atarionline.pl Władcy Ciemności - opis - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorBlackjack
    • CommentTime9 Nov 2018
     
    Czy ktoś ma opis do tej gry, nie chodzi o film z Youtube zdradzający wszystko, tylko opis jakprzejść, bo gra bez opisu jest niegrywalna
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Nov 2018
     
    no co ty , ja jako dzieciak ją ukończyłem bez opisu , jedyny problem to miałem na pustyni ,ale pomogła kartka i ołówek , czego nie możesz przejść ? może pomogę .
    • 3: CommentAuthorBlackjack
    • CommentTime9 Nov 2018
     
    Nie wątpię, że jako dzieciak w tamtych czasach mogłeś klikać godzinami w każde miejsce na ekranie po sto razy i każdy przedmiot przenosić z miejsca na miejsce, gdyż udźwigniesz tylko kilka, ale dziś to jest frustrujące. Gra jest niedostosowana do dzisiejszego pojęcia rozrywki (i wtedy też tak było), przez zbyt wiele utrudnień, które nic nie wnoszą do rozrywki, a zabierają czas, choćby konieczność zostawiania przedmiotów w różnych miejscach i wymuszoną ich rotacje, bo więcej nie weźmiesz.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Nov 2018 zmieniony
     
    ja to odbierałem inaczej ,tzn nie spieszę się grając w gry i sobie kombinowałem na zasadzie -"ciekaw jestem czy dobrze kombinuje ",gra poza tym jest za krótka,ma zbyt mało lokacji by zaistniała głęboka kieszeń,nawet w grach na Amidze takich jak SEN,Alfabet Śmierci była ograniczona ilość miejsca na przedmioty a i zagadki były z ...pupy ;-) no i jeszcze można było zginąć co było wręcz niemożliwe do uniknięcia przy pierwszej próbie ,ja akurat przy tej grze bawiłem się naprawdę dobrze ,po prostu trzeba lubić takie gry,podobała mi się muzyka a najbardziej byłem ciekaw kolejnych lokacji,ich przedstawienia graficznego i oczywiście tego co kryje się za bramą do Nieba :-),później już nie spotkałem gry na A8 z tak namacalnym klimatem gdyż albo muzyka nie ta ,albo jej brak , albo ... no nie tak dobre jak Władcy ... .
    1.Władcy ciemności -SUPER ,nie mam zastrzeżeń ...no muzyka się za szybko zapętla.
    2.AD 2044 -brak muzyki
    3.Klątwa - ślamazarność postaci
    4.Alfa Boot - średnio pasująca muzyka , trochę dziwny interfejs
    5.Mózgprocesor - brak muzyki , czasem nie bylo wiadomo jak poprawnie wpisać komendę a nie miałem instrukcji
    6... no inne już były nie do przełknięcia ,podałem przykłady gier w które kiedyś grałem we właściwym czasie .
    • 5: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime9 Nov 2018 zmieniony
     
    @Blackjack Secret Service numer 22 strona 8
    ->link<-

    btw piękna stronka z swietnie przygotowanymi magazynami Secret Service online ->link<-
    • 6: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime10 Nov 2018 zmieniony
     
    Irata4 zapomniałeś o Barahir, muza i grafika miodzio jak na tamte czasy
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Nov 2018
     
    @rosomak
    no tak ,grafika tej gry mnie kiedyś powaliła i uświadomiła że większość gier z Ataryny powinna wyglądać znacznie lepiej,muzyka także przypasowała ... niestety Barahir/a nie udało mi się w tamtym czasie ukończyć ,a kumple ze szkolnej ławy mieli problem nawet z wejściem do zamku he,he . W każdym razie Barahir przed Mózgprocesorem .