atarionline.pl Silly Venture 2k20 - uniting all ATARI scenes since 2000! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime4 Aug 2020

@CharlieChaplin: mate, it's all prizes for the SV2020 compos :)
  1.  
    @grey: Yes, I know. But I still hope that one can buy these music carts. someday (e.g. after SillyVenture)...
    • 3:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 Aug 2020

@CharlieChaplin: I can ask RJ1307 if he has any further plans :)
    • 4:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime6 Aug 2020

... tak patrząc na słupki zachorowań i wbrew teorii niektórych fanów spisków wszelakich COVID ma się coraz lepiej,jak tak dalej pójdzie to chyba SV odbędzie się w kombinezonach ochronnych o ile się odbędzie,w związku z tym chciałem zapytać czy przewidziana jest wersja online party ?
    • 5:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime10 Aug 2020

@Irata4: głowa do góry, będzie dobrze. Planowany jest stream jako dodatek, nie zamiast :) Tego się trzymamy :)

Na przełomie lipca i sierpnia odbyła się 6-ta edycja imprezy "Decrunch" w Polsce. Pośród całej masy nowych intr 256b znalazła się też invitka na SV2020 autorstwa Xeen'a z grupy Agenda. Wielkie dzięki! \o/

• 6:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Aug 2020

Koszulki można jeszcze zamawiać?
    • 7:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime10 Aug 2020

@KAZ: dzisiaj jeszcze tak. dopóki są "w produkcji", a nie już po :)
    • 8:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Aug 2020

@KAZ: w bazie nie mamy Twojego zamówienia. jest małe delay, więc jest szansa się jeszcze dopisać :)
    • 9:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Aug 2020

Jak już pisałem na messengerze, mam babski problem - który kolor będzie najlepszy :P
    • 10: CommentAuthorsun
    • CommentTime14 Aug 2020

@Kaz: dobrze, że grey nie zaproponował pełnej palety np. RAL bo byś miał dopiero ból głowy ;)
    • 11:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime15 Aug 2020 zmieniony

Na odbywającej się właśnie 23-ej edycji party Evoke 2020 w Niemczech (która odbywa się w wersji on-line pod nazwą "Novoque 2020") zostało zaprezentowane intro w kategorii "Alternative Platform", które jest jednocześnie invitką na Silly Venture 2020 :) O jaką konkretnie platformę chodzi?

Odpowiedź znajdziecie poniżej! :)

YouTube:

POUET.NET: ->link<-
    • 12:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Aug 2020 zmieniony

Kolega Sebaloz / Lepsi De właśnie mnie poinformował, iż były kandydat na prezydenta Białegostoku nadal dumnie prezentuje się w koszulce z Silly Venture 2k14 :)

Dzięki za czujność, Sebaloz!
    • 13:

CommentAuthoranonymus
    • CommentTime24 Aug 2020

Akurat słaby powód do dumy
    • 14:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Aug 2020

No cóż, zalecam wìęcej luzu ;) Pozdrawiam serdecznie :)
    • 15:

CommentAuthoranonymus
    • CommentTime24 Aug 2020

Greyu, jestem chodzącym luzem, ale to jest chory człowiek, więc będę obstawał przy swoim. Pozdrawiam i ja
    • 16:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Aug 2020

@anonymous: każdy ma prawo dp swojej opinii :) uważam że wpisuje się w niekonwencjonalny klimat eventu, a i chętnie pomogę z nowymi prezentami, które (jak widać) po prostu służą w życiu codziennym :)
    • 17:

CommentAuthoranonymus
    • CommentTime24 Aug 2020

To też cię śmieszy?
    ->link<-
    • 18:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Aug 2020 zmieniony

