atarionline.pl [Kupię] Atari Falcon-a do użytku wraz programem Cubase - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthornowy80
    • CommentTime9 Mar 2019 zmieniony
     
    Kupię za rozsądne pieniądze w przyzwoitym stanie Atari Falcon-a do użytku wraz programem Cubase w domowym studio nagraniowym oraz do wykorzystania w nagraniach video bloga o starych komputerach. Gwarantuje że sprzęt nie będzie leżał i się kurzył. Ewentualne oferty prosiłbym o przesyłanie na adres mailowy nowy80@wp.eu Dla ewentualnego sprzedającego jeśli uda się sfinalizować transakcję, w wyrazie wdzięczności przekażę po butelce 0,75l własnej roboty śliwowicy, ciemnego rumu oraz whisky. Wszystko przechowywane co najmniej 4 lata w beczkach z mocno palonego dębu amerykańskiego :)
    • 2: CommentAuthorMADRAFi
    • CommentTime9 Mar 2019
     
    nie moglem sie powstrzymac, :)
    zaraz posypia sie oferty kupna na trunki :D
    • 3: CommentAuthornowy80
    • CommentTime9 Mar 2019
     
    Element przekupstwa już raz mi się sprawdził, jak szukałem Pokey-a do układu stereo na tym Forum. Liczę w dalszym ciągu na efektywność tej taktyki :)
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Mar 2019
     
    Ostatnio był na OLX za cenę wywoławczą 3800 zł bodajże. Czy to cena przyzwoita? Konfig maksymalny, a stan też wyglądał ok.
    • 5: CommentAuthornowy80
    • CommentTime10 Mar 2019
     
    Cena poniżej 4K mieści się w mojej opinii w granicach przyzwoitości jak za ten sprzęt. Przegapiłem tą sztukę na OLX. Rozważam również Atari TT, jeśli pojawi się oferta w podobnej cenie rozważę zakup. Do moim „muzycznych” potrzeb wystarczy Falcon czy TT z 030.
    • 6: CommentAuthornowy80
    • CommentTime13 Mar 2019
     
    Sprzęt kupiony, ogłoszenie nieaktualne :)
    • 7: CommentAuthorMADRAFi
    • CommentTime13 Mar 2019
     
    no prosze myslalem ze znacznie dluzej to potrwa. Kupiles Falcona czy jednak TT?
    • 8: CommentAuthornowy80
    • CommentTime14 Mar 2019 zmieniony
     
    Kupiłem TT z Francji w dobrym stanie technicznym, jedynie delikatnie pożółknięta ale z tym sobie poradzę. TOS będzie do wymiany z francuskiego na polski lub angielski (mam jeden i drugi). Rozkręcę na części, wszystko przeczyszczę. Doprowadzę sprzęt do stanu jak nowy :) Niestety bez oryginalnej klawiatury, mam natomiast inną od Mega STE, ale będę chciał docelowo nabyć oryginał do TT (białą). Wiem że to nie jest prosta sprawa, ale z czasem mam nadzieje że się uda. Ogłaszam się w kilku miejscach w tej sprawie. „Duże” Atari TT do rozbudowy to marzenie na równi z posiadaniem A4000 w połowie lat 90tych. Zawsze te duże maszyny wydawały się tak nieosiągalne. Nie miałem wtedy parcia zarówno na "budżetową" A1200 czy Falcona. Trochę mi to zostało do tej pory. Jako 8bitowy Atarowiec nadrobię ten czas. Sprzęt nie będzie stał i się kurzył. Będzie użytkowany i to intensywnie. Postaram się również TTtkę rozbudować. Człowiekowi który sprzedawał, wysłałem mu link do mojego video bloga. Obiecałem że komputer będzie regularnie się pojawiał w materiałach. Sprzedał TTkę, schodząc z ceny o prawie 40%, pisał że ze względu że komputer trafia w dobre ręce. Miło kupić taki sprzęt od takiego Użytkownika.
    • 9:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime15 Mar 2019
     
    Bo to był user a nie handlarz
    • 10: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime15 Mar 2019
     
    @nowy80: a tak klawiatura do MSTE w pełni sprawna, jaki stan wizualny chodzi o zółtaczkę, wersja UK czy D ?
    • 11: CommentAuthornowy80
    • CommentTime15 Mar 2019 zmieniony
     
    Klawiatura wersja niemiecka w pełni sprawna niestety z żółtaczką. Nigdy wcześniej nie rozbierana, będę chciał ją wyczyścić i wybielić. Docelowo jak pozyskam oryginał z TT, wymienię ją na inne fanty. Zawsze mogę wymienić z dopłatą do klawiatury TT.