atarionline.pl - Janusze biznesu i zakupu - - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime11 Jan 2021 zmieniony
     
    Ja też dorzucę swoje 3 grosze.
    Jakbym chciał odrestaurować obudowę Atari jakiegoś XE to cieszę się że jest konkretna farba, przy której nie muszę się zastanawiać, tylko biorę w ciemno bo będzie dobrze dobrana.
    Cena nie jest też kosmiczna, nie przesadzajmy. No i czy akceptowalne będzie tylko jeśli Drygol będzie robić wszystko za frajer? Jak ktoś kupuje np. części pod Sio2SD to jasne że będzie taniej jeśli polutuje sobie to samemu niż jak da komuś do poskładania - ja tu widzę dokładnie to samo z tą nieszczęsna farba. Jak ktoś bardzo chce - niech miesza kolory samemu.
    • 2: CommentAuthorPawex (RTG)
    • CommentTime11 Jan 2021 zmieniony
     
    a może zamiast kupować farbę w sprayu lepiej zainwestować w kompresor polskiej (łódzkiej) firmy Polmo i malować kompresorem?
    Urządzenie w cenie 4 puszek z farbą:
    ->link<-

    edyt:
    co do cebulowego orderu to uważam, że cebula to niedowartościowane warzywo:
    ->link<-
    • 3: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime11 Jan 2021
     
    Irata, ty jesteś znany z bicia piany. U mnie miałeś kupić książki, gry kupujesz opłotkami, albo rejestrując się pod lewymi danymi na Allegro. Wyluzuj chłopie. Widocznie te farby to nie dla ciebie towar, nie jesteś targetem Drygola. Bardzo fajnie, że je zrobił, będę go namawiał na więcej. Ja też dostaję maile, że mam wszystko za drogo i nie takie jakby chciał klient. Wszystkim dogodzić się nie da, a produkcja, jeszcze z prowadzoną legalnie działalnością, swoje kosztuje. Ostatnio wznowiłem Bajtki, to ze dwóch się odezwało, że nie taki papier, bo oni wolą gazetowy, bo jest klimat no i światło mu się nie odbija i lepiej się czyta. Co za banialuki... A oryginały mu się dobrze czyta? Tam ledwo co druk widać, nie mówiąc o tym, że czcionka fatalna. Ale... jak się nie ma co się lubi.... to się nie lubi.
    • 4:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime11 Jan 2021
     
    @Duddie, powinieneś sprzedawać w komplecie (być może od Drygola) farbę matującą do Bajtków i papier ścierny żeby zetrzeć druk. A wszystko to w celu uzyskania odpowiedniego "filingu" :)
    • 5:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime11 Jan 2021
     
    Denaturat, problem jak z "fortepianinem" ;-)

    • 6: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime11 Jan 2021 zmieniony
     
    Ja myślę że takie perełki będą co jakiś czas wychodziły. To chyba spowodowane jest dwoma skrajnymi myśleniami o retro. Pierwsze to że retro maniacy to właściwie taka druga rodzina, spotykająca się regularnie od wielu lat na zlotach, pijąca razem piwsko, i zajmująca się wspólnie retro projektami. Drugie podejście ładnie opisał @kosa: Retro to biznes, i to biznes oferujący produkty luksusowe. Stać cię to kupujesz, jak nie to tylko twoja sprawa...Oczywiście tak naprawę retro polskie idzie gdzieś środniem, ale tarcia są chyba nieuniknione.
    • 7: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime11 Jan 2021
     
    Znalazłem coś, co może przemówi niektórym do rozumu.
  1.  
    Komentarze dają sprzedawcy jakiś tam lepszy czy gorszy feedback. Wykorzysta go jak będzie chciał. Nie ma co się tłumaczyć, że ZUSy, że musiałem zrobić to i tamto, a padał deszcz i wybrudziłem buty, a były nowe...

    Nie ma nic złego w wystawieniu takiej puszki nawet za tysiaka, tak jak nie ma nic złego w komentarzu na ten temat.

