atarionline.pl Jet Set Willy 2019 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime13 Oct 2019 zmieniony
     
    @IRATA4 może bym Ci i odpowiedział ale to nie to forum a na pewno nie ten wątek i nie wydajesz się osobę na poważną dyskusję. Wydaje się, że masz opinię w zależności od tego jaką nogą wstaniesz - co oczywiście w Tobie cenię ;)

    Więcej ponad to co napisałem we wcześniejszych postach nie mam zamiaru pisać bo wyjdę na bufona, który ma potrzebę wykładać innym swoje mądrości.

    @gorgh mi pocisną od rozwydrzonych nastolatek to poszukałem z nim porozumienia, mam nadzieję, że mi się udało. Kto przeczytał mój wywód miał szansę zrozumieć mój punkt widzenia, jeżeli nie zrozumiał to jaśniej już nie wyłożę a jak nie przeczytał to tym bardziej ;)

    Raz mnie już wyciągnąłeś na dłuższy wywód gdy stwierdziłeś, że chcę płacić za film po obejrzeniu. Tak, tak bym chciał bo postrzegam to jako usługę za którą powinienem płacić gdy spełni moje oczekiwania, tak jak z kładzeniem płytek w kiblu. Podziękuję na przyszłość, za tego typu dyskusje ;)
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Oct 2019 zmieniony
     
    Za cienki jesteś w uszach by mi dopiec takimi tekstami .
    Prawda jest taka że zielonego pojęcia nie masz ani o sztuce ani o grach a chuj cię strzela że Atarowcy nie mają się czego wstydzić .

    Od jakiegoś czasu niby dyskretnie próbujesz mnie sprowokować do zaczepki ,a teraz grzecznie wróć na początek tekstu .


    PS.Całe szczęście że "życie" podobnych osobników na tym forum jest krótkie .
    • 3: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime13 Oct 2019 zmieniony
     
    @IRATA4 no dobrze, niech będzie tak jak mówisz, że jestem za cienki by Ci dopiec, także składam broń bo raczej staram się z szyderstwa wyleczyć niż w nim doskonalić w jakiś "sprzeczkach" bez znaczenia.

    EDIT: po namyśle, jak Ci przeszkadzam, to powiedz tylko słowo, wyloguję się i nie zaloguję ponownie, masz wybór i szansę skrócić czas mojego życia tutaj :D
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Oct 2019
     
    @zbyti
    • 5:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime13 Oct 2019
     
    Ale dramy :D

    Ja się wychowałem na Atari, spotykam czasem Atarowców i też nieraz nie rozumiem o co im kaman ;)
    I z jednej strony mogę się zgodzić ze "zgodnością z materiałem źródłowym" to z drugiej strony także zgadzam się, że można byłoby się pokusić nie tylko o konwersję 1:1 z wyciskaniem co się da, ale jednak podejść do tematu nieco bardziej współcześnie, poprawić co nieco, zaproponować coś wincyj

    Pomijając fakt, że mając taki silnik, można byłoby zaproponować zupełnie nową rzecz, która na pewno także cieszyłaby się dużym zainteresowaniem, tudzież nawet większym, bo nie byłaby tylko dla fanów pierwowzoru/masturbatorów kodu, no ale rozumiem, że remaki i rebooty teraz w modzie, a wymyślenie czegoś nowego jest jakie jest.


    (tak, napisał to gostek, który męczy się ze zrobieniem remake i to nie na Atari :D )

    Chociaż np. Druidarium jest totalnie grywalne, świeże i świetnie wykonane, cały czas czekam na opuszczenie strefy WIP.