atarionline.pl Limbo XL - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthortbxx
    • CommentTime8 Nov 2018
     
    Commodorowcy dłubią nad Limbo (64):



    i tak się zastanawiam, czy dało by się zrobić podobną grę na Atari? (oczywiście ja jestem za cienki w te klocki). Jakby to mogło wyglądać i działać gdyby zastosować GR.0 + GTIA dla tła, a jednokolorowych czarnych duchów użyć do detali i animowanych elementów?
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Nov 2018 zmieniony
     
    Ja już dawno o tym myślałem i nawet wiem jak zrobić by ruszyło na atarynie zachowując płynności, albo myślę że wiem... W kzdym razie chłopaki z. C64 współpracują z autorami oryginału i trudno by było się tam wcisnąć,chyba że.na dziko i płacić karę za naruszenie praw do gry.
  1.  
    Świetne. Przelałem Limbo na 360 i PS4 i jestem pod wrażeniem wersji na C64! Brawo.
    • 4: CommentAuthortbxx
    • CommentTime8 Nov 2018
     
    "W kzdym razie chłopaki z. C64 współpracują z autorami oryginału i trudno by było się tam wcisnąć"

    A dlaczego trudno? Skoro im się udało, to oznacza, że jest taka możliwość... Największy problem w znalezieniu kogoś chętnego aby Limbo XL zrobić :/
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Nov 2018
     
    w każdym razie trzymam za nich kciuki, my mamy trochę mniejsza scenę i myślę ze trudniej było by znaleźć chętne odoby.
    @RetroBorsuk
    Jak Ci się podobało to sprawdź koniecznie "Inside" o ile już nie sprawdziles.
    fajny jest jeszcze Planet Alpha.
  2.  
    Inside jest jeszcze lepsze, a na Planet Alpha czekam w promocji.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Nov 2018 zmieniony
     
    Mnie też się trochę bardziej podoba. Shadow of the Beast też bardzo fajne i w porównaniu do owczesmych wersji wysoce grywalne.
    • 8:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime8 Nov 2018 zmieniony
     
    LIMBO kiedyś przeszedłem - świetne ale wymagające i czasem wręcz frustrujące.
    Nie wiem jak jest z "Inside" - czy to tylko "powtórka z rozrywki" w lepszym opakowaniu?
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Nov 2018
     
    Nie,to całkiem inna gra,tyle że mroczna i nie tak frustrująca,do tego nie na raz tzn.by poznać całą historię można a co ważniejsze chce się grać drugi raz,zerknij trailer na YouTube, bardzo fajne i w podobnym stylu ale zupełnie inne są "małe Koszmarki"na Ps4, to dopiero wykrecony tytuł..
    • 10: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime29 Aug 2019 zmieniony
     
    W tym tygodniu Inside (i Celeste) jest darmowe.
    Limbo było jakiś czas temu, ale wtedy nie zauważyłem tego wątku.