atarionline.pl Moje materiały wideo z grami na Atari 8/16/32 bitowe. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthornowy80
    • CommentTime14 Nov 2019 zmieniony

Cześć,
    Będę w tym temacie umieszczał materiały wideo z grami głównie symulatorami i strategiami dotyczącymi Atari 8/16/32 bitowego. Na start przygotowałem materiał dotyczący Another World w wersji na Atari Jaguara. Jedyne przejście gry na tę platformę na YT w wersji szybkiej. Dodatkowo w tle oryginalny soundtrack z „czarnej płyty” odtwarzany przez sprzęt z 1978 roku. Premiera 22 listopada o godzinie 18:00. Zapraszam :)
    Polska wersja językowa:
    ->link<-
    Angielska wersja językowa:
    ->link<-
    • 2: CommentAuthorzbyti

@nowy80 oglądałem Twoje potyczki w Silent Service ;) Sam kiedyś miałem straszną zajawkę na podwodniactwo i ogrywałem Silent Huntery na PC ale takiego skilla jak Ty nie miałem - torpedy zawsze na automacie :D

Jak widzę mam Cię już od jakiegoś czasu w subskrypcjach :D
    • 3: CommentAuthornowy80

Bardzo się cieszę że ktoś ogląda te moje wypociny. Na punkcie symulatorów jestem walnięty i to zdrowo choć to niezbyt nośny temat. Zacząłem od Tomahawka na Atari a kończę na współczesnych realistycznych symulatorach wojskowych maszyn. Mam bardzo duży sentyment do 8/16 bitów i opiszę wszystkie tytuły z tej dziedziny u siebie na blogu. Chłopaki z RetroNaGazie namówili mnie na materiały wideo ze współczesnych symulatorów ma których trenują piloci. Zrobiłem materiał startowy jak poniżej:
    ->link<-
    ->link<-
    Kolejne mam w przygotowaniu a pierwszy będzie o tym jak ukraść rosyjski Ka50 Black Shark z poligonu ;) Czyli procedura startowa śmigłowca. Materiał powinien ukazać się na początku grudnia. Jeśli chodzi o Silent Hunter, przerobiłem wszystkie części. Najlepsza III oraz V z realistycznymi modami gdzie samemu z trygonometrii liczy się pozycja na mapie czy kąty strzału dla torped. Gry całkowicie niegrywane w podstawowych wersjach bez modów użytkowników. Na dużą pochwalę zasługuje nowa polska gra pt. "Uboot", połączenie RPG z symulatorem okrętu z IIWS. Wersja wczesnego dostępu prezentuje się obiecująco. Pozdrawiam Zbyti :)
    Wspomniana seria Silent Service:
    ->link<-
    ->link<-
    ->link<-
    F-15 Strike Eagle:
    ->link<-
    Tomahawk:
    ->link<-
    Infiltrator:
    ->link<-
    Ace of Aces
    ->link<-
    Stunt Car Racer
    ->link<-
    • 4: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime14 Nov 2019

Wow ale stanowisko!

Faktycznie postuj tutaj bo na YT mam tyle subskrybcji, że się gubię :D a AOL czytam w miarę regularnie ;)