    Natomiast bardzo złe jest wyzywanie od cwaniaków i tu pelna zgoda.
    • 9: CommentAuthorTMJ
    • CommentTime11 Jan 2021
     
    Po pierwsze:
    Czy to sąd koleżeński? Gdzie jest IRATA4 aby mógł bronić swoich racji ? Czy może w tej chwili swobodnie wypowiadać się ? Czy IRATA4 chce coś powiedzieć, co jest w tym momencie kluczowe? Nie znam go. Nigdy nie się z nim nie spotkałem ani nie rozmawiałem. Uważam, go za dobrego chłopaka, wnosi dużo na forum a jest niedoceniany przez innych, bo kto ceni IRATA4 ? No właśnie … mało jest takich. IRATA4 coś tam niestosowanego wtrąci po drodze, co może się zdarzało i zapewne będzie w przyszłości zdarzać ale kto z nas zna przyszłość :)

    Po drugie:
    Dyskusja ku zaskoczeniu, przeradza się w klasyczne prawo dziobania
    - ->link<-

    Po trzecie:
    Inwektywa lub obelga - ->link<- warto zwrócić na cele obelgi w szczególności na drugi i trzeci punktor, bo zastanawiając się nad pierwszym i zaistniałym kontekstem w założonym wątku dyskusji, nie daje przesłanek, że doszło do zastosowania pogardy (z nienawiści), co byłoby karalne. Wątek dotyczy tzw. „Januszów” i ich sprytu czytaj „cwaniactwa”. Wszystko wskazuje na to, że doszło do krzywdzącego określenia - ->link<- - ale nie oskarżenia co byłoby kalumnią - ->link<-

    Po czwarte:
    Cwaniak czyli chytrzec
    - ->link<-

    „…a także wiele określeń pokrewnych: cwaniaczek, cwaniara, cwaniaczka, cwaniactwo, cwany (termin spopularyzowany przez Żeromskiego w 1924). Słownik etymologiczny podaje, że po 1945 było to jedno z najmodniejszych słów w prasie i literaturze polskiej” (sic!)
    - ->link<-

    Po piąte:
    Cwaniak czyli chytrzec – to zarówno sprzedający jak i jego klient, należą do tej samej kategorii graczy stojących po przeciwnych stronach rynku (obaj nie przyznają się do chęci ugrania swoich celów)
    ->link<-

    Opinię IRATA4 według słów z MASMIXa można podciągnąć pod zachowanie klasycznego „fachowca”
    - ->link<-

    Po szóste:
    Zastanawiam się również czy aby IRATA4 nieumiejętnie zastosował tzw. „argument do człowieka” (Argumentum ad hominem) tudzież - ->link<-
    Co i tak zwanym świętym zdarzało się nagminnie w tzw. dysputach teologicznych czy „świętych wojnach”
    - ->link<-

    Po siódme:
    nie jestem adwokatem ani sędzią, to moje przemyślenia

    Po ósme:
    pandemia się skończy i na zlotach każdy będzie chciał powiedzieć cześć IRATA4

    Po dziewiąte:
    IRATA4 nigdy nie mów w ten sposób do mnie :)

    Po dziesiąte:
    IRATA4 powinieneś przeprosić Drygola, bo nie jest on cwaniakiem ani Januszem biznesu i z tego co czytałem na jego stronie i oglądałem filmiki na YT znany jest również zagranicą, jest ceniony, jest z zasługami, dlatego nie jest w jego interesie grać nieuczciwie.
    Drygola również nie znam osobiście.

    IRATA4 na drugi raz nie pisz wszystkiego od razu co pomyślisz ale zastosuj – proszę – rodzaj mentalnego „brudnopisu”, czyli oddal w czasie swoją chęć wypowiedzi – najlepiej odpisać na drugi dzień – po skorygowaniu pospiesznych myśli :) Umiejętnie stosuj justowanie oraz znaki interpunkcyjne :)

    Pozdrawiam wszystkich i Ciebie IRATA4 :)
    TMJ
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 Jan 2021 zmieniony
     
    @ Duddie "Irata, ty jesteś znany z bicia piany. U mnie miałeś kupić książki, gry kupujesz opłotkami, albo rejestrując się pod lewymi danymi na Allegro. Wyluzuj chłopie. Widocznie te farby to nie dla ciebie towar, nie jesteś targetem Drygola. Bardzo fajnie, że je zrobił, będę go namawiał na więcej. Ja też dostaję maile, że mam wszystko za drogo i nie takie jakby chciał klient. Wszystkim dogodzić się nie da, a produkcja, jeszcze z prowadzoną legalnie działalnością, swoje kosztuje. Ostatnio wznowiłem Bajtki, to ze dwóch się odezwało, że nie taki papier, bo oni wolą gazetowy, bo jest klimat no i światło mu się nie odbija i lepiej się czyta. Co za banialuki... A oryginały mu się dobrze czyta? Tam ledwo co druk widać, nie mówiąc o tym, że czcionka fatalna. Ale... jak się nie ma co się lubi.... to się nie lubi."