Czytałem... W invitkach był też Korwin, Kukiz... ich wypowiedzi (czy też same osoby, jako takie) też były/są kontrowersyjne - nie wklejaj mi proszę kolejnego linka, jak Korwin puszcza petardy pod nogi swojego psa ;) Z nikim się nie identyfikuję. Mam nadzieję, że kolejny "bohater" będzie dobrze przyjęty - chodź znowu mam obawy, czy na pewno przez wszystkich :D
    • 19:

CommentAuthoranonymus
    • CommentTime24 Aug 2020

Nic już nie będę wklejał, bo to twoja impreza, twoi koledzy i twoja kasa. Miałem o tobie lepsze zdanie
    • 20:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Aug 2020

@anonymous: uwierz mi, że od początku SV (zależnie od antypatii do danego bohatera) czepiały się pojedyncze osoby i przypisywały mi kogoś zachowamie bądź poglądy, co nigdy nie było prawdą. Niemniej cenię Twoje zdanie, Twoich kolegów i Twój czas, który poświęciłeś na podzielenie się tym :)
    • 21: CommentAuthorVLX
    • CommentTime24 Aug 2020

Ja pierdziu... a Leroy używał brzydkich wyrazów w piosenkach. A na kobiety to mówił "świnki". Poważnie! I był na SV!
    • 22: CommentAuthoras...
    • CommentTime25 Aug 2020

@anonymous,
    Serio ???

"Nic już nie będę wklejał, bo to twoja impreza, twoi koledzy i twoja kasa. Miałem o tobie lepsze zdanie"

Byłeś chociaż raz na SV?.?
    *.************.*
    • 23: CommentAuthorAlex
    • CommentTime25 Aug 2020

Nie ma ludzi idealnych. Każdy ma swoje plusy i minusy. Facet zabłysnął jako kandydat na prezydenta Białegostoku. Dzięki internetowi poznała go cała Polska. Odniósł z tego powodu wiele korzyści. Natomiast po zakończeniu medialnej kariery żyje w swoim świecie, ze swoimi problemami. Fakt, że nadal ma i nosi koszulkę SV 2K14 to pozytywny akcent, bo przecież mógł ją wyrzucić, a jednak z jakiś względów tego nie zrobił :)
    • 24:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Aug 2020

Aby zmienić nieco temat, kolejna invitka w drodze :)
    • 25:

CommentAuthorhospes
    • CommentTime26 Aug 2020

Greyu: ooo był Korwin? Dawaj namiary bo nie mogę upolować tej inwitki na YT.
    • 26: CommentAuthorpin
    • CommentTime26 Aug 2020

.. następna będzie z Donaldem Trumpem ;)
    • 27: CommentAuthorAlex
    • CommentTime26 Aug 2020

Jak będzie invitka z Trumpem, to stawiam dobrą łychę :D
    • 28:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Aug 2020

@Hospes: no nie gadaj, że nie widziałeś... Ty na pewno w MSB jesteś? :D

@pin: hmmm ;)

@Alex: jednak chyba za wysokie progi - zwłaszcza w tym momencie ;)
    • 29: CommentAuthorAlex
    • CommentTime26 Aug 2020

@grey - zawsze warto próbować. W końcu Atari to była stara dobra amerykańska firma ;)
    • 30:

CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime8 Sep 2020 zmieniony

Przepraszam za tę ciszę w eterze jeśli chodzi o produkcję koszulek - związane jest to z koniecznością sprowadzenia 2 kolorów, których obecnie nie ma na stanie (organizuję je z innego źródła, aby dosłać do druku). W tym tygodniu wyślę zbiorczego mail'a z informacją do wszystkich osób, które wypełniły formularz zamówienia.

A przy okazji jeszcze prywata (ponieważ wątek gdzieś zaginął w gąszczu pozostałych informacji) - zapraszam do zajrzenia także tutaj: "Retro Venture - Nowa Inicjatywa" ->link<-
    • 31: CommentAuthorGRooBY
    • CommentTime13 Sep 2020

@greymsb tak z innej beczki... jest moze dostepny plik nuty co jest obecnie na SV stronie?

Pozdro