atarionline.pl Gry których nie ma na AtariOnline - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorBlackjack
    • CommentTime3 Dec 2018
     
    Jedną z takich gier to jest Xenophobe i poprawiona wersja gry Vicki, czy wiadomo o innych grach, których nie ma w bazie i przyczyn z jakich ich nie ma w bazie?
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime3 Dec 2018
     
    Xenophobe to cała historia: ->link<-
    • 3:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime4 Dec 2018 zmieniony
     
    Która to historia ma kolejną część z wyjaśnieniem: ->link<-

    W której to historii są kolejne części historii i pozostałe wyjaśnienia.
    • 4: CommentAuthorurborg
    • CommentTime4 Dec 2018
     
    Vicky w poprawionej wersji jest już od jakiegoś czasu w bazie gier Atarionline. Brakuje za to w działającej wersji Green Beret. Te które są psują się w okolicach 3 lub 4 etapu.
    • 5:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime4 Dec 2018
     
    Jest przecież CAS z oryginalnej kasety, który się nie psuje.
    • 6:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime4 Dec 2018
     
    No to się pytałem kiedyś która wersja Vicky jest na 100% poprawna, wówczas nikt mi nie chciał odpowiedzieć. Urborg, wiesz która jest na 100% dobra i czy faktycznie jest na 100% dobra?
    • 7: CommentAuthorurborg
    • CommentTime4 Dec 2018 zmieniony
     
    Tez się kiedyś pytałem i nigdzie takiej wersji nie było. Jakiś czas temu jednak na tymże właśnie forum była o tym dyskusja i ktoś (nie pamiętam już kto) zapodał wersję działającą. Myślę że wersja z dopiskiem [correct version] to jest ta poprawiona

    edit znalazłem wątek na forum z ta dyskusją. Poprawioną wersję odnalazał Vidol
    ->link<-
    • 8: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime4 Dec 2018
     
    Witam ja bynajmniej nie mogę odszukać Preliminary Monty 16k, chyba że pod inną nazwą jest :)
    • 9:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime4 Dec 2018
     
    @urborg: dziękuję, faktycznie w zalinkowanym przez Ciebie wątku są rozwiane wszelkie wątpliwości i podany jest w załączniku poprawnie działający Vicky. W tamtym wątku jest to dokładniej post nr 40, którego napisał Vidol.

    Ze swojej strony dodam, że owszem jest to ten sam plik, który mamy w archiwum atarionline opisany jako:
    Vicky (1992)(L.K. Avalon)(PL)[cr][correct version].atr

    Oba pliki porównałem wg zawartości i są identyczne, a więc to jest ponad wszelką wątpliwość ten sam plik.
    • 10: CommentAuthormono
    • CommentTime4 Dec 2018
     
    @jesionen: ->link<-
    • 11:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime4 Dec 2018 zmieniony
     
    @jesionen: przejrzyj wszystkie Montezuma's Revenge - tam któryś z plików to jest Preliminary Monty 16K właśnie.

    Edit: mono mnie ubiegł.
    • 12: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime4 Dec 2018
     
    oooo elegancko dziękuję chłopaki :)