    Chciałem kupić,na SV prosiłem i pytałem czy możesz dać mi to do rozliczenia w najbliższym czasie na co się nie zgodziłeś ,powiedziałem że zakupię ale nie deklarowałem kiedy,później wyleciało mi z głowy bo miałem ważniejsze sprawy,ale ty tego nie zrozumiałeś i widzę że nie rozumiesz nadal,jesteś kurewsko wręcz natrętny,robisz sporo dla Atari,ale pierdzieląc bzdury na lewo i prawo klienta nie zyskasz,tym bardziej że robisz to w sposób natrętny-jak długo będziesz mi wypominał książki ??? JA ICH NIE KUPIĘ OD CIEBIE NIGDY !!!,jak ktoś coś potrzebuje - pytałem o wydanie to jesteś olewczy,nie uzyskałem odpowiedzi,ale jak chcesz sprzedać coś to ...gorzej niż muchy w salonie podczas oglądania TV ;),w każdym razie ja już nic od ciebie nie zakupię.
    Nie szkaluj mnie nigdy więcej,nie mam kilku kont na Allegro,gry kupuję takie na jakie mam ochotę,najchętniej od ciebie nie kupiłbym żadnej więc kupuję przez autorów którzy są wobec ciebie lojalni i proszą o zakup poprzez firmę,generalnie od ciebie nie kupię już nic - za twoje podejście i natręctwa jakich doświadczyłem z twojej strony mimo że wyraźnie mówiłem iż nie mam teraz do tego głowy.

    @TMJ Trudno się z tobą nie zgodzić,ale o tym za chwilę...
    Kiedyś sam szukałem farby do Atari i znalazłem pasujący odcień który uważam że powinien znać każdy Atarowiec by móc samodzielnie zakupić farbę i prysnąć,nie wiem czy Drygol stosuje swoją tajną mieszankę,czy ma inny patent i na tym zarabia-jak ma firmę to nie grzech,mamy wolny rynek... Nie miałem zamiaru zarzucać czegokolwiek Drygolowi gdyż nawet nie wiedziałem że to jego aukcja!!! znam Drygola z filmików i nawet nie wiedziałem że ten człowiek jest tu n a forum,tamtą "nieszczęsną" aukcje pokazał mi kolega który siedzi nieco w temacie retro ale po drugiej stronie(C64),z owych puszek śmieje się kilku moich znajomych i nie wiadomo ile osób z facebooka gdyż tam też są w postach o "Januszach Biznesu",ja również się śmiałem ,prywatnie uważam że to żaden biznes(klientów mało) to według mnie trochę takie "granie" na nostalgii,prędzej ktoś kto pierwszy raz weźmie się za takie odrestaurowanie popsuje komputer niż coś sensownego zrobi,lepiej jakby wysłał do odrestaurowania,no ale tu znowu koszta...
    zapytasz skąd takie moje negatywne podejście ?

    - ano stąd że kiedyś pół Polski zjeździłem by pewnemu jegomościowi skompletować komputer Atari praktycznie za free,część rzeczy dałem w prezencie,część swoich odstąpiłem za symboliczne kwoty,w każdym razie człowiek miał sprawną Atarynkę z magnetofonem i SIO2SD,nawet przez moment byłem z siebie dumny że zwerbowałem nowego Atarowca,niestety radość moja nie trwała długo,kontakt z "kolegą"nagle się urwał,a jakieś dwa tygodnie po mojej pomocy znalazłem ową Atarynkę na Allegro ....i żebym lepiej typa nie spotkał,od tego czasu mam jakąś alergie na zawyżone ceny połamanych złomów i tym podobnych śmieci ściąganych z Niemiec,a przy okazji różnych rzeczy związanych z moim hobby które bez znaczka JIL można kupić za jedną trzecia ceny.

