atarionline.pl Cartridge- czerwone obudowy - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime25 Sep 2021 zmieniony
     
    Korporacja Sikor_Soft z siedzibą w Warszawie (Polska) uwolniła w dniu wczorajszym nowy kolor obudów do cartów.
    Ta korpo:
    ->link<-

    A ja strzeliłem kilka fotek żeby sprawdzić jak różne kolory vlepek i PCB wyglądają w praniu.





    Reszta fot znajduje sie na forum Atari Age, zapraszam:
    ->link<-
    Zapraszam także do dania łapki w górę, polubienia na fejsbuku, suba z dzwoneczkiem na YT, odwiedzenia mojego profilu na insta no i jakiejś drobnej dotacji na ośmiogwiazdkowy fundusz :]
    • 2: CommentAuthornowy80
    • CommentTime25 Sep 2021
     
    Dobieranie etykiet pod kolor obudowy daje ciekawy efekt. Prince of Persia prezentuje się w czerwonej obudowie bardzo zacnie :)
    • 3:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime25 Sep 2021
     
    @nowy80

    Nie dobierałem vlepek. To tylko testy, sprawdzałem jak dany kolor pasuje do nowej budy. PoP wygląda bardzo ciekawie (można powiedzieć, że lepiej) w obudowie zielonej ze względu na specyficzny odcień czerwieni (nie jest nasycona).

    Ale fakt, wygląda fajnie :D
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Sep 2021 zmieniony
     
    ... a masz biało czerwone ?


    PRECZ Z KOMUNĄ !


    Ej zaraz,moment,ty masz PRINCE OF PERSJA !?
    ostatnio myślałem ażeby zmontować animacje na zakończenie- książe trafia w pułapkę i zostaje zaszlachtowany-przedstawione jako kilka grafik,następnie mysz przegryza sznury księżniczce,następnie wskakuje temu Wezyrowi (czy jak tam ma ten główny zły)w gacie gryząc go w jaja,następnie księżniczka poprawia kolanem i ucieka z zamku...

    Myślę że jakiś koder mógłby to zmontować bo serio to nie wierzę że to się uda dociągnąć do końca,w ten sposób miałbym całą grę.
    ...a jeszcze przerobił bym początek tzn zastąpił oryginalną na silniku animacje animacją Gonza.Sory za offa.
    • 5:
       
      CommentAuthorccwrc
    • CommentTime28 Sep 2021 zmieniony
     

    IRATA4:

    Ej zaraz,moment,ty masz PRINCE OF PERSJA !?


    PoP czeka na wersje końcową. Na Atari Age wrzuciłem foto żeby pomóc w doborze kolorów - naklejki są tam jedynie po to żeby osoby, które carty wykonują miały dobrą wizualizację. Są tam vlepki, które pasują kolorystycznie i takie, które nie pasują. To, że dana vlepka jest na carcie nie oznacza, że jest tam cokolwiek wgrane :)

    Myślę, że jeszcze w tym miesiącu (edit: miałem na myśli październik) dojdą z fabryki nowe płytki, więc do fot dorzucę PCB w kolorach: czerwień, purpura i żółty. Możliwe także, że z jakimiś nowymi vlepkami.

    Foto na tle joysticków, komputera, dyskietki czy magnetofonu to pomysł Mq, który miał pokazać jaki jest to kolor czerwieni na tle czerwieni bardziej lub mniej zbliżonych w odcieniu.