atarionline.pl Iguana Party (Atari ST/Falcon/Amiga) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Mar 2021 zmieniony
     
    Ktoś pamięta/był na takim czymś jak Iguana Copy-Party? Szukam wszelkich informacji, szczególnie zdjęć, wspomnień. Organizowane przez Jacka Lewandowskiego (Legwana) z grupy Shadows w Kamiennej Górze. Najpierw jako "copy-party", potem po prostu "party".

    Byłem raz, bodajże na pierwszej edycji w 1994/5 roku, ale niestety, nie mam żadnych zdjęć, tylko wspomnienia :) Zimą pojechaliśmy z Torasem jego BMW na ten zlot. Nie pamiętam, skąd o nim wiedzieliśmy, ale zapewne przez jakieś info z Atar Systemu. To była trudna trasa w śniegu, bo teren górski, pełen serpentyn i zasp, ledwo daliśmy radę. Zabytkowa salka w centrum starego miasta (mama Legwana pracowała w którymś tamtejszym urzędzie, to ułatwiało załatwienie sali, jak mówił). Na zlocie było mało ludzi, tak około dziesięciu osób. Kilka Amig, bodajże dwa ST (lub ST i Falcon, wrażenia zatarte). Poznałem tam nieżyjącego już Ged-a z Marciszowa, autora nieukończonego podręcznika GFA Basic 3.6.

    Wspomnienie przywołane takim oto znaleziskiem - zaproszeniem, które Legwan wysłał mi na III edycję Iguana Party, już 1997 roku:
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Jan 2023 zmieniony
     
    Podbijam. Może ktoś coś wie/pamięta/ma kontakt do organizatora/zdjęcia?

    Znalazłem na razie filmik, ale z edycji 2004:

    • 3:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime4 Jan 2023 zmieniony
     
    @Kaz: Legwan był też grafikiem w naszej falconowej sekcji Shadows'ów. Często wymienialiśmy maile, spróbuję się z Nim skontaktować. Być może Cedyn również miał/ma (?) jakiś kontakt.
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime4 Jan 2023
     
    Wesoła ferajna :D Co oni tam brali :)
    • 5:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime4 Jan 2023
     
    Zarąbisty trailer, nie tylko ze względu na treść ale też i gusta muzyczne - 'Run Runaway' Slade'ów to jeden z kawałków które mi się najbardziej wyryły z tyłu głowy w epoce Marka Sierockiego i Marka Niedźwieckiego.
    • 6:
       
      CommentAuthorSantyago
    • CommentTime5 Jan 2023
     
    Tylko to niszczenie sprzętu słabe :(