atarionline.pl Zbiorowe zamówienie Pro(c)Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Oct 2019 zmieniony
     
    Rozmawiałem z Markusem Rosnerem, który wydaje amatorski magazyn "Pro(c)Atari". Jest opcja grupowego najnowszego numeru 14 (ale także pozostałych numerów, koszulek i pozostałych elementów ze sklepu Markusa) bez kosztów przesyłki do Polski. Tutaj link do sklepu:

    ->link<-

    Jak? Jeśli zbierzemy zamówienia, Markus wyśle mi jedną większą paczkę na swój koszt, a ja osobiście rozdysponuje poszczególne zamówione egzemplarze. Po pierwsze na Silly Venture, po drugie w Warszawie 16 listopada, po trzecie w Krakowie na początku listopada, po czwarte we Wrocławiu - prawie stale. Nie ma możliwości wysyłki przeze mnie pocztą - nie mam na to czasu.

    Pro(c)Atari to magazyn w języku angielskim. Ostatni numer 14 ma 104 strony, jego zawartość już opisywaliśmy na AOL:
    ->link<-

    Były też wspominane starsze numery, które też można zamówić:

    ->link<-

    Dobra okazja, by zapłacić za sam magazyn 10 euro, bez kosztów przesyłki 7 euro (a przy większych zakupach koszt przesyłki 10, a nawet 20 euro, jeśli paczka powyżej 900 gram). Ja zamawiam dwa numery: 12 i 14.

    Sprawa płatności: po zamówieniu proszę wpłacić na moje konto wartość zamówienia (podam emailem). Kilka lat temu zorganizowałem to inaczej, płatność dla wygody zamawiających była przy odbiorze i niestety kilka osób zawiodło - zamówiło, a nie odebrało, ani nie raczyło zapłacić. Nie chciałbym takiej sytuacji ponownie, więc teraz płatność z góry.

    ------
    Są chętni?
    • 2:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime22 Oct 2019 zmieniony
     
    Kaz, Sikor już zrobił takie grupowe zamówienie na Atari Area.

    ->link<-
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Oct 2019
     
    Acha, ja nie czytam AtariArea, więc nie widziałem. Ale spokojnie, jeśli nie będzie chętnych to po prostu nie będzie i tyle.

    Z tego co widzę, zasady nieco inne. W moim przypadku nie ma żadnych kosztów przesyłki, bo ja i tak dostaję przesyłkę od Markusa za darmo. No i u mnie można zamówić także inne rzeczy ze strony. Ale to jak sobie już ktoś tam zechce.