atarionline.pl Krakowskie Retrospekcje - runda IX - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormono
    • CommentTime24 Oct 2021 zmieniony
     
    .
    • 2: CommentAuthorkiender
    • CommentTime24 Oct 2021 zmieniony
     
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Oct 2021 zmieniony
     
    Również przyłączam się do podziękowań! Marcin i koledzy - dzięki za organizację. Fajnie, że frekwencja przekroczyła najśmielsze oczekiwania (co się objawiło niedostatkiem badge'y :). Na liście wejściowej widziałem ponad 70 osób, a przecież to nie wszyscy.

    Szczególne podziękowania dla Falcona030, za podwózkę na imprezę i kreatywne pomysły :D. No i tradycyjnie dla gościnnego Krolla.

    Miła atmosfera, dobra muzyka, możliwość pogrania w różne gry na różnych, czasem naprawdę egzotycznych sprzętach. Do zobaczenia za rok! :D

    Więcej zdjęć z komentarzem wrzucę później.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Oct 2021
     
    nie wpuścili cię do środka ? he,he,he ;)
    • 5: CommentAuthorKroll
    • CommentTime25 Oct 2021
     
    Cóż nie pozostaje i mnie podziękować Marcinowi i kolegom za wspaniała organizację całej imprezy. Z moich obliczeń wynika ze było myślę ok 80 osób :).
    Możliwość, spotkania wielu znajomych po dwóch latach jak nie więcej :).
    Oczywiście Falconowi030 za organizację transportu cennego sprzętu w obie strony :).
    • 6: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime25 Oct 2021 zmieniony
     
    I ja tam, byłem, Atari nosiłem, piwa nie piłem i świetnie się bawiłem!
    Dziękuję również Organizatorom i wszystkim, którzy stworzyli ten niepowtarzalny klimat.

    @IRATA4: stoimy na zewnątrz bo w tym roku było tylu wystawców, że nie mieściliśmy się w środku na raz i trzeba było "na bieganego" się wymieniać :-)
    A tak serio to brakło stołów dla chętnych do prezentacji swoich skarbów! Po prostu RE-WE-LA-CJA! Sporo stałych bywalców ale i "tych co pierwszy raz".
    Kto nie był niech żałuje a kto był to też żałuje, że się już skończyło.
    No i w tym roku (chyba) panu z cateringu nie brakło pierogów aż do końca imprezy ;-)

    <prywata>
    Wrzucam bez pozwolenia zdjęcie Pina z kamerą, bo jak kiedyś pójdzie na jakąś aukcję (kamera, nie Pin!!!) to cena x4 co najmniej z takim dowodem :-)
    </prywata>

    <spojler>
    Ci, którzy uważnie słuchają wykładów TDCa nie mieli na pewno problemu z odpowiedzią na pytanie konkursowe i tym samym mogli się na Retrospekcjach napoić na koszt Klanu Atari :-)
    Nie wrzucam zdjęcia, bo może się konkurs powtórzy w przyszłości i nie chcę ułatwiać zadania. Jeśli ktoś uważnie śledził relację Pin-a to też mógł przeczytać kartkę na odwrocie Krollowego monitora :-)
    </spojler>

    @Pin: OGROMNE podziękowania od kilku znajomych za transmisję (wiadomo - życie, nie każdy chętny dał radę dotrzeć) no i za to, że do tej pory jak zamknę oczy to słyszę podwójnego Pokeya w głowie :-)

    @Kroll: z Twoimi sprzętami moje auto było 2x więcej warte :-)
    Wiesz, że zawsze to czysta przyjemność. Sprawdzałem oczywiście rano 10x czy coś nie zostawiłeś, ale niestety, jak zwykle nic nie znalazłem ...

    Do następnego razu!!!
    • 7:
       
      CommentAuthorpebe
    • CommentTime25 Oct 2021
     
    To co się działo na Retrospekcji, przerosło moje najśmielsze oczekiwania.

    Z początku czułem się nieco przytłoczony, ale szybko się "rozluźniłem" - mam nadzieję, że nie za bardzo ;D bo ciutę przedawkowałem procenty :P Na szczęście dotarłem cały do domu, a zdrowie podreparowałem przez niedzielę :D

    Baardzo, ale to bardzo miło będę wspominał to spotkanie. Jestem nieco przeciwny rasie ludzkej, ale "tutaj" było jak w bajce. Świetnie było poznać twarze osób, które "znałem" tylko z sieci - wspaniale się z Wami rozmawia. Czuję się bogatszy.

    Następne też nawiedzę, może nawet już ze swoim "piecem na węgiel" ;) A nawet jeśli nie, to i tak będzie super.

    Pozdrawiam Wszystkich obecnych i tych, którzy nie mogli się pojawić (z różnych przyczyn) oraz KaZa który nie mógł wejść i robił zdjęcia z zewnątrz :D ;) (@IRATA4 genialne XD)
    • 8: CommentAuthorCaesar
    • CommentTime25 Oct 2021
     
    Ja jestem na siebie zły, bo nie udało mi się zagrać albo chociaż dokładniej obejrzeć połowy sprzętów. Ale prawdę mówiąc wolę rozmowy z ludźmi niż granie samo w sobie :)
    • 9: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime25 Oct 2021
     
    Trójmiasto zazdrości