atarionline.pl Zlot Plenerowy - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Feb 2019
     
    Środek lasu ,albo jakieś inne niezamieszkałe pustkowie ,duży wojskowy bądź harcerski namiot , agregat,potężne kolumny,rzutnik , Atarynka ,namiot i dwie noce,noc dem i noc wspólnego giercowania ,do tego pełen luz ,bez kompotów,internetu,komórek i laptopów .
    Ja tak na serio .
    Atarynę z 1MB i niebawem stereo (Pokey już jest)akcesoria ,rzutnik,ekran,agregat,okablowanie,dodatkowy namiot 2 na 3m i może wzmacniacz mógłbym zagwarantować , trochę gorzej na chwilę obecną z transportem ,ale do wiosny/lata może to się zmienić .
    Byłby ktoś zainteresowany takim party ?
    • 2: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime9 Feb 2019
     
    Byłbym, najlepiej gdzieś bliżej Śląska
    • 3: CommentAuthornosty
    • CommentTime9 Feb 2019
     
    Mogłoby być super. Choć bez toalet itd to opcja góra na jedną noc.

    BTW. przy zrobieniu tego zupełnie na dziko jest spora szansa, że wpadnie leśniczy i wypieprzy wszystkich z lasu ;) O ile nie oskarżą nas o organizowanie jakiegoś neofaszystowskiego święta.
    Ale są miejsca, gdzie można zorganizować coś takiego legalnie i nawet jest jakaś infrastruktura.
    • 4: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime9 Feb 2019
     
    Byle te miejsca były gdzieś w okolicach Śląska ;-)
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Feb 2019 zmieniony
     
    @nosty
    z tą jedną nocą to nie bardzo ,za mało czasu , myślę że normalnie ,czyli piątek sobota i niedziela ,oczywiście każdy przyjedzie jak komu będzie pasowało jednakże rozpoczęcie najlepiej gdyby było w piątek wieczorem , potrzebował bym ze dwie,trzy osoby do pomocy , gdybyśmy w piątek przed południem dotarli na miejsce to do wieczora wszystko było by gotowe wraz z wykopaniem dwóch latryn -plandeki mam i doświadczenie też gdyż swego czasu byłem harcerzem a później jeździłem na obozy survivalowe :-) ,wodę każdy przywiózł by w kilku baniakach pięciolitrowych .Obowiązkowy grill bądź ognisko w zależności od terenu by lasów z dymem nie puścić ;-) . więc organizujemy ???
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    @rosomak
    a jak gdzie indziej to nie dotrzesz ?
    zobaczymy , pierw trza zebrać jakąś konkretną ekipę i wtedy ustali się szczegóły .
    • 7: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    Kible można wynająć (tak jak robiliśmy w Krakowie u Pabla), a jeśli w okolicy lasu jest jeziorko ... no to czemu nie ;)
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    @ pin tyle że dodatkowe koszta , latrynę po wszystkim po prostu się zasypuje ,a siedzisko i oparcie będzie z bali drzewa ,tyle że śmieci nie można wywalać -only kupska i celuloza ,dach z plandeki .
    Myślę że była by spoko impra ,widzę @pin że się piszesz :-),załatw mocne audio ...czekałem aż się odezwiesz
    • 9: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    .. hmmm, jak widzę budżet to już zaczynam się drapać. No i jak sanepid wpadnie to zrobi Ci z *** jesień średniowiecza ;)
    • 10: CommentAuthornosty
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    Sanepid pewnie by nie zdążył, ale leśniczy to prawie na pewno. Irata, naprawdę są miejsca w lesie w których tanio można coś takiego ogarnąć, a które zapewniają minimalną infrastrukturę: wc + woda + prąd. Jakieś leśniczówki itp.
    • 11: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    ... ale to musi być survival :)
    • 12: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    srasz pod drzewem, a z dupy wyciągasz kleszcze ;)
    • 13: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    jedyne kompo, kto zebrał więcej :)
    • 14: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    główna nagroda - antidotum.
    • 15: CommentAuthorpin
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    BOLERIOZA kompo ;)
    • 16:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime10 Feb 2019
     
    • 17:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    @Pin ,kleszcze są wszędzie ,nikt ci nie karze po trawie się tarzać ,survival tak jak imprezy -muzyczne nielegale
    • 18:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    ... co ma do tego sanepid? no bez przesady .

    @nosty
    jak masz koncepcje to pisz .
    • 19:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    Panie z sanepidu by się nie dostały do takiego miejsca, kleszcze, komary, dziecko trzeba odebrać ze szkoły :)
    • 20: CommentAuthorxxl
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    sezon polowan na dziki, zebyscie chlopaki wrocily cale
    • 21:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    @xxl

    Jest jeszcze lepiej. Jak masz pomarańczową, odblaskową kamizelkę to automatycznie zostajesz lisem.
    • 22:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 Feb 2019
     
    dobra,to nie ma sensu ,zdziadzialiście od tych kompów ,szkoda.

    W każdym razie robimy coś w ten deseń z kumplem by przetestować sprzęt i przy okazji mała plenerówka , ja będę mody puszczał z STe malucha mam jeszcze mono , jak ktoś będzie chciał może przyjechać ,dam znać na forum .