    @Drygol ja wiem czym się zajmujesz,oglądam twoje filmy,według mnie odwalasz kawał świetnej roboty,po prostu masz talent do odrestaurowywania oldschoolowców :D,nie podejrzewałem nawet że te puszki to twoja sprawka ha,ha,ha więc wyszło jak wyszło,co nie zmienia jednak mojego nastawienia do takich aukcji.
    W każdym razie chcę cię przeprosić za "cwaniaka"i"Janusza",chciałem to zrobić telefonicznie,ale po tej całej gówno burzy którą tu wywołałem postanowiłem napisać publicznie.Uważam że mimo różnych zdań na co niektóre tematy powinniśmy jako fani Atari trzymać się razem i taka sytuacja nie powinna mieć miejsca .Druga sprawa to fakt że prowadzisz firmę i zajmujesz się tym zawodowo,po prostu myślałem że ktoś okleił puszki RAL 7038 i "Januszuje".

    A cała reszta towarzystwa którą to dotyczy,którą boli dupa,chcą się komuś podlizać,bądź stanąć po czyjejś stronie niech odpierdoli się ode mnie,ja nie muszę wcale tu zaglądać i nie mam takiego zamiaru,mam serdecznie całej tej dziecinady dość.
    • 11:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime12 Jan 2021
     
    Generalna zasada pisania przeze mnie czegokolwiek w szeroko pojętej "sieci" jest taka, że nie piszę niczego o kimś, czego bym temu komuś nie miał odwagi powiedzieć osobiście prosto w oczy.
    I to w zasadzie kończy mój wywód.
  2.  
    Postów Iraty nie da sie czytać - nie znam człowieka ale mam wrażenie ze czytam posty 16 latka .
    • 13:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime12 Jan 2021
     
    Amen
    • 14: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime13 Jan 2021 zmieniony
     
    .
    • 15: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime13 Jan 2021
     
    Irata, nie kupuj. Do późniejszego rozliczenia nie dałem z wiadomego powodu. I nie każ mi tu upubliczniać co i jak kupiłeś z mojej oferty, ale nie bezpośrednio, bo nie miałeś odwagi. Z mojej strony to tyle.
    • 16: CommentAuthorPawex (RTG)
    • CommentTime14 Jan 2021 zmieniony
     
    Sorki za mały off.
    W wątku napisałem, tak pół żartem, pół serio, że może zamiast używać puszki z farbą to może lepiej zainwestować w kompresor polskiej firmy i nim malować.
    Okazało się, że ten "polski" kompresor to totalna chińszczyzna. Zarówno pojemnik na powietrze jaki sam "silnik" są produkcji chińskiej.
    • 17: CommentAuthordrygol
    • CommentTime14 Jan 2021
     
    @RTG pomysł jest bardzo dobry ale są trzy ale.

    ale nr.1 - dalej musisz mieć dobraną farbe i w sumie to dalej kosztuje swoje.

    ale nr.2 - nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek miał kasować mniej za taką usługę niż lakiernik samochodowy, czyli około 250-500 zł w zależności od levelu lakiernika :)

    ale nr.3 - malowanie z pistoletu jednak różni się od malowania sprayem ale fakt że można by ładować farbe z utwardzaczem
    • 18: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime15 Jan 2021 zmieniony
     
    Najlepiej samemu nauczyć się lakierować-->tutek z komedi polskich prl. Wiecie co to za film ;) ?
    @Cyprian: TAK
    • 19:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime15 Jan 2021
     
    Brunet wieczorową porą?
    • 20:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime15 Jan 2021 zmieniony
     
    <coś mi przeglądarka zgłupiała, przeniosłem gdzie trzeba, thx, rosomak :)>
    • 21: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime15 Jan 2021
     
    @miker chyba nie ten wątek ;)
    • 22:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime15 Jan 2021
     
    @Miker nie pij gdy postujesz ;)
    • 23: CommentAuthordrakon
    • CommentTime15 Jan 2021 zmieniony
     
    cyt. "etykita paskudna,robiona na kolanie"

