atarionline.pl Do administratora - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime26 Jan 2020
     
    Proszę wykasować załączniki ze zmodyfikowaną grą GravityWorms, które umieszcza na tym forum jeden z waszych moderatorów Voy.

    wątek:
    ->link<-

    strona 2 post 32
    strona 3 post 48
    strona 4 post 3

    dziękuję.
    • 2:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime26 Jan 2020
     
    Downloaded successfully.

    Dziękuję.

    :D
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime26 Jan 2020
     
    Uprasza się Adminów o powołanie się na Klauzulę Sumienia ;)
  1.  
    @XXL:
    You are asking us to accept your rights as an author, okay.

    Did you also ask Atari as the copyright holder of Night Driver for a license to convert it to the A8 ? What about their rights ?

    ->link<-

    licensing@atari.com

    Atari is the copyright holder of Night Driver since 1976. Even the name Night Driver is a trademark (tm) of Atari.
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime26 Jan 2020
     
    @CharlieChaplin - na to pytanie zapewne nie uzyskasz odpowiedzi ;)
  2.  
    Regarding "Ultimate play the Game" titles (Jetpac, Knight Lore, Lunar Jetman, Sabre Wulf, Alien 8, Nightshade, Gunfright, Pentagram)...

    From Wikipedia: "By the time of the label's last use in 1988 on a retrospective compilation, Ultimate had evolved into Rare, and moved on to developing titles for Nintendo consoles. Rare was purchased by Microsoft in 2002 for US$377 million, a record price for a video game developer,[7] and now develops exclusively for Microsoft platforms such as Xbox and Microsoft Windows. In 2006, Rare revived the "Ultimate Play the Game" name for an Xbox Live Arcade remake of Jetpac named Jetpac Refuelled. In 2015, several Ultimate titles were collected and released as part of the Rare Replay compilation for Xbox One."

    So, they still exist (fully owned by Microsoft) and so do their copyrights. ->link<-
    • 7:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    Czyli mówiąc innymi słowy, to koniec konwersji?
    • 8: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    Może XXL poprosi o zdjęcie ich z AtariOnline? ;)
    • 9:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime27 Jan 2020 zmieniony
     
    Teraz atarowiec na atarowca będzie donosić za konwersje, których tak bardzo potrzebuje nasz komputer?

    Hobby i pasja powinny łączyć, a nie dzielić, szkoda, że zdolny i zasłużony dla społeczności koder prowadzi prywatną krucjatę o "czystość ATARI", wybiera sprzęt, który uznaje i nie, grono odbiorców swojego oprogramowania z premedytacją wykorzystując luki w rozszerzeniach, które mu się nie podobają, a mógłby po prostu ich prywatnie nie używać, ale nie torpedować działania na nich. Nawet party, na którym jest 95% atarowców i naszego sprzętu, krytykuje ze względu na otwartość na inne platformy, a mamy rok 2020 i nie będzie nas - pasjonatów znających te komputery od dziecka - przybywać, więc należałoby się łączyć, a nie dzielić. Co z tego, że na party obok Atari stoi ZX czy C64, że po latach możemy liznąć tego, o czym w dzieciństwie tylko czytaliśmy w sąsiednich klanach w Bajtku?

    A przecież przed laty pisał konwersje udostępniane w postaci plikówek, dodatkowe wersje dla VBXE i nie miał z tym problemu, zmienił zdanie, jego sprawa, ale pójście na wojnę i zabawa w dyktatora co jest OK, a co nie, ograniczanie grona atarowców, którzy uruchomią dany program, gdy nie ma ku temu funkcjonalnych powodów, chluby nie przynosi.

    Jego sprawa, że woli się tak kontrowersyjnie zapisać w atarowskiej historii, ale po prostu szkoda tego całego bagna, bo akcja naturalnie powoduje reakcję i spirala się nakręca.
    • 10: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime27 Jan 2020 zmieniony
     
    Wiesz, ja XXLa potrafię zrozumieć - pisze na stock Atari, a dostaje po głowie za to, że "nie działa na Atari!", gdzie "Atari" to tak zmodyfikowany sprzęt, że pozostała jedynie płyta główna. Kilka lat bycia krytykowanym za to, że nie idzie po "myśli nowych standardów" pewnie wystarczyło, aby przebrała się miarka.
    • 11:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime27 Jan 2020 zmieniony
     
    Laoo w sąsiednim wątku chyba dobrze opisał praktyczny "zysk" z pisania z nielegalami, a sprawa z U1MB to celowe działanie, skoro znając temat można napisać program tak (czyli po prostu standardowo), żeby działał i nie kosztowałoby to wysiłku.

