atarionline.pl Nowy program o tematyce Atari i nie tylko Zapraszam na premierę! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Jul 2020 zmieniony
     

    ->link<-

    Jutro o godzinie 19 zapraszam na mój kanał :D,będą jajca.

    Ps. wybaczcie niedociągnięcia techniczne,mój pierwszy film i totalny spontan,jak się spodoba to będziemy działać dalej.
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime7 Jul 2020
     
    nowy gracz na rynku, konkurencja może tego nie wytrzymać :)
    powo!
    • 3:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime7 Jul 2020
     
    No ciekawe, ciekawe :-D
    • 4:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime7 Jul 2020
     
    Super !!! 3mam kciuki, wreszcie może coś bez bufonady
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Jul 2020
     
    dzięki,uważam że wyszło trochę .... amatorsko,ale jak wypali i z pomocą doświadczonych w tematyce osób może coś z tego będzie,zobaczymy.
    • 6: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime7 Jul 2020
     
    no elegancko 3mam kciuki, chłopaki z gng nie mieli nic przeciwko trawersacji swojego loga ?
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Jul 2020
     
    kurcze,tak myślałem że skądś te logo znam .... ;)
    Hmm nie wiem,jutro po premierze się okaże.
    • 8:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime8 Jul 2020
     
    I już na YT krytyka za "kradzież" logo. Słaby początek.
    • 9:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime8 Jul 2020
     
    Przecież wszyscy widzą, że to z GNG. Jakim trzeba być malkontentem...
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Jul 2020
     
    @ sun jaka kradzież,logo projektował ktoś na zlecenie,kurcze pieczone będę to musiał zgłosić bo zaraz zrobi się łafera i mi kanał zbanują ...

    A tak poza tym to skąd wiesz/wiecie że takie mam logo ???
    ... filmy kłamią .

    ;)
    • 11:
       
      CommentAuthorsun
    • CommentTime8 Jul 2020 zmieniony
     
    Napisałem "kradzież" nie kradzież. Ktoś na pewno je zaprojektował i jeśli nie napisał nigdzie, że jest to do wykorzystania za free, to obowiązuje prawo autorskie i majątkowe do własności intelektualnej, które to prawo może naruszyłeś. Twoja niewiedza w tym zakresie nie znaczy, że ew. nie złamałeś tego prawa. A jak teraz zgłosi się autor tego logo, że naruszyłeś prawa i wyceni to na kosmiczną kwotę?
    Ale co ja tu będę... "jak nie uważałeś co robisz to teraz rób jak uważasz"

    P.S.
    Jeśli będzie za free, to nie znaczy, że nie obowiązuje prawo autorskiego tego kogoś, ale to znaczy, że zezwala na jego użycie bez opłat.
    • 12:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime8 Jul 2020
     
    Leci, lol :-D
    • 13:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime8 Jul 2020
     
    Hehe, Irata, niezły z Ciebie aktor :) I nie wiedziałem, że tak wymiatasz w gry na A8. Nieźle.
    • 14: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime8 Jul 2020
     
    jest ok, powodzenia :)
    • 15:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime9 Jul 2020
     
    @IRATA4
    Dawaj kolejne odcinki. Całkiem fajnie wyszło.
    Bez bufonady, konkretnie i widać doświadczenie w grach.
    • 16:
       
      CommentAuthorGeorge
    • CommentTime9 Jul 2020
     
    Fajnie się oglądało! Miło wspominam Draconusa, doszedłem do smoka jako dzieciak bez tego tricku na nieśmiertelność :)
    • 17: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime9 Jul 2020
     
    Bardzo fajne. Szkoda że tak krótko. Twarz wyczekująca na wczytującą się grę bezcenna.
    • 18:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Jul 2020
     
    Spoko,dzięki,kolejne odcinki będą,będą ambitniejsze,treściwsze,dopracowane technicznie,dłuższe i przede wszystkim z humorkiem.
    Będzie otwieranie paczki zawierającej stosunkowo nową grę na Atari-recenzja,porównania,to co mogło pójść lepiej itp-z mega humorem.
    Będą odcinki z biciem rekordów,planuję również w przyszłości wspólne granie i bicie rekordów w grach.





    @Larek/@Borsuk
    jak faktycznie obraziliście się na pożyczenie logo to przepraszam,zamysł był by was lekko wkurzyć ale ogólnie miało to wywołać uśmiech na waszych twarzach,tytuł jest oczywiście inny gdyż tytułami będą nazwy odcinków a nazwa jako taka to IRATA PREZENTUJE,LOGO JIL ;) zrobię do góry nogami :D.

