atarionline.pl Stara prasa o komputerach - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorBca
    • CommentTime29 Jun 2022
     
    • 2:
       
      CommentAuthorBca
    • CommentTime29 Jun 2022
     
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Nov 2022 zmieniony
     
    Kolega Willy podesłał link do Biblioteki Cyfrowej Zagłębia Miedziowego (to na Dolnym Śląsku) i znalazłem tam parę ciekawostek z hasłem "Atari" w piśmie "Konkrety" (gazeta PZPR). A to ktoś ukradł komuś Atari z piwnicy, a to autor artykułu wplótł Atari w krytykę biurokracji wędkarskiej, a to ogłoszenia drobne... Niestety, nic bardzo ciekawego o Atari. Zobaczcie sami.
  1.  
    czemu "muszla ustępowa z rezerwuarem" produkcji polskiej jest tańsza o 10 tyś zł. od produkcji radzieckiej?
    • 5: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime24 Nov 2022
     
    okradziony trzymal w piwnicy atari, monitor i 20 butelek wodki zytniej. Konkret
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Nov 2022
     
    Misza - pewnie dlatego, że mogłeś się pochwalić, że "zagraniczna muszla" :)

    Astrofor - gwoli ścisłości dwa telewizory Foton (kolorowe) - jakiś burżuj albo handlarz :D
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Nov 2022
     
    Wiadomości lublińskie z 2009 roku, wspominają Sensible Soccer na Atari ST i Amigę.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Feb 2023 zmieniony
     
    Od Strykera dostałem sporo PDF-ów "Dziennika Bałtyckiego" z dodatkiem "Audio-Video" z artkami Jarosława "Carampuca" Łojewskiego. Będę sukcesywnie wrzucał. Na początek numer z 4 grudnia 1991 roku. W tym numerze Carampuc pisał o wirusach na komputerach, szczególnie Amidze. Inny autor o konsoli "Video Game Consola", którą można też było wygrać w konkursie.
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Feb 2023
     
    Numer z 11 grudnia 1991 roku to dokończenie artka Carampuca o wirusach - tym razem sporo o Atari ST. Do tego o komputerach "piórowych" i reklama Bałtyckiego Centrum Informatyki.
    • 10:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime16 Feb 2023
     
    Trochę obraża to moje uczucia. Możesz nie publikować takich zdjęć? :)

    A prasa z tych lat była bardzo fajna.
    • 11:
       
      CommentAuthorBca
    • CommentTime17 Feb 2023 zmieniony
     
    @maly_swd ale to już kiedyś było opublikowane ;)
    a swoją drogą widzieliście to? (przepraszam ale poniższy obraz ocenzurowałem)
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Feb 2023 zmieniony
     
    18 grudnia 1991 roku mamy dwie strony dodatku, a tam artek o MIDI na Atari i telegazecie na komputerach.
    • 13:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 Feb 2023
     
    Zainteresował mnie artykuł Dźwiękoroby(7). Wygląda na jakąś magię.
    • 14:
       
      CommentAuthorBca
    • CommentTime18 Feb 2023
     
    a tu zagraniczne "GŁOS LUDU"
    - Usługi światowej jakości
    • 15:
       
      CommentAuthorvangis
    • CommentTime3 Mar 2023
     
    Dylematy rodzica pod koniec lat osiemdziesiątych. Kupić komputer dziecku czy nie ;). Gazeta Krakowska z lutego 1989.