atarionline.pl Adam Is Me (wcześniej: Nieznana gra A.D.A.M.?) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Nov 2020

O, nie wiedziałem stRingu, że będziesz osobiście. Mogłeś po drodze wpaść do Wro! :D Pozdro.
    • 2:

CommentAuthorstring
    • CommentTime16 Nov 2020

Grafik był mocno napięty, długa podróż, więc nie dalibyśmy rady, może innym razem :)
  1.  
    Dziś dostałem gierkę no i nie powiem, wydanie w naprawdę dużej elegancji i jakości. Brawo Duddie!

I od razu jak już jestem na forum to gratulacje dla wszystkich autorów. Trochę pogram i w ciągu najbliższych lat napiszę dłuższą recenzję :)
    • 4: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime28 Nov 2020

Zawsze chętnie przeczytamy napisane na szybko wrażenia z gry na forum :)
    • 5: CommentAuthorpigula
    • CommentTime29 Nov 2020

Wydanie bardzo ładne, instrukcja w dwóch wersjach językowych, gra zachowuje aktualny poziom rozgrywki :)
    Mega fajna sprawa!
    • 6: CommentAuthorJacques
    • CommentTime4 dni temu

Gram razem z żoną i gra się nam rewelacyjnie, ale level 3-6 to dla nas jakiś koszmar, albo mamy tak straszny niż intelektualny ;-)))
    • 7:

CommentAuthorbocianu
    • CommentTime4 dni temu

Też utknąłem na 3-6. Ale przespałem się z tematem i przyszło olśnienie. Think out of box. Gra jest genialna.
    • 8: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime4 dni temu zmieniony

Gra jest przygotowana tak, że nie nie trzeba przechodzić plansz w kolejności. Zawsze można poziom przeskoczyć i wrócić do niego później, z doświadczeniem nabytym na innych poziomach.

Jeżeli jednak wolisz przechodzić poziomy w kolejności, to tu kilka hintów:
    ->link<-

Dzięki za miłe słowa odnośnie gry :-) Dostaliśmy informację, że sporo osób ukończyło już wymagane 40 do obejrzenia outro, ale na razie jeszcze nie ma wielu osób, które przeszły wszystkie poziomy.
    A za jakiś czas udostępnię edytor (muszę znaleźć dłuższą chwilę przygotować go do użytku przez innych) i chętnie zagramy w nowe zestawy plansz.
    • 9:

CommentAuthormgr_inz_rafal

Ja przechodzę po kolei, czasem ominę jakiś level jak się całkiem wypalę, ale na drugi dzień to od niego dalej zaczynam. Outro chcę obejrzeć jak rozwikłam wszystko.

Święta skończone, czas wrócić do grania.
    • 10: CommentAuthorJacques

Też jakoś pominięcie levelu nie wchodzi dla nas w grę, wymęcza nas 3-6 strasznie, ale jesteśmy uparci i nie chcemy odpuścić ;-)

@ilmenit
    Dzięki za hinty! :-) Choć w sumie jeszcze się zastanowimy czy skorzystać - ten przeklęty upór... :D
    • 11: CommentAuthorJacques
    • CommentTime3 dni temu

Kryzys (3-6) zażegnany, pomogła wskazówka o zasadzie poruszania się bloba. Wcześniej było dla mnie niejasne dlaczego porusza się akurat w pionie czy poziomie i żeby szedł tunelem umieszczałem go od razu między murkami, co przy okazji wypełniało nieznaną mi zasadę, ale nie dawało się zapobiec jego śmierci ;-)