atarionline.pl Most Wanted - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorMaciejF
    • CommentTime31 Jan 2010
     
    Ostatnio zadałem na forum pytanie o "Podróże po Polsce", bo Dr.Google mi nie pomógł w odszukaniu tej gry edukacyjnej.

    Co ciekawe okazało się, że dostałem po chwili odpowiedź, więc jeszcze raz spróbuję - ach ta nostalgia - może ktoś ma poszukiwane programy.

    W audycji "Radiokomputer" ponad 20 lat temu emitowane były 2 programy edukacyjne autorstwa Dariusza Rogozińskiego (Iron Soft):

    - Wesołe cyferki
    - Wyścig matematyczny

    Szukam również "Testu z języka Angielskiego" napisanego w BASIC'u - był to jeden z pierwszych programów jakie miałem (obok Historia Polski która jest już w archiwum).
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Jan 2010
     
    Polecam sprawdzic tez ten link:

    ->link<-

    poniewaz programy edukacyjne, ktore nie zakwalifikowalismy jako gry, wedruja wlasnie tam.
    • 3: CommentAuthorMaciejF
    • CommentTime31 Jan 2010
     
    Przed wysłaniem prośby sprawdziłem ;-)
    Nie ma... Stąd prośba
    • 4:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime18 Feb 2010
     
    W.Zientara napisal kiedys taki program edukacyjny o zeglarstwie, bodajze pod tytulem "Locja". Wspominano o nim w BAJTKU lub dodatku "Tylko o Atari". Przydaloby sie go wydobyc na swiatlo dzienne - i ogolnie komplet dyskietek z "Atari Magazynu" (byl tam SoftySynth z przykladami, itp.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Jul 2020
     
    Odśnieżam prośbę Dracona - a może już ten program Zientary gdzieś jest? A także trzy inne programy żeglarskie dla Atari, które napisał.