atarionline.pl Kupię klawisz K - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorharozaro
    • CommentTime21 May 2020
     
    Witam wszystkich na forum, jestem tu nowy jednak miłość do Atari trwa już kilkadziesiąt lat. Poszukuję ostatnio klawisza "K" do Atari 65/130XE. Niefortunnie został pogryziony przez mojego pieska podczas wybielania. Jest z tym problem i ciężko znaleźć ale jeśli ktoś posiada klawiaturę "na części" to chętnie odkupię "K" (sam klawisz bez młoteczka). Ewentualnie niesprawną/niekompletną klawiaturę od serii XE byle z "K"
    • 2:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime21 May 2020
     
    oooo Panie, klawisz "I" do TT odzyskiwaliśmy z Pinem chyba coś OK 10 lat :]]]]]
    • 3: CommentAuthorjakubd
    • CommentTime22 May 2020
     
    Trochę obok tematu, to mam wolną klawiaturę na części, ale od 800XL (wymieniałem po uszkodzeniu i większość klawiszy jest OK). Być może się kiedyś przyda.
    • 4: CommentAuthorharozaro
    • CommentTime22 May 2020
     
    Nie mam 800XL, jakieś 5 lat temu ograniczyłem kolekcję z powodu przeprowadzki za granicę. Teraz mam tylko jedno 65XE. Ale dzięki za info.
    • 5:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime22 May 2020
     
    Jakbyś pokazał jakoś fotkę tego miejsca na klawiaturze, w którym nie ma klawisza, to byłoby prościej. Chodzi mi o rodzaj mocowania bo są dwa i nie wiadomo, o jakie ci chodzi. W jednej wersji klawisz mam, w drugiej - nie.
    • 6: CommentAuthorharozaro
    • CommentTime23 May 2020