atarionline.pl Piotr Marecki i Atari ;) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime27 Jan 2020 zmieniony
     

    Michał R. Wiśniewski:

    Pierwszą połowę lat dziewięćdziesiątych spędziłem na nienawidzeniu Atari. Kiedy mialem MSX (...) ale po przesiadce na Amigę hejt na Atari i święta wojna stały się elementem stylu życia.

    Z perspektywy czasu te wojny były najgłupsze na świecie (...)

    (...)

    Po latach wciąż ciepło myślę o Amidze, chętnie wracam do gier, które na niej ogrywałem, ale nabrałem przedziwnej nostalgii względem Atari (...) Z sympatią obserwuje, co się dzieje na polskiej scenie Atari (zwłaszcza na styku z kulturą, w czym zasługa szefa Korporacji Ha!art, Piotra Mareckiego) (...)

    (...) jedna rzecz, którą ubóstwiam - jest to logo Atari. Tej zimy noszę je na czapce (...), ale oczywiście najbardziej odcisnęło się w historii przez występ w filmie "Blade runner" z 1982 roku (...) Świecący na niebiesko znak Atari był dobrze widoczny w kilku scenach.

    Z cyberpunkowego punktu widzenia trudno o bardziej fascynujący logotyp. (...)

    źr. Pixel nr 1/2020, str. 107, artykuł pt. "Pokochałem me Atari".

    Warto przeczytać do końca;))
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Jan 2020
     
    Długa droga - z nienawiści Atari do nałogowego czytania AOL (bo to tutaj piszemy o Piotrze i Korporacji) :D ;) :P
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Jan 2020
     
    Ale to dobrze, że niewierni sami znajdują Atari i sami doceniają;)