atarionline.pl FujiNet - Dostępność - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1.  
    Czy obecnie ktoś "produkuje " FUjiNet ?
    Osobiście uważam że to najciekawsze rozwiązanie dla małego Atari od lat ,dające zupełnie niesamowite możliwości rozwoju. Powinno być mocno promowane aby każdy użytkownik Atari jej posiadał.
    Pozdrawiam i zdrowych spokojnych świąt
    • 2: CommentAuthorZuluGula
    • CommentTime2 Apr 2021

Nie wiem czy ktos produkuje, ale jak chce zaczac, to tu jest stosunkowo prosta i tania wersja ->link<-
  2.  
    Dzięki. niestety nie jestem techniczny i nie podołam takiemu projektowi. Myślałem że ktoś wytwarza FujiNety i są one dostępne - niestety były na allegro i zniknęły - podobno maja być po świętach. Ps Czy ktoś policzył ile już do tej pory się FuJiNetów sprzedało ?
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime3 Apr 2021

Zaxon produkuje gotowce, zgodne z oryginałem - więc nie ma problemu z aktualizacją układu oryginalnym softem do flashowania. Polecam.
    • 5:

CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Apr 2021

Polecam Fujinet od zaxona. Za kilka dni pewnie będzie nowy rzut. :)
    ->link<-
    • 6:

CommentAuthorbocianu
    • CommentTime3 Apr 2021

Co do ilości fujinetów, to pewnym wyznacznikiem mogą być statystki które zbieram na moim serwerze tutaj:

->link<-

W logach sprawdziłem, że unikalnych lokalizacji z których łączyli się użytkownicy do mojego serwera jest aktualnie prawie 300.
    • 7: CommentAuthorBelzebub
    • CommentTime3 Apr 2021 zmieniony

@Igor Sebastian FujiNet to świetna sprawa, sam planuje zakup w niedalekiej przyszłości

Zdrowych i radosnych Świąt Tobie i wszystkim użytkownikom Atari i Atarionline.pl
    • 8: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime3 Apr 2021

Mam w drodze płytki do najnowszej wersji 1.5. Po świętach będą.
  3.  
    I to jest bardzo dobra wiadomość - FujiNet powinien być zawsze dostępny i mocno promowany bo zasługuje na to jak mało które rozwiązanie dla małego Atari - przecież to niesamowite jakie niesie z sobą możliwości . Ps jak by mi ktoś powiedział jeszcze kilka lat temu że będę mógł podłączyć w tak prosty sposób moje Atari do internetu bezprzewodowo to bym nie uwierzył
    • 10: CommentAuthorKrzys
    • CommentTime3 Apr 2021

A swoją drogą, dlaczego modemy się nie przyjęły?
    • 11: CommentAuthorZuluGula
    • CommentTime3 Apr 2021

@Krzys, kiedy sie nie przyjely? Mi sie wydaje ze w latach 80 i poczatko 90 to sie przyjely. Nie bylo nic innego zeby sie polaczyc do sieci.
    • 12: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime3 Apr 2021

Jak ludzie będą kupować to będzie i dostępny ;) Ostatnia seria słabo schodziła więc odpuściłem. Do tego jak zawsze było za drogo...Więc .... nie było wcale.
    • 13: CommentAuthoras...
    • CommentTime3 Apr 2021

Zaxon to ja z 1szt bym poprosił, a jak byś wbudował w toms-a :P
    • 14: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Apr 2021

@As - uratuj sytuację i kup od razu 50.
    • 15: CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime4 Apr 2021 zmieniony

@As w Tomsa nie ma co wbudowywać bo stracisz opcję bootowania do konfigurator w FN albo automatycznego ładowania Toms Navigatora. Albo obu.
    • 16: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime6 Apr 2021

Jakby ktoś potrzebował to tu leżą. Najnowsza wersja.
    ->link<-
  4.  
    Super - A czy jest możliwość zamówienia wersji pasującej do serii XL ? ps. Seria XE to jakaś "nowa" moda która mnie nie przekonuje
    • 18: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime6 Apr 2021

XL czarne, takie...
    • 19: CommentAuthorGekoPL
    • CommentTime6 dni temu

No i adaptery FujuNet rozeszły się w dobę... czyli jest zapotrzebowanie.
    • 20:

CommentAuthorbocianu
    • CommentTime6 dni temu

adaptery??
    • 21: CommentAuthorGekoPL
    • CommentTime6 dni temu

Urządzenia, przystawki trudno właściwie nazwać ten "kombajn do wszystkiego"... no dobra - "dynksy"
    • 22:

CommentAuthorbocianu
    • CommentTime6 dni temu

wihajster!