    Tu rzecz jest w tym, że pisze się specjalnie, żeby działało TYLKO na stock Atari, czyli jest włożony wysiłek negatywny, gdy bez trudu mogłoby działać u wszystkich atarowców, czyli dla zbioru, w którym zawiera się stock.

    Nawet commodorowcy, którzy z różnych przyczyn działają na swoim koszernym 64KB, nie torpedują uruchamiania produkcji np. z niepełnowartościowego emulatora stacji jak SD2IEC, a mogliby forsując fastloadery wymagające prawdziwej stacji.
    Ale jednak tak nie robią, współcześnie raczej dają wybór czy załadować z fastloaderem czy nie, żeby grono odbiorców doceniających produkcję było jak największe.
    I to jest normalne zachowanie, a nie dzielenie userów na równych i równiejszych wg swojego autorytarnego kryterium.
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    Ilmenit - xxl nie pisze tak, by działało na stockowym Atari. Pisze tak, by nie działało na nie-stockowym.

    Jasne, że można powiedzieć, że to w wyniku długotrwałej krytyki paru osób. Tylko niekoniecznie musi to być prawda. Zresztą co ma do tego sytuacja z żądaniem usunięcia pliku Voya? To xxl ma prawo się mścić za tę krytykę na każdym i w każdej niezwiązanej sytuacji? Tak postępuje dorosły człowiek?

    CharlieChaplin - thank you for your comments. I used almost the same examples in conversations.


    Wracając do tematu - skoro Voy usunął pliki to prośbę uznaję za bezprzedmiotową.
    • 13: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    @Kaz - zgadzam się, tu chodziło mi bardziej o historycznie pisanie dla stock. Teraz xxl pisze ewidentnie tak, aby nie działało na nie stock uzasadniając, że "gdyby nie-stock" działało dobrze, to by działo dobrze ;)
    • 14: CommentAuthorsis101
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    Pomijając racje związane z wykorzystaniem licencji jest to kolejna sytuacja szopki na naszej scenie po ostatnich przypadkach związanych z trollami i zadymami związanymi z opuszczeniem tego forum. Przykra sytuacja jak u polityków.
    • 15: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    ja myślę, że to jest naturalna kolej rzeczy w przypadku środowiska, gdzie są prawie sami mężczyźni, nie jesteśmy hufcem skautów, żeby każdy się z każdym zgadzał
    • 16: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    Ja myślę, że takie sytuacje pokazują kiedy dany człowiek przekroczył niewidzialną granicę traktowania retro jako hobby i wszedł do świata po drugiej stronie lustra :]
    • 17: CommentAuthorxxl
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    > XXLa potrafię zrozumieć - pisze na stock Atari

    to nie jest prawda.
    • 18: CommentAuthorxxl
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    > żeby działało TYLKO na stock Atari

    hehehe bzdura powtarzana przez kolejnego
    • 19: CommentAuthorxxl
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    > xxl nie pisze tak, by działało na stockowym Atari. Pisze tak, by nie działało na nie-stockowym.

    i kolejna. teraz bedzie koncert odmiany bzdory porzez wszystkie przypadki.
    • 20: CommentAuthorxxl
    • CommentTime27 Jan 2020 zmieniony
     
    > Teraz xxl pisze ewidentnie tak, aby nie działało na nie stock

    no wlasnie. znowu.

    ===
    testuje na atari z antonia4mb, stereo, 3 roznymi systemami.
    • 21: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime27 Jan 2020 zmieniony
     
    @xxl - a co masz przeciwko U1MB? Czemu nie używasz "standardowego" ($D301) PORTB?
    • 22: CommentAuthorpin
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    Nazwa rozszerzenia mu się nie podoba :)
    • 23:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime27 Jan 2020 zmieniony
     
    Czyli wybiera sobie rozszerzenia koszerne i niekoszerne, te ostatnie wraz z ich użytkownikami torpeduje, ale fajnie, że Antonia 4MB jest OK, może niech założy jakiś urząd (uwiąd? ;-) ) homologacyjny dla Atari.

