atarionline.pl maxYMiser update - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormakary
    • CommentTime14 Mar 2019 zmieniony
     
    Jest update do 1.34, zmiany m.in. takie, że teraz działa też w wysokiej rozdzielczości:

    ->link<-

    Edit:

    • 2: CommentAuthormakary
    • CommentTime18 Mar 2019
     
    Hm... W tym przypadku, korzystanie z wysokiej rozdzielczości bardziej męczy oczy. Dziwnie coś tu jest porobione z tymi literkami i w ogóle designem chyba.
    • 3:
       
      CommentAuthorMq
    • CommentTime19 Mar 2019
     
    Zgodzę się. Odpaliłem sobie na żywym Atari i słaby ten hi-res, wygląda to dla mnie tak, jakby była to opcja nie tyle rozwojowa, tylko namiastkowa, w sensie żeby się dało od biedy uruchomić MYM u kogoś kto dysponuje tylko monitorem mono hi-res w wypadku gdy nie ma innego wyjścia.
    To mnie bardzo zawiodło, bo jak przeczytałem o opcji hi-res to byłem mega szczęśliwy przez chwilę. Dla mnie hi-res, to powinien być zupełnie inny interfejs, wykorzystujący wyższą rozdzielczość w celu bardziej przejrzystego designu i zmieszczenia większej ilości rzeczy na ekranie. Tymczasem tutaj nie dość, że hi-res nie zaproponował nam nic nowego w samym programie i jego obsłudze, to na dodatek interfejs taki jest nieprzejrzysty, męczy oczy, ogólnie shit.