atarionline.pl Gravity Worms - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorsun
    • CommentTime16 Feb 2020

@zbyti: może mam, kto to wie. ;)
    • 2:

CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 Feb 2020

Są 2 sposoby zakończenia wątku:
    - zapomnieć
    - wrzucić mnóstwo jakiegoś g.wna, z którym NIKT nie chce mieć nic wspólnego. Np. reklamy specyfików na przedłużanie części ciała lub hemoroidy. Tak z 1000 reklam.
    • 3: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime17 Feb 2020 zmieniony

@jhusak próbowałem drugiej metody ale w wersji lite czyli ad absurdum ;D

Po prostu posłuż się swoim ostatnim słowem i cyk ;)
    • 4: CommentAuthorzbyti

Janusz Dąbrowski:

Gry na Atari były zabezpieczane. Na komodora zabezpieczyłem tylko Klossa. Nie wiem, jak radzili sobie inni autorzy gier na C64. Polskich gier na C64 było mniej niż tych licencjonowanych. Polskie gry po prostu się kupowało. Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Ja nie pamiętam, żeby Avalon wytoczył jakiemuś piratowi proces. Gry po prostu się sprzedawały. Trzeba by spytać kupujących z tego okresu, czemu woleli oryginały od piratów. A tak przy okazji, to jedna z kopii licencjonowanych, którą otrzymał Avalon była zwalona i matkę robiłem z pirata.

->link<-

Po tym jak idą gry @gorgh czy @bocianu oraz to, że Duddie prosperuje to jest tak do dziś, ludzie kupują oryginały. Z Robakami mogło by być podobnie, bez względu na to co @voy robi.

Teraz sympatia konsumentów do autora jest dyskusyjna.

memo: po co ja tu piszę? :]
    • 5: CommentAuthormav

Właśnie sobie tak pomyślałem, czy byłoby wzięcie na przykład na koncert Brothersów w formie DVD. Albo VHS? Z pudełkiem, okładką i wszystkim :)

Bo materiał u mnie leży cały czas :]
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Feb 2020

Trzeba by zweryfikować wcześniej na ile to wszystko jest "dobrze" zagrane. Zaraz po koncercie miałem pewne wątpliwości. Poszukam zapisu audio z rejestratora, bo gdzieś miałem.

A czy ktoś by to chciał kupować - czy ja wiem.. :)
    • 7: CommentAuthorsun
    • CommentTime18 Feb 2020

AOL-FLIX :) w sensie streaming, kto teraz zbiera płyty...dvd szczególnie?
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime18 Feb 2020

.. a kto zbiera carty i dyskietki, czy kasety, puszki po browarach, znaczki i inne dziadostwo? :)
    • 9:

CommentAuthorDracon
    • CommentTime18 Feb 2020 zmieniony

Co do "Brothers in ATRs"...
    Może jakiś wydawnictwo blue-ray, z fotami, autografami członków bandu i ich gruppies (chyba się już doczekali? ;)) ale to dopiero jak nagrają więcej hitów. :)
    Zespół do naśladowania kariery: ->link<-
    • 10:

CommentAuthorEnjo
    • CommentTime8 Mar 2020

jhusak:

Są 2 sposoby zakończenia wątku...

• 11:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime8 Mar 2020

no koncert by się zdał,albo po prostu teledysk,gdzie się zgra z obrazem tam się z gra,do tego wmontowane urywki z gier itp. a kawałki nagrane od nowa w studio,by jakość odpowiednia była.
    • 12:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime8 Mar 2020 zmieniony

tak mi obrzydziła ta cała debata te grę,że wszystko mi jedno czy pójdzie u mnie na Atari czy też nie,a za działająca nie będę płacił skoro inni darmówkę dostali... ciekawe kto za to zapłaci...

...tak wtrąciłem bo się offtop robi.