    Tylko oprócz naszych lokalnego podwórka i niesnasek, ogranicza odbiorcę o zagranicznego użytkownika U1MB i Incognito, co jak widać na Atari Age, stanowi sporą grupę.
    Ludzie wracają do Atari, montują coś co ułatwia im korzystanie z Atari po latach i je ożywiają (nawet Atari 800), cieszą się, a potem j... pałką w głowę, bo ktoś ma dziwne zapędy.
    • 24: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    ja myślę, że w tym wszystkim chodzi o to, że xxl lubi czuć się w centrum uwagi, wtedy jest szczęśliwy, po angielsku to się nazywa AW, nie ma to nic wspólnego z jakąś ideowością, normalny przypadek dużego ego, lub inaczej trolling
    • 25: CommentAuthorxxl
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    chyba zaloze instagrama, xxl to xxl tamto...
    xxl pisze na stock
    a moze nie
    ale chyba
    ale jak to
    co lubi
    czego nie lubi, co msli

    :DDD
    • 26: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime27 Jan 2020 zmieniony
     
    @xxl no to pierwsze zdjęcie na insta już jest :D ->link<- i parę wskazówek coś myślał ;)

    • 27:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime27 Jan 2020 zmieniony
     
    Starszy też nie zdążył (jeszcze) zbrzydnąć, hehe...
    To z wywiadu chyba w KOMPUTER ŚWIECIE z 2005 roku.
    • 28: CommentAuthorxxl
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    a tu z retrogamera




    az chce sie byc 20 lat mlodsza kobieta
    • 29:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    Piękny byłeś ... :)
    • 30:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    aż by się chciało kontynuować pastę "szczupak król rzeki", ale nie mam czasu :(((((
    • 31: CommentAuthortebe
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    • 32: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime27 Jan 2020
     
    Bardzo ciekawy tekst, dzięki
    • 33: CommentAuthorstc
    • CommentTime28 Jan 2020
     
    Panie XXL ludzie Panu zazdroszczą talentu.
    Dziękuje za utrzymwwanie postawy Retro.
    Większość czepialskich już niebawem napewno obrzuci nas masą nowych produkcji i konwersji sądząc po ich aktywności na tym forum.
    Będą tak płynne i ciekawe jak Pańskie.
    Do administratora: czekam już 10 lat więc kiedy usuniecie offtopic z wątku o "sparkz" na temat kolorów?
    • 34:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Jan 2020
     
    STC - robienie się offtopiców w wątkach jest naturalną przypadłością. Akurat w Twoim wątku offtopic nie jest taki niezwiązany ze sprawą, bo pytałeś o ocenę swojej pracy i padła propozycja zmiany kolorów z powodu NTSC - więc rozwinęła się dyskusja o kolorach PAL/NTSC, co mogłeś wykorzystać w swojej grze.

    A jeżeli nie, to wystarczyło, zamiast czekać 10 lat, żebyś sam napisał uczestnikom rozmowy, żeby się przenieśli do innego wątku i spokojnie kontynuować swoje. To forum dla samodzielnych ludzi, nie ma tu moderacji 24h i nigdy nie była taka potrzebna. Nie ma co oczekiwać, że inni zrobią coś za Ciebie.
    • 35: CommentAuthorstc
    • CommentTime28 Jan 2020
     
    Nie jestem i nie zamierzam być adminstratorem tego forum.
    To jak to forum wygląda jest oceną pracy administratora.
    To może Pan Kaz poprosi kolegów i powie im co mają zrobić.
    Co ja będę i jak będę wykorzystywał to nie jest Panie Kaz Pana interes!
    Jeśli Pana koledzy są na tyle ograniczeni, że nie umieją przeczytać ze zrozumieniem tematu wątku to zgłaszam to adminstratorowi, który wykaże się rozsądkiem i usunie śmieci.
    Czy mam tłumaczyć dalej jak dziecią, że temat wątku nie jest i nie będzie o róznicy w kolorach sytemu PAL a NTSC Atari?
    Czy w wątku jest gdziekolwiek napisane , że interesuje mnie ta różnica?
    • 36:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Jan 2020
     
    Ale jak to nie mój interes, skoro kierujesz odezwę do mnie? To się zdecyduj :). Skoro piszesz to publicznie, to znaczy, że oczekujesz publicznej reakcji. No to zareagowałem - dałem poradę, co można zrobić. Przymusu nie ma :)

    Przypomnę też zasady forum, z którymi mogłeś się zapoznać przy rejestracji, bo każdy otrzymuje maila o tej treści:
    1. Rozmawiamy o Atari.
    2. Rozmawiamy kulturalnie.
    3. Jeżeli masz z czymś problem, to należy do mnie napisać mailem (a nie pisać odezwy do jakichś adminów, bo takich tu praktycznie nie ma).

