atarionline.pl Retronizacja - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime15 Jul 2021 zmieniony

Coś Panowie na temat następnej retronizacji słychać?
    Czwarta fale zapowiadają na 26.08 o 21.17
    Retronizacja przeważnie była na jesień, obawiam się że w tym terminie będzie to znów nie do zrealizowania
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Jul 2021

Reteonizacja, taka sytuacja, na śniadanie Jameson ....;))
    • 3:

CommentAuthorrenton
    • CommentTime16 Jul 2021

@Rosomak:

R4 była planowana na dwa tygodnie po Revision czy tam jak kto woli Świętach Wielkanocnych w 2020 i w 2021 ... na jesień nie planowałem.
    W zaistniałej sytuacji przeszło mi przez myśl ... może Październik? Ale jak sam piszesz, kij wie która fala już wtedy będzie ...
    Powoli doprowadza mnie to do szału.
  1.  
    Piździernik to świetny pomysł!
    • 5:

CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime16 Jul 2021

we wrześniu Amiparty. także lepiej październik na retronizacje
    • 6:

CommentAuthorrenton
    • CommentTime16 Jul 2021

@pabloz1974:

zgadza się, wybieram się!
    • 7:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Jul 2021

To jak Renton będziesz organizował to daj znać. Jak coś trzeba pomóc to też powiedz :)
    • 8: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime25 Sep 2021

Prawie październik, coś tam o retronizacjo słychać?
    • 9:

CommentAuthorrenton
    • CommentTime27 Sep 2021

Niestety. Na Październik nie dostanę sali. To ta zła wiadomość. Teraz druga, chyba dobra. Zaklepałem termin R4 w przyszłym roku.
    Kolejna próba organizacji odbędzie się 29 kwiecień - 1 maj. Jak to miało być w tradycji dwa tygodnie po Wielkanocy/Revision.
    Na razie tyle newsów.
    Jeszcze dzisiaj wszystkie te informacje umieszczę na FB Retronizacji.
    • 10: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime27 Sep 2021

Renton, Ty to lubisz ludzi wqrw, zmień miejscówkę
    • 11:

CommentAuthorrenton
    • CommentTime13 Oct 2021 zmieniony

Siemanko!
    Chyba w końcu należy się kilka newsów!
    Strona retronizacja.pl padła, mój mail z tą domeną tak samo. Po po prostu nie było nas stać na jej utrzymanie ... Dlatego teraz kolejne newsy w sprawie R4 można śledzić tu, lub na fb.
    Nowy kontakt mailowy: retronizacja[MAŁPA]gmail.com, lub FB Renton Retronizacja, lub kanały YT na których się udzielam: Konrad aka Renton i Auto Fire!
    R4 - kolejna próba organizacji ... sala zabukowana jest na 29 kwiecień - 1 maj 2022!!!
    Wszystkie osoby które z góry wpłaciły za wjazd, mogą czuć się spokojnie, kasy nie przetańczyłem. Mam listę tych co wpłacili. Jeśli są osoby, którym nie pasuje termin a zapłaciły, proszę o kontakt ... kaskę odeślę.
    Formuła imprezy pozostaje taka sama, jaka miała być w 2020 roku ... czyli Retro Party + Demo Party! Tak, jeśli wpłyną jakieś prace, odbędą się konkursy!
    To na razie tyle, oby się nic nie pozmieniało ... Więcej pytań? Piszcie! Pozdrawiam!
    • 12:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Oct 2021

Świetna wiadomość Konrad! To w takim razie przypominam link do strony Retronizacji na FB: ->link<- oraz wpisuję datę imprezy do kalendarza na głównej stronie.
    • 13: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Oct 2021

A będziem :)))