    W sumie to miała być minimalistyczna, więc jest jaka jest.
    @IRATA, nie siedzę tu na forum jakoś często, ale po roku obserwowania Twoich wypowiedzi mogę z pewnością stwierdzić, żeś jest Pan xxxxxxxxxxxxxxxx bez szacunku dla innych. Porównywalny poziomem mocno z tymi specami z Allegro sprzedającymi złom jako elektronikę, czytaj początek wątku.
    • 24: CommentAuthorJaro
    • CommentTime16 Jan 2021 zmieniony
     
    Drakon, nazwanie kogoś xxxxxxxx to już lekka przesada!
    • 25:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Jan 2021 zmieniony
     
    Drakon - nie wyzywamy rozmówcy, nawet jeśli się z nim nie zgadzamy. Proszę o trzymanie poziomu. Usunąłem obelgi.
    • 26:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Jan 2021 zmieniony
     
    ALE JANUSZ

    ->link<-

    DO ŁAMIGI HA,HA,HA,jak z pierdla wyszłem to łoddałem a kuwa zarobić mogłem siope łdnom . BLE,BLEEE,BLEEEE HA,HA,HA.
    • 27:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Jan 2021
     
    • 28: CommentAuthorurborg
    • CommentTime22 Jan 2021
     
    @Irata
    Ten TV samsung który podlinkowałeś - tv jak tv, ale jakie zdjęcie :)
    • 29: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime22 Jan 2021
     
    Może z tego telewizora za 5000zł wychodzi taka zgrabna Japonka, jak w tym horrorze, co kiedyś był słąwny, wtedy byłby wart swojej ceny.
    • 30:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime22 Jan 2021
     
    Ale zauważcie Panowie, że nie ma białych skarpetek do sandałów ;)
    • 31: CommentAuthorxian
    • CommentTime22 Jan 2021
     
    Sprzedam 30 kg panasonica sprawny cena 50 zł ( trzeba odebrać i znieść z 3 piętra ) Bez wychodzącego Janusza ze środka.
    • 32: CommentAuthortbxx
    • CommentTime22 Jan 2021
     
    @astrofor - ten?

    ->link<-
    • 33:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime23 Jan 2021 zmieniony
     
    MY WSZYSCY JESTEŚMY BOGACI !!!



    ->link<-

    PS.Jutro sprzedaje stacje i kupuje Honde,@pin ty chyba masz kilka stacji,też zmieniasz furę ? ;)
    • 34: CommentAuthordrakon
    • CommentTime24 Jan 2021
     
    OK, poniosło mnie. Przepraszam, że wyraziłem się w ten sposób publicznie. Ale jak ktoś nie chce kupować farby za 150 zł, to niech nie kupuje, a nie pisze, że sprzedający to cwaniak i "niech pali gumę".
    • 35:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime24 Jan 2021
     
    w porządku,nie wiedziałem że to ktoś z naszego forum,po drugie to trochę nakręciła mnie debata jaka toczyła się na temat tych puszek na FB.
    • 36:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime25 Jan 2021
     
    Ale jaki to ma związek czy z naszego forum czy może z Amigowego albo PCtowego?
    • 37:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Jan 2021
     
    Dokładnie. Jak człowiek sprzedaje uczciwie swoje rzeczy to jakie ma znaczenie skąd jest? Jakby był nikomu nie znany, to można by po nim jechać przez "lichwa", "oszustwo", "cwaniactwo"? I nawet nie przeprosiłeś Drygola.

    Tę grupę na FB, o której Irata piszesz, czasami czytam. Teoretycznie miała piętnować prawidziwe oszustwa, cwaniactwo czy głupotę. A to co się tam dzieje to przypomina raczej spęd cwaniaków, których uwiera coś, co im się wydaje drogie, i z tego powodu jadą po ludziach bez ładu i składu. Naprawdę ktoś widzi powód do śmiechu, że facet robiąc zdjęcie był w spodenkach i sandałach??? Naprawdę to jest warte wyśmiania?

    No i druga sprawa. Nie podoba Ci się - nie kupuj. Mgr_inż_Rafał napisał, że to truizm. Jak się okazuje, nie jest to truizm, a raczej wiedza wybitnie nieznana, że nie ma obowiązku kupowania czegoś na Allegro czy w innych miejscach. Że jest możliwość szybkiego porównania cen od innych źródeł. Że jest możliwość dopytywania po forach, żeby dowiedzieć się czy to o sam produkt, czy jego wartość, etc. Jeśli nie podoba Ci się dana oferta - zrezygnuj z zakupu. Ale nie piętnuj kogoś za to, że ma cenę, której nie rozumiesz. Jak nie rozumiesz - pytaj, a nie cwaniakująco stwierdzaj, że na pewno cena jest za wysoka. Przez takie właśnie nagonki niektóre osoby rezygnują z oferty na rynek polski.

