atarionline.pl Polskie gry zręcznościowe lub logiczno-zręcznościowe - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Taki sobie krótki przegląd polskich gier zręcznościowych lub logiczno-zręcznościowych na małe Atari. Wybrałem moim zdaniem najciekawsze pozycje.

    ->link<-

    Gdyby ktoś potrzebował, to jest też wersja po angielsku na kanale (np. by zainteresować znajomych z zagranicy).

    Dodalibyście coś jeszcze do tej listy?
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime7 Sep 2020
     
    całkiem fajne, masz dobry głos, fajnie by było jakbyś robił filmiki z różnymi ciekawostkami o grach, tak jak robi to Loading, jakieś historie z powstawania gry itd.
  2.  
    Dzięki. Staram się parę ciekawostek wrzucić przy każdej grze. Ale często ciężko je znaleźć. Stąd zwykle nie ma tego zbyt wiele. Czasem też jakiś kod do gry niejako przy okazji się trafi.
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime7 Sep 2020
     
    no właśnie to, że coś ciężko znaleźć to czyni różnicę
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Sep 2020
     
    @ itguyinaction
    Cześć,tutaj masz kopalnie wiedzy,zapytaj a zdziwisz się jakie triki i tipsy ludzie znają,tylko tytuły podaj ;) .
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Sep 2020
     
    Irata ma rację, a sporo ciekawostek o grach pojawiło się już na forum przy okazji różnych dyskusji.
    • 7: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime8 Sep 2020
     
    Jak chcesz mieć dużą oglądalność i fame, to polecam zrecenzować infiltratora. To gra legenda która czeka na swojego youtubowego odkrywce.
  3.  
    Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Pomyślę przy kręceniu kolejnego odcinka co i jak usprawnić.

    Co do infiltratora, dlaczego go polecasz?
    Generalnie z tego co widzę jest sporo filmów na jego temat: ->link<-
    Raczej staram się nie zajmować podobnymi tematami. Taki przegląd gier jak zrobiłem, jeśli chodzi o polskie tytuły, nie jest zbyt popularny (pewnie coś tam się zawsze znajdzie, ale nie ma tego wiele, raczej są filmy osobno o każdym tytule, a nie taki łączony przegląd, a do tego dałem wersję angielską w myśl Polacy nie gęsi i też fajne gierki tworzyli swego czasu, niech inni zobaczą). Stąd bardziej kreciłyby mnie jakieś tematy nie zagospodarowane na youtube albo słabo zagospodarowane (w sensie coś jest, ale niewiele, bo pewnie ziemi niczyjej to dziś już nie ma :P).
    • 9: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime8 Sep 2020
     
    No infiltrator to zawsze było niespełnione marzenie kasetowców na atari, szczególnie po recenzji w jednym z pierwszych top secretów. Faktycznie spoko video recenzje zrobił nowy80, ale tylko 1-wszej fazy gry. Może gra inside ? I polecam sprawdzić kanał gramy na gazie, żeby się z nimi nie duplikować(przynajmniej nie z całoodcinkowymi opisami gier).
    Bardzo fajny kanał Robisz. Gorąco dopinguje!
  4.  
    Zerknę wieczorem na filmik. P.S. Zajebiste okulary, co to za model?
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Sep 2020
     
    @itguyinaction jedne to Playstation VR z przyklejonym taśmą znaczkiem Atari a korekcyjne to Oxys/y .
  5.  
    I jak Ci się gra w tych od Playstation? Nie masz dziwnego samopoczucia po dłuższej grze?
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Sep 2020
     
    raczej,nie,miałem w wyścigach więc w nie nie gram,w innych grach nie,te google mają dobre odświeżanie,nie powodują dyskomfortu,ale to zależy od gry i od indywidualnej wrażliwości na takie doświadczenia,ja spokojnie w niektóre tytuły gram po 6h.
  6.  
    Tak swoją drogą, jakie tematy filmów na YouTube dotyczące Atari, by Was interesowały?
    • 15:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime8 Oct 2020
     
    Zestawienia, porównania polskich gier labiryntowych, zręcznościowych,
    na co warto tracić czas wśród nich, :)
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Oct 2020 zmieniony
     
    @ itguyinaction
    jakby był fajny materiał stricte growe,tzn dwóch typów siedzi i gra na przykład w Archona,World Karate,Zybexa,Tagalon,albo przechodzenie gry na jednego z zabawnym komentarzem,na wesoło,wręcz kabaretowo,nie tak śmiertelnie poważnie jak u Borsuka,tylko coś na wzór AVGN.
    90% nagrywających filmy growe,nagrywa z nieprzyzwoitą powagą,a gry to zabawa,graliśmy w stare gry jak byliśmy młodzi,często drąc się na pół chaupy ;),albo rodzice krzyczeli ze za długo gramy,bądź uszkodzimy tv ... fajny byłby taki materiał który by to przypominał -nawet cos ala kabaret (kumpel przebrany za ojca co w fotelu siedzi pali fajkę i ukradkiem zerka na zegar ... a tu zabawa trwa w najlepsze itp )
    Widziałeś mój materiał ?
    jakbyś chciał to możemy coś nakręcić.