atarionline.pl Zamienię gry Atari 5200 na XL/XE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime20 Mar 2021 zmieniony
     
    Zamienię kartridże z Atari 5200 na gry dla XL/XE. Najbardziej zależy mi na tych poniżej, ale rozważę też inne propozycje.

    Wszystkie moje są w pudełkach w stanie dst/db (niektóre pudełka bardziej podniszczone). Szczegółowe zdjęcia przesyłam zainteresowanemu na email.

    z gier na 5200 posiadam: River Raid (pudełko, cart), Galaxian (pudełko, cart, instrukcja), Defender (pudełko, cart, instrukcja), Missle Command (pudełko, instrukcja-zalana, cart)

    Niestety nie posiadam obecnie 5200. Kiedyś miałem i gry działały. Teraz nie jestem tego w stanie na 100% potwierdzić. Jeśli nie pójdzie u zainteresowanego, po prostu unieważnimy wymianę a ja zwrócę za ew. wysyłkę. Myślę że uczciwiej być nie może :)

    Gry które mnie interesują:

    Cart:
    pac man
    hero
    miner 2049r
    tennis
    qix
    pitfall 1/2
    super cobra
    choplifter
    decathlon
    • 2:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime20 Mar 2021
     
    • 3:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime21 Mar 2021
     
    Edytowałem pierwszy post - Lode runner jednak mam, dopisałem też parę tytułów.
    • 4:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime12 Apr 2021
     
    Zainteresowanie wymianą jest zerowe.
    Zdecydowałem się więc na sprzedaż.
    Moja cena to 300zł z darmową wysyłką paczkomatem, za 4 gry jak w tytule. Wolałbym tego nie rozbijać.
    Jeśli nie będzie zainteresowania to pewnie trafią na aukcję internetową kiedyś.
    To ten, kto pierwszy ten lepszy :) wrzucam też info na AA

    Warunkiem wysyłki jest wpłata na moje konto i podanie danych do paczkomatu, zainteresowanych proszę o kontakt bezpośrednio przez email michomis(malpa)interia.pl
    • 5: CommentAuthorurborg
    • CommentTime13 Apr 2021
     
    5200 to sprzęt niszowy i raczej tylko dla kolekcjonerów. W Europie chyba nigdy nie był sprzedawany, a tylko w USA a i to krótko, no i tylko w NTSC. Stąd małe zainteresowanie zapewne.
    • 6:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime20 Apr 2021
     
    Już nieaktualne.