    To bardzo proste zasady, więc z czym miałeś problem? Z chęcią wytłumaczę odnośnie do Twojego wątku:

    ad. 1
    Na forum rozmawiamy o Atari. Może się zdarzyć odejście od głównego tematu. Ale to nie narusza zasad forum. Opieramy się dobrej woli dyskutantów, więc wystarczyło napisać, żeby dyskutanci wrócili do tematu wątku. To, że czegoś nie potrzebujsz w wątku albo nie podoba Ci się dygresja, nie powoduje, że łamie to reguły forum. Wystarczy wykazać trochę dobrej woli, a na pewno dyskutanci by pomogli. W przypadku okazywania agresji - to zniechęca do pomocy.

    ad. 2.
    Widziałem, że posługiwałeś się inwektywami pod adresem uczestników. Nie rób tak, to akurat niezgodne z tym mega-krótkim regulaminem forum.

    ad. 3.
    Mogłeś przez 10 lat napisać maila, na pewno bym reagował. Ale też w ten sposób, który napisałem - że napomniałbym dyskutantów, żeby wrócili do tematu. Technicznych możliwości wydzielenia postów z wątku nie ma, a są one na tyle wartościowe, że nie ma podstaw do usunięcia.
    • 37: CommentAuthorpin
    • CommentTime28 Jan 2020
     
    Możesz gdzieś na AOL'u/forum/ wywiesić ten regulamin, może ktoś sobie przypomni o jego istnieniu. Ja np. zapominałem, że 12 lat temu przy rejestracji coś tam było.
    • 38:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime28 Jan 2020
     
    To ja tylko powiem kulturalnie, że kolega stc wpadł jak meteor, narobił smrodu, i wyleciał. Załóż swoje forum i tam wszystkich rozstawiaj po kątach, co?
    • 39:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Jan 2020
     
    STC - FAQ o forum jest ciągle w tym samym miejscu:

    ->link<-

    Ale i bez znajomości regulaminu nie trudno się domyślić, że na stronie AtariOnline.pl rozmawiamy o tematach związanych z Atari. I nie trzeba żadnego regulaminu, żeby wiedzieć, że najlepiej rozmawiać kulturalnie.

    A jeszcze raz się przyjrzałem temu Twojemu wątkowi:
    ->link<-
    Założyłeś go 21 sierpnia 2014 roku, a więc 5,5 roku temu, jakże więc to możliwe, że czekasz na odpowiedź 10 lat? :D

    I napisałeś w wątku "Demo gry" i tyle. Szczerze powiedziawszy, nie wynika z tego, że oczekiwałeś jakiejkolwiek pomocy w projekcie, krytyki czy testów. A offtopic zaczął wychwalany przez Ciebie kolega xxl :)
    • 40:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Feb 2020
     
    STC - bez wyzwisk w stronę osób na forum poproszę.
    • 41: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime10 Sep 2020 zmieniony
     
    Uprzejmie przypominam, że w okolicach 1-3 czerwca poprosiłem o skasowanie mojego konta na AOL i spraw z tym związanych.

    Z powodu problemów technicznych ponoć nie dało się tego zrobić ASAP.

    Mam nadzieję, że problemy ustąpiły.

    Aby zminimalizować nakład pracy administratora AOL zadowolę się czymś takim jak @stc czyli napisem "nieaktywny"

    Tak, wiem, że mogę się nie logować, chodzi o symbolikę ;)

    narka.
    • 42:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime10 Sep 2020 zmieniony
     
    A nie lepiej przestać się obrażać i dalej sobie oficjalnie pisać? :) Dużo wartościowego wniosłeś tutaj więc nie ma sensu z powodu jednej kłótni się śmiertelnie obrażać. Życie jest zbyt krótkie. To może kontrpropozycja - zamiast napisu "nieaktywne", piwo przy najbliższej okazji?
    • 43: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime10 Sep 2020 zmieniony
     
    @Wolfen rozumiem, że Twój wpis to "ręka na zgodę" tylko, że ja się nie obraziłem tylko podjąłem decyzję - nie rozumiem dlaczego odbierane to jest jako foch etc. mam już 43 lata ;)

    Piszę czasem coś tam na AtariAge łamaną angielszczyzną i oddaję się studiowaniu algorytmów szachowych.

