atarionline.pl Zeppelin -różne wersje - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Oct 2019 zmieniony
     
    Każdy z nas zna bądź kojarzy grę pt.Zeppelin ,lubi ją bądź nienawidzi , ja należę do tych pierwszych mimo że informacje jaki znalazłem na temat metamorfoz autora gry Williama Matagai a w zasadzie to już Cathryn ,no ale zdarza się takie przypadki ...potem są u nas w Sejmie takie wielkie baby wielkości Pudziana o głosie wyk... ekchem.

    Więc natknąłem się również na wersje podpisaną "Jolly Roger"nazwaną tak jak potocznie określa się flagę piracką ,no i ową wersje poprzedza możliwość wprowadzenia różnych ułatwień co nieco tłumaczy ,ale mam również inną wersją podpisaną "Jolly Roger" nie mającą żadnych ułatwień - no chyba że miała zabezpieczenia które zostały złamane .
    Wiecie może coś więcej odnośnie tych wersji ?

    Tymczasem ja natknąłem się jeszcze na coś takiego :

    ... i zastanawiam się czy ktokolwiek z was spotkał się z tym demkiem w formie plikowej,mnie się nie udało tego znaleźć .

    Ciekawi mnie również jak wyglądają zapowiedzi innych gier z tej dyskietki .
    • 2:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime21 Oct 2019 zmieniony
     
    Filmik jest zrobiony przez użytkownika tego forum, może warto go zaczepić w temacie. Tymczasem w bazie plików znalazłem coś podobnego: ->link<- (różni się jedna pozycją, niestety właśnie Zeppelinem...).
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime21 Oct 2019
     
    A mi dzisiaj autor/autorka zalajkowała post na twitterze:)
    Gry nie znałem, muszę ją sprawdzić skoro polecasz.
    • 4:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime21 Oct 2019
     
    Jeszcze taka kompilacja, rodem z Synapse Software: ->link<-
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Oct 2019
     
    @ miker
    Dziękuje

    @gorgh
    no to nieźle,dobry tytuł ale nie dla niecierpliwych,poświęcony czas wynagradza ,muszę te grę ukończyć i zobaczyć czy i jakie ma zakończenie - samemu .:)