    PS.
    Poważnie myśleliście(już pomijając to że pracowałem w mediach)iż mógłbym zajumać kumplom logo czy też nazwę !!!???

    ... Mnie co prawda kilkakroć zajumali loga które sam projektowałem,bądź nie zapłacili np: ->link<- - o bo kuźwa logo to nie grzyby,same nie wyrastaj min 500zł powinienem wziąć za projekty(w załączniku)a goście myśleli że .... e ale widze że po akcji logo zdjęli he,he napis jeszcze został,kuźwa ma ktoś siekiere ? ;)



    PS2.nawet jak się nagrywa samemu to stres jest,tym bardziej jak się kamery wcześniej w ręce nie miało-czysty spontan,dziękuje za uwagę i poświęcony czas na oglądanie mordy mej ;).
    • 19:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Jul 2020
     
    @ greymsb - no widziesz... a wymiatam,nie ma kiedy pograć by dostrzec ...
    dodam że nie tylko na A8 na Playstation 4 w grze VR pt.GUN JACK mam czwarte miejsce na świecie,chyba już na podium nie wejdę bo to osoby które albo są cyborgami (1miejsce),albo nie maja życia oprócz gry -pozostałe ;) .


    PS.sprawdziłem,jestem ósmy,spoko nadrobie (dwa miechy nie grałem).
    • 20: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime9 Jul 2020 zmieniony
     
    Irata4, w następnych odcinkach zagraj w grę RGB
    • 21:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Jul 2020
     
    @ rosomak
    nie mówię że nie zagram,ale nie w najbliższych odcinkach.
    • 22: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime9 Jul 2020
     
    Ciekawe kiedy rozpyzi c64 ;))
    • 23: CommentAuthorsis101
    • CommentTime10 Jul 2020
     
    @IRATA4 oglądałem, naprawdę super wyszło. I fajnie zmontowane, jest dowcip, muzyka no i moc z tym Draconusem taki speed :) Kiedy kolejna część?
    • 24:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime10 Jul 2020
     
    Oglądałem :) komentarz zostawiłem :) będę zaglądać :)
    • 25: CommentAuthorXaVeR
    • CommentTime10 Jul 2020
     
    Fajne, ciekawe. Sub.
    • 26:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 Oct 2021 zmieniony
     
    Kręcenie kolejnych filmów o tematyce growej w zasadzie nie ma dla mnie sensu,już tyle tego jest .... jedne filmy są kopiami innych bądź bliźniaczo podobne,mało który wnosi coś nowego do tematu-albo jest sztywno i drętwo,albo ktoś siedzi w słuchawkach i gada jak po dobrej kresce ,a inny gra znawce gier ale tych wybranych i wybiórczo traktuje konsole, niektóre wręcz pomija.... masakra,jak ja mam jeszcze do takiego bałaganu dołączyć to dziękuje ale mam lepszy pomysł.

    Nie chcę powielać takich schematów,zawsze płynę pod prąd i podążam własną drogą,pracuje teraz nad nowymi filmami w których poruszane będą poważne kwestie ha,ha,ha .... no i tematyka Atari.
    Na prezentacje nowego przyjdzie jeszcze czas,a puki co udostępniam niezmontowane materiały których już nie będę wykorzystywał a wyszły w miarę fajnie,robię miejsce na dysku i usuwam to w diabły .

    • 27:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Oct 2021
     
    o ,widzę że sporo osób oglądało.
    • 28: CommentAuthorZuluGula
    • CommentTime27 Oct 2021
     
    Odsubskrybowalem inny kanal "retro" zeby zasubskrybowac twoj.
    • 29:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 Oct 2021 zmieniony
     
    dzięki ;)
    • 30:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Oct 2021
     
    ZuluGula - ha ha, w punkt :)
    • 31:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Oct 2021 zmieniony
     
    ...
    • 32: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime28 Oct 2021
     
    Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym filmem, czy to wreszcie dokończona gra @Mono?
    • 33:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Oct 2021
     
    @ZuluGula ten film to odpad.
    @ astrofor nie,to film z multiplatformowego emulatora,ogrywałem różne,przeważnie dość dobre tytuły,filmu jednak nie montuje ale chciałem udostępnić to co zostało,przeglądałem i niektóre fragmenty są nawet śmieszne tak jak ten prezentowany np końcówka .
    • 34:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Oct 2021
     
    No śmiałem się dzień i noc, takie zabawne, polecam ;)