    Dla świata Atari coś tam robię/wnoszę pomagając przy wsparciu tej platformy (A8) w języku Millfork. Robię to jednak interesowanie a nie z miłości do Atari, po prostu to jedyny komputer 8-bit w którym jako tako się orientuję (dzięki pomocy ludzi stąd) a chcę pisać na wysoko taktowane CPU rodziny 6502 więc coś tam w końcu puszczę na Rapidusa, MEGA65 i Commander X16. C64 mnie nie interesuje jako platforma.

    Reasumując. Chciałbym mieć konto "nieaktywne" w miejscu gdzie swoboda wypowiedzi kwitnie w aż tak oszałamiający dla mnie sposób.

    Over :]
    • 44: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime10 Sep 2020
     
    @zbyti: Nie jest tak chyba tak źle, z Kościoła Katolickiego na przykład jeszcze trudniej się wypisać. A z innej beczki, to gorąco zapraszam do współpracy przy Starym Kinie. ->link<-
    Projekt w mad pascalu, programują na razie Madrafi i Bocianu.
    Grafukuje Hania,BCA , muze zrobił Szymon, poprawiał chyba Lisu. Bardzo fajny otwarty projekt, a dodatkowy fachura od mad pascala zawsze by się przydał.
    • 45:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Sep 2020 zmieniony
     
    Cześć Zbyti.

    Zbyti:

    nie rozumiem dlaczego odbierane to jest jako foch etc. mam już 43 lata ;)


    Właśnie dlatego. Jesteś dorosłym facetem, rozmawiasz z kumplami, razem dyskutujecie, ścieracie się poglądami, robisz z nimi wspólnie projekty, wnosisz coś od siebie do społeczności, jesteś chwalony... I gdy raz zamiast pochwały odbierasz brak akceptacji tychże kumpli do tego co zrobiłeś na forum - dostajesz to w formie grzecznej, z dyskusją na argumenty, bo każdy ma Cię za rozsądnie myślącego człowieka, zdolnego do autorefleksji - odcinasz się totalnie, zabierasz "zabawki", "Twoja noga nigdy tu nie powstanie", chcesz "wymazania ksywy", żeby o Tobie zapomnieć, etc. To jakbyś to odebrał?

    Zbyti:

    Uprzejmie przypominam, że w okolicach 1-3 czerwca poprosiłem o skasowanie mojego konta na AOL i spraw z tym związanych. Z powodu problemów technicznych ponoć nie dało się tego zrobić ASAP. Mam nadzieję, że problemy ustąpiły.


    Wyłączyć konto można, jak najbardziej i zaraz wyślę prośbę do admina. Prosiłbym tylko, żebyś nie sugerował, że 1-3 czerwca chciałeś wyłączenia konta i się nie dało ze względów technicznych, bo to nieprawda. Próbowałem łagodzić sytuację, ale nie chciałeś słuchać ani rozmawiać. Pozwolę sobie zacytować Twoją prośbę do mnie:

    Zbyti:

    Nie miałem zamiaru robić kłopotu z usuwaniem konta jednakże po ostatnich popisach IRATA4 i jego kolegów oraz bohaterskiej ropisćie mgr w momencie gdy już nie zabieram tam głosu nie chcę by mój psełdonim ani osoba była kojarzona z AtariOnaline.PL dlatego poroszę na miarę możliwości admistratora zatrzeć moje dane personalne i pseudonim w jak najszybszym terminie. (...)

    Moje oczekiwania wyglądają następująco:
    - ma zniknąć moja ksywka i posty napisane przeze mnie
    - wzmianka o mnie w nowince o naprawie www, waybacki itd.
    - z komentarzy pod nowinkami
    - w postach inncyh użytkowników proszę wygwiazdkować słowa: zbyti, Zbyti, zbytiego, Zbytiego i kombinacje - robie się to prostym poleceniem SQL. (...)
    - zatarciu ma także uledz ciąg znaków: bartosz zbytniewski, bartek i kombinacje w deklinacjach i z duzymi literami


    Zacieranie danych o Tobie, a wyłączenie konta to chyba jednak dwie różne sprawy, prawda? Odpisałem Ci, że nie jest to wykonalne technicznie? I dalej takie jest. Miałem ocenzurować wszystkie wypowiedzi, gdzie ktokolwiek o Tobie wspomni? Banować, jak ktoś napisze Zbyti? Mam usuwać nowinki z Twoją ksywą?