    No i właśnie Ci, którzy się tak mądrzyli w tym wątku, że cena ich zaskoczyła - czy są w stanie sprzedać mi taką puszkę jak robił Drygol? Bardzo poproszę o oferty. I domniemywam, że cena będzie znacząco niższa, dostanę też paragon, tak?
    • 38:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Jan 2021
     
    @ kaz
    To przewiń w górę do postu nr.10 i przeczytaj "W każdym razie chcę cię przeprosić za "cwaniaka"i"Janusza",chciałem to zrobić telefonicznie,ale po tej całej gówno burzy którą tu wywołałem postanowiłem napisać publicznie."

    Załatwię ci taką puszę,z moim autografem,cena 200zł(w tym koszty manipulacyjne) pasi ? ;)
    • 39:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Jan 2021
     
    No właśnie, przeprosiłeś za "cwaniaka" i "Janusza", a gdzie za "oszustwo" i "lichwę"? Pomijając, że chyba nie znasz znaczenia słowa "lichwa", które oznacza pożyczanie pieniędzy na procent? No chyba, że Drygol Ci jakieś pieniądze pożyczył i nie chcesz spłacić :)

    Puszkę z chęcią kupię, ale przecież tamte 120 zł to było dla niektórych szokujące, więc dlaczego chcesz wziąć jeszcze więcej? Przecież w Castoramie kosztuje 20 zł... No i czy paragon będzie?
    • 40:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Jan 2021
     
    ... daj mi zjeść spokojnie obiad,przez te utarczki na AOLU mam niestrawność a to szkodzi w budowaniu mojej masy mięśniowej,jest niezdrowe i zagraża życiu,działasz celowo,z premedytacją i w porozumieniu ;) PEACE .


    PS.koszty manipulacyjne,wliczone zużycie markera,oczywiście puszkę kupie z wspomnianej aukcji i dodam autograf więc wszystko łoryginalne ;)
    • 41:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime6 Feb 2021
     
    • 42: CommentAuthorJaro
    • CommentTime6 Feb 2021
     
    2700 zł za komputer ze śmietnika! Widzę też, że sprzedaje inne komputery w podobnym stanie.
    • 43: CommentAuthorDope
    • CommentTime6 Feb 2021
     
    Temu panu to chyba cosik się w główkę stało bo ceny na większość sprzętu są bardziej niż Januszowe.
    • 44: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Feb 2021
     
    To prawo rynku. Do czasu jak znajdą się Janusze - kupujący, to zawsze znajdą się Janusze - sprzedający ;)
    • 45:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime6 Feb 2021
     
    Tu się nie zgodzę, Janusze sprzedający występują bez nabywców i ich oferty potem często wiszą miesiącami (do czasu samouświadomienia) lub wiecznie ;-)
    • 46:
       
      CommentAuthorlaoo
    • CommentTime6 Feb 2021
     
    Tak jak te Lynx na Allegro za 1500 zł
    • 47: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Feb 2021
     
    wiesz, Lynx zależy z czym. Jak golas to owszem, przesada. Ale jak z nową matrycą i vga, to już inna rzecz jest i można się zastanawiać ;)
    • 48: CommentAuthoruser removed
    • CommentTime6 Feb 2021 zmieniony
     
    <usuniete- nie ma sensukomentowac>
    • 49:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime6 Feb 2021 zmieniony
     

    kosa0:

    Durne komentarze wystawiaja tylko opinie osoba ktore je wystawiaja


    No kto jak kto...
    • 50: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime6 Feb 2021
     
    @kosa0 Twój komentarz też nie jest szczytem kurtuazji, natomiast ciężko się nie zgodzić z coraz częściej spotykanym zjawiskiem "szukam naiwnego na retro złom"
    Bo taki syf jak z tamtej aukcji ciężko nazwać inaczej, pomijam ceny z sufitu, szkoda tylko naiwnego który to kupi