atarionline.pl Kanały YouTube z grami na małe Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime24 Nov 2020 zmieniony
     
    gramy na gazie
    ->link<-
    grooby
    ->link<-
    nowy80Retro
    ->link<-
    IRATA PREZENTUJE

    Atari Retro Fan
    ->link<-
    Konrad aka Renton (więcej niż tylko Atari)
    ->link<-
    IT Guy in action
    ->link<-
    spowiedź autora:

    George top ten, top wszechczasów:
    • 2: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime24 Nov 2020 zmieniony
     
    Do tej pory filmy z graniem na atari, z ludźmi w jakiś sposób związanymi z tym forum były porozrzucane po różnych wątkach, więc chciałem je jakoś powrzucać do jednego. Jak ktoś jeszcze coś proponuje to chętnie dorzucę.
    • 3:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime25 Nov 2020
     
    Atari Retro Fan
    ->link<-

    Konrad aka Renton (więcej niż tylko Atari)
    ->link<-

    podobno też atarionline ma jakiś kanał.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Nov 2020
     
    Generalnie mój program nie nazywa się "Gramy na Padzie" tylko "IRATA PREZENTUJE" będą kolejne odcinki jak je zmontuje.
    Nazwa "Gramy na Padzie"miała być ukłonem koleżeńskim w stronę Retro Borsuka i Larka i o ile (tak mi się zdaje)Larek ów dowcip zrozumiał,tak Borsuk śmiertelnie się obraził i o mało nie posądził mnie o kradzież Loga czy nazwy-zapewne nie dotrwał do końca odcinka.
    Więc niestety wyszedł z tego KWAS,kolejne odcinki mojego programu a raczej kabaretu będą w nieco innym klimacie.Chciałbym zrobić coś innego niż nudne pokazywanie gier które większość z nas zna,będzie kilka odcinków o graniu w terenie na małym Atari,np ogrywanie Ghostly Night na cmentarzu ;) -zanim kamieniem rzucicie to ja tylko taki przykład dałem.
    Ale dajmy na to rozgrywka w World Karate podczas prawdziwego treningu Karate plus odtworzenie ciosów z gry w realu przez osoby uczące się Karate a to wszystko okraszone komentarzem trenera,mogło by się ludziom spodobać.Puki co montuje to co mam nagrane,szukam osób chętnych które chciałyby ewentualnie pomóc,przy realizacji kolejnych odcinków.Samemu ostatnio nie mam motywacji do niczego,przyczyniły się do tego sprawy rodzinne,myślę że z czasem odzyskam chęć życia i znajdę motywacje.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Nov 2020 zmieniony
     
    Kanał AtariOnline.pl istnieje od 2008 roku, ale nie jest tylko o grach, ale wiele innych ciekawych materiałów, więc zapraszam do subskrypcji:

    ->link<-

    Mamy też kanał na Vimeo, tam trafiły filmy, które na YT nie mogły trafić. Oba linki są na stronie głównej, prawy pasek.
  1.  
    To jeszcze ja, jeszcze ja do tej listy się dopisuje. :)

    Kanał prezentujący gry i programy na Atari od trochę nietypowej strony, bo robiący przeglądy w pigułce zamiast szczegółowego opisu danej gry/programu. Jako mini bonus co nieco o emulatorze Atari800 dla Windowsa i Linuksa.

    ->link<-
    • 7: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime3 Nov 2021
     
    Grooby wracaj ! Jesteś debeściak !
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Nov 2021
     
    Czy na vimeo rzeczywiście trzeba się logować, aby obejrzeć "unrated" film?
    • 9:
       
      CommentAuthorGeorge
    • CommentTime4 Nov 2021
     
    Nie jest to prowadzenie kanału, ale swego czasu wrzuciłem filmiki z paru gier, w związku z konkursem KazKompo2010 i głosowaniem na Top Gier wszechczasów na Forum Atarum.
    Zanim to było modne ;)
    Jak ktoś chce sobie przypomnieć te gry, polecam playlisty:
    All time:
    ->link<-
    KazKompo2010 nominees:
    ->link<-
    KazKompo2010 wyniki -
    miejsca 35-26:
    ->link<-
    miejsca 25-11:
    ->link<-
    miejsca 10-1:
    ->link<-
    • 10: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime3 Jun 2022 zmieniony
     
    Ostatnio Grooby oprócz standardowych filmików z przejść gier, zaczął zajmować się stremowaniem. Naprawdę bardzo polecam - gracz z super skillem, poza tym, co nie zdarza się już zbyt często czuć u Niego radość i pasję grania, także zawsze jest jeszcze ten jeden raz i jeszcze tylko ta jedna gra. No i oczywiście atari 8 bit. Po prostu super...Także czekam z niecierpliwością na kolejny live.