    Dlatego spokojnie, konto admin usunie. Miłego dzionka.
    • 46: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime10 Sep 2020 zmieniony
     
    @Kaz dobrze wiem co jest wykonalne technicznie bo miałem dostęp do kodu portalu i forum oraz pracowałem z technologiami o które są oparte.

    Czekałem aż to zrobisz ponad 2 miesiące. Nie odpisałeś mi, że to technicznie niemożliwe w ogóle tylko chwilowo ale nie mam zamiaru wynosić naszej korespondencji na forum bo interesuje mnie cel a nie wracanie się z dyskusją do punktu wyjścia.

    Teraz ponowiłem prośbę w łagodniejszej formie bo nie zrobił byś tego nigdy.

    Skoro nikogo nie banujecie to trzeba się banować samemu :]
    • 47:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Sep 2020
     

    Zbyti:

    @Kaz dobrze wiem co jest wykonalne technicznie bo miałem dostęp do kodu portalu i forum oraz pracowałem z technologiami o które są oparte.


    Powtarzam: wymazywanie Twojej ksywy technicznie wykonalne nie jest. Nie mamy takich narzędzi, ani ludzi. Kod strony czy forum nie ma nic do tego. Oczywiście są też inne powody, dla których nie jest to możliwe, ale o nie nie pytałeś.

    Zbyti:

    Teraz ponowiłem prośbę w łagodniejszej formie bo nie zrobił byś tego nigdy.


    Oczywiście, bo nasze rozmowy stanęły na tym, że przekonywałem Cię, żebyś ochłonął, żeby dać czas emocjom opaść, etc - z naszej korespondencji powinieneś wiedzieć, że nie usunę Ci konta bez upłynięcia jakiegoś czasu :). Szczególnie, że sam wiesz, że wystarczyło nie pisać, a w praktyce jak usunięcie konta. Liczyłem, że naprawdę spojrzysz na sprawe obiektywnie.

    Więc nie czekałeś ponad 2 miesiące, a nawet obiecałeś w mailu:

    Zbyti:

    Nie przypomnę Ci tej prośby po raz drugi, ani się nie odezwę jak jej nie spełnisz.


    :)

    Skoro zakładałeś, że mogę jej nie spełnić i że więcej nie będziesz o to prosił, to moim zdaniem godziłeś się, że taka sytuacja może mieć miejsce :). Ale skoro się jednak prosisz drugi raz, już bez emocji, na chłodno, to nie ma problemu, prośba do admina o usunięcie konta poszła.

    Zbyti:

    ale nie mam zamiaru wynosić naszej korespondencji na forum bo interesuje mnie cel a nie wracanie się z dyskusją do punktu wyjścia.


    Z tym, że w korespondencji mi napisałeś na koniec, żebym więcej w tej sprawie do Ciebie nie odpisywał. No to nie mam wyjścia, skoro nie korespondencyjnie, to muszę odpisać na forum :). Trochę to teatralne, bo wystarczyło, żebyś napisał do mnie lub adminów maila, no ale pisałeś, że chcesz symbolicznie, publicznie, to masz jak chciałeś.
    • 48: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime10 Sep 2020
     
    @Zbyti, IMHO to mało poważne co robisz, foch to mały pikuś przy tym, tracisz w oczach wielu, a do stracenia masz wiele, bo sporo w swoim czasie w naszych oczach zyskałeś, a teraz jak małe dziecko...
    • 49:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Sep 2020
     
    Ano właśnie, wielka szkoda. W każdym razie jeszcze raz dziękuję za ogromny i cenny wkład w AOL i różne sprawy i projekty zoomowe i inne. Jak zmienisz zdanie, to oczywiście z przyjemnością powitamy na forum, a także normalnie możemy pogadać, bo z mojej strony nie ma tu jakiegoś zezłoszczenia, niechęci czy innych negatywnych emocji. Pozdrawiam serdecznie.
    • 50:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime10 Sep 2020
     
    :)