atarionline.pl (YouTube) Polskie gry na 8-bitowe Atari powstałe po 2000 roku - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1.  
    Hejka,

*** Atari wciąż żyje! Wielu pasjonatów nadal tworzy niesamowite gry na ten komputer! Niektóre wydają się przekraczać możliwości sprzętowe! Niezapomniana podróż po najlepszych polskich tytułach powstałych po 2000 roku! ***

Wreszcie po wielu bojach i wielu godzinach spędzonych po nocach powstał ten film. Mam nadzieję, że gorąco go przyjmiecie. Dziękuję też wszystkim z naszego forum podpowiadającym, które gry brać pod uwagę. Stosowne podziękowanie znajduje się w opisie pod filmem. :-)

Chciałem zachować rozsądną długość tego filmu, więc zmieściło się tylko kilka tytułów. Mam nadzieję, że to rozsądny wybór.

Głównym celem filmu jest zainteresowanie osób, które do tej pory nie miały do czynienia z Atari i pokazanie możliwości tego komputera oraz pokazanie naszej polskiej twórczości "zagraniczniakom". Dla nich zresztą powstała specjalnie wersja po angielsku: ->link<- (gdyby ktoś się chciał pochwalić przed znajomymi "z zagramanicy", do czego gorąco zachęcam).

Wszelkie uwagi i konstruktywna krytyka mile widziane. Mam nadzieję, że nikt nie da mi po uszach i że nie podpadłem żadnmu autorowi lub współautorowi gry. :P

Jeśli ktoś może gorąco zachęcam do subskrybcji kanału. Pomoże mi to jego rozwijaniu, co idzie bardzo powoli.

Zatem miłego oglądania! :-)

P.S. Czy ktoś może wie, co może być powodem, że ikonki filmów na YouTube nie są ostre tylko trochę rozmyte?
    • 2:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 dni temu

Dobra robota!
  2.  
    Dzięki za dobre słowo! :)
    • 4: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime1 dzień temu

Trawestując stylistykę gry adam is me można powiedzieć: Larek is Win. Fajnie że pojawiła się gra Madrafiego.
  3.  
    Przygotowując listę nawet nie zwróciłem uwagi, że Larek is Win, ale rzeczywiście tak jest. :)