla tych narzekających.
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime11 Nov 2018 zmieniony
     
    ...ci narzekający to czasem mocniej kciuki trzymają niż inni , przejmują się więc krytykują .
    Róbcie swoje aranżacje , 1do 1 by było co najmniej dziwne ,właśnie własny wkład świadczy o artyzmie :-) .
    • 11: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime11 Nov 2018 zmieniony
     
    Bocianu, sam miód na moje serce, zwłaszcza że obaj jesteśmy z Gliwic ;-)
    Wyjaśnisz tajemnice nad wybranymi pozycjami?
    • 12:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    pin - rozmawialiśmy długo przez telefon i to co powiedziałem podtrzymuję, ale wiesz bez zobaczenia materiału nic nie mogę obiecać.

    Natomiast po nowym roku możemy usiąść do nagrywania czegoś od podstaw.
    • 13:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    rosomak: tajemnica to tajemnica - bedzie niespodzianka na koncercie ;)
    • 14:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    @mav: nagrywanie od postaw może być o tyle utrudnione, że jesteśmy z różnych miast a nawet krajów :D trzeba to przygotować dobrze logistycznie.
    • 15:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    Dla mnie żaden. Wsiadam w auto i jadę :)

    tylko noo.. nie w tym roku kalendarzowym :D
    • 16:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    @mav: tak czytam teraz co napisałeś (bo w końcu odespałem te parę dni) i oczom nie wierzę. video wykonane przez Motion Ride'a jest zaje**ste. Zarówno kawałek jak i wizualizacje - mistrzostwo. Dałem 10 punktów już po paru sekundach.
    • 17:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    @Mav, Bocianu chyba miał na myśli członków zespołu.
    Poza tym super, że coś się z tego wszystkiego wyłania pozytywnego :)
    • 18:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    larek - wiem, że miał, ale jakby nie patrzeć ja też muszę przyjechać do nich :)
    • 19:
       
      CommentAuthorRetroBorsuk
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    No i tak kreatywnie powinno rozwiązywać się niesnaski. Brawo Wy! Miłego wieczoru!
    • 20: CommentAuthorpin
    • CommentTime11 Nov 2018
     
    dogadamy wszystko i w przyszłym roku zapraszam na kawę ;)
    • 21: CommentAuthorpin
    • CommentTime22 May 2019
     
    Dobry_dzień:

    Jak by coś, to low-fi zapis z koncertu na Pixel Heaven zalega tu:

    ->link<-
    • 22: CommentAuthorpin
    • CommentTime22 May 2019
     
    ugh, miało